Kādu kātu izvēlēties?!

Kas ir labs un kas ne tik labs?!
tas pats, lai var kārtīgu pilkeri ielidināt un tad ar akmeņiem raut ārā :D
7.marts 2011, 16:15 | links
 
eerglis
aber ja šamais, tik gar krastu spini pamētāt?? :)))
7.marts 2011, 16:11 | links
 
paskaties fishing.lv vēsturē NG raks'tija par saviem norvēģijas piedzīvojumiem. Man liekas , ka inventārs aptuveni šāds- Kāts ar testu līdz 500 gr, ne pārāk garu, liela spole, lai var resnu auklu daudz uztīt un aidā :)
7.marts 2011, 16:08 | links
 
mjā...jāteic jautājums Tev ļoti konkrēts padevies!!
7.marts 2011, 16:04 | links
 
kāds makšker kats butu nepieciešams copei norvegijā ?tests , garums.planots brauciens,vacu inventaru.Paldies.
7.marts 2011, 15:59 | links
 
Ok ;) ! Paldies!
22.novembris 2010, 19:52 | links
 
Torpeeda - ja saki ka tieva spicīte - tad vairāk par 20 - 30 gr neieteiktu karināt virsū. Bet es domāju, ka ja copēsi normālā straumē tad pietiks ar 6 - 20 gramu pludiem. Lielākā es domāju ka nav vērts čakarēt sev prātu :D
22.novembris 2010, 19:37 | links
 
aakkis
Nav tur virsū tests rakstīts.
22.novembris 2010, 19:35 | links
 
Torpeeda - uzliec nelielu spolīti - piemēram 1000 pēc šimano klasifikācijas. Vēlams ar seklo spoli un apaļo kantīti, lai aukla vieglāk rit nost un uz priekšu. Straumē gan slīdošie pludi nebūs risinājums - vajadzēs parastos - stacionāros pludus - parasti kaut kāda piliena forma. Jo stiprāka straume, jo apaļāks pluds. Ja pludināsi tālu, tad resnāku antenu. Aukliņa uz 0,22 un uz priekšu:D NG savos rakstos ļoti labi visu aprasta, pameklē un palasi.... bolonēze, tā ir štelle.

P.S. Starp citu ļoti labi var pludināt ar veco Ņevskuju inerces spoli. Tagad gan glamūrīgi skaitās ar multiplikatoru. Bet tas nav obligāti:D
22.novembris 2010, 19:31 | links
 
Uz kāta vēl jābūt cipariem pie tiem uzrakstiem!
22.novembris 2010, 19:28 | links
 
mirtin
:) zini, kad pēdējoreizi nopietni makšķerēju, augstākais man zināmais sasniegums bija slīdošais pludiņš :)) ! Tagad, kad paskatos tv, dzirdu par mačiem, fīderkātiem, ... vēl bija kaut kāds bez spoles... arī bolonēzes utt :) . Man tas viss ir +/- ķīnas ābece :) .
Tad jau forši, ka normāla manta, likās jau ka kaut kas galīgi garām :) . Uz nākošo sezonu moš būs šito kātu jāiemēģina.

Paldies par info ;) !
22.novembris 2010, 19:22 | links
 
Noliec aiz kada stūra un mirtins savaks..Kipa nozaudeji :):)
22.novembris 2010, 19:15 | links
 
Tu ņemies? Teleskopiskā makšķere, paredzēta pludināšanai straumē. Vienkāršāk sakot - pludiņmakšķere. 6m normāls garums priekš Latvijas upēm. Tev ir laba makšķere uzdāvināta. Cik sver? un kāds tests? Vajadzētu būt rakstītam uz kāta.
22.novembris 2010, 19:11 | links
 
mirtin
Dāvanas jau tālāk neatdāvina ;) . Kas ir bolonēze?
22.novembris 2010, 19:05 | links
 
Mačs tas nebūs vis - izklausās pēc šis - tikai 6m. Normāla bolonēze:D

http://www.superfisher.ru/trabucco_genetic_5m.html
22.novembris 2010, 19:04 | links
 
Cik smagu svinu uz tāda var likt?
22.novembris 2010, 19:04 | links
 
Torpeeda - izklausās pēc bolonēzes:D Ja ar pludiņmakšķerēšanu nenodarbojies, tad tev tādu nevajg :D Nieliec kaktā lai stāv. Varbūt aiziesi pensijā, būs apnicis ar spiningu trakot, gribēsi mierīgi raudiņas paķert - tad šis noderēs:D Ja nav vietas mājās, uzdāvini man Ziemassvētkos, es atradīšu vietiņu kur nolikt:D
22.novembris 2010, 19:02 | links
 
tas ir math kats vari iet kert visu ko var nokert ar pludu , raudas ,breksi ,lini.
22.novembris 2010, 18:59 | links
 
Klau, kolēģi, palīdziet ar padomu ;) - man sievastēvs uzdāvināja uz pagājušajiem Ziemassvētkiem makšķerkātu, bet nezinu, ko ar to iesākt :( . Uzrakstīšu visu, kas uz tā rakstīts: 6 metri, 6 sekcijas, Trabucco Engineering, Trabucco Match System, Genetic BLS, Carbon Hihg Module, Italian Design. Ar makšķerēšanu jau daudzus gadus esmu uz JŪS, nekad nav bijis tik garš makšķerkāts. Šitas liekas tāds ļoti lokans, baigi nepatīk, esmu pieradis pie spininga :) . Spicīte arī ļoooti tieva, iepriekšējam es to nolauzu :) , tad bija labi. Ko ar šitādu kātu var darīt?

P.s. Sieva saka, ka nav man ko ar spini čakarēties, ja neķeras, lai labāk ejot uz vimbām, kā visi normāli veči :D .
22.novembris 2010, 18:56 | links
 
Ko teiksiet par so feeder katu? Nebusu iegrabies?
http://www.mums.lv/index.php?lang=2&id=0&cat_id=546&scat_id=544&item_id=27666
19.septembris 2010, 22:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager