Kādu kātu izvēlēties?!

Kas ir labs un kas ne tik labs?!
labs kaats - kluss kaats :))))))))))
10.aprīlis 2010, 21:58 | links
 
nu tad, profesor, padalīsimies varbūt pieredzē, ar ko tad 6m mačs pārspēj 6m polinēzi, a ko?
Tu ar savu 4.2 var ūdeni pienest
10.aprīlis 2010, 21:03 | links
 
Zinu, tā arī es bērnībā matchu ismantoju. Ar parastiem slīdošiem pludiem gan :)))))))
Asarus ar maili bija zuper vilkt. Bet tam jau match naf domāc ;)
10.aprīlis 2010, 20:19 | links
 
Griezeejs - nu es tev piekrītu - bet ja dziļums nav lielāks par 3m es ar savu 4,2m mačiņu, ne visai tālu no krasta ar stacionāro pludu tā mīlu papludināt - iedomāties nevari, kāds tas ir kaifs - viegls, stings (neļurīgs) kātiņš, visu dienu var pludināt. Nav jau tā rocība lai nopirktu augstākās klases 7m bolonēzi, kuras svaru rokās nejūt :D
10.aprīlis 2010, 20:10 | links
 
Nu, var jau būt ka ir. Vot, kā atgādināji, arī atcerējos to wagleru nosaukumu :)))))))
Tiem kas nezin - es ar ķipa raudām :DDDDDD, ne ;))))
Bet tikuntā, Mirtins, match taču naf priekš straumes. Nu ar wagleriem. Bet citiem pludiem - nafig match ;)
10.aprīlis 2010, 20:01 | links
 
Griezeejs - wagleri tie pludi ir :DDD Bet es tev saku, man spečuki teica - esot tik gari mači arī :D
10.aprīlis 2010, 19:56 | links
 
Bet matchkāc taču ir domāc ... nu kā tos pludus ar atsvaru sauca, lietošanai. Bet tos straumē neismanto, cik zinu.
Tad jau Tev īstenībā bolonēzi vajag. Bet gribas nevis teleskopisku, bet ar štekera savienojumiem :))))))
10.aprīlis 2010, 19:50 | links
 
rakaris - man starp citu tas veikalnieks arī minēja par Salmo 6m maču. Laikam Grand sērija. Tā ka NG šoreiz atkal skaitīsies visszinošākais. Gribi, piezvanīšu? :DDDDD
10.aprīlis 2010, 19:48 | links
 
rakaris - domāju, ja tev vēl divas ir, tad vienu vari apmainīt pret maču :DDDDDD Nu ja ciešamu maču jau var dabūt no kādiem 40 - 45 latiem, tad vēl 1,5 m klāt :DDD Ogleklis jau it kā lētāks palicis domāju nebūšu melojis, ja teikšu ka 200 latos iekļausies droši :DDDD
10.aprīlis 2010, 19:47 | links
 
kadreiz,sen atpakal,salmo bija 5.50....pamēģināju,super!
10.aprīlis 2010, 19:44 | links
 
joprojām paldies:)
5m,itkaa nav jēga nemt,shad-tad lietoju 4.20m,bet lai straumē normāli savaldītu..,par īsu.
tas 6m,noteikti maksaa ar..,kā niere:)
10.aprīlis 2010, 19:42 | links
 
Man jau liekas, ka šitā prasība ir ārpus Match kātu filosofijas. Ar matchkātu jau strādā bezmazvai kā ar spiningu. Un šajā asākumā, ne vienmēr attālums nozīmē garāku kātu. Bet precizitāte gan ir apgriezti proporcionāla kāta garumam in general, ja met, nevis iekarina ;))))
Un ražotāji jau arī profos ieklausās, kādus garumus vajag. Ja nau, tātad .......
10.aprīlis 2010, 19:38 | links
 
rakaris - ja tev pietiek ar 5m, tad maverā it kā ir ar testu 10 - 30gr
10.aprīlis 2010, 19:34 | links
 
rakaris - izrādās sameloju - paprasdīju veikalniekam - ir 5 un iespējams pat 6m mači. Maverā it kā esot 5m mačs. Tā ka prasi vien NG, viņš noteikti zinās par tiem slavenajiem nostāstiem par Salmo 6m mačkātiem:DDDD
10.aprīlis 2010, 19:34 | links
 
rakaris - nu ja esi Rīgā, ieej Maver veikalā. Viņiem ir jaunais Maver katalogs. Ja tiem dullajiem nav ne britu ne itāļu katalogā, tad vienkārši nav :D Mačmakšķeres jau šiem ir baigi populāras.
10.aprīlis 2010, 19:30 | links
 
rakaris - nu tad prasi NG vai tādu garumu mači mēdz būt. Viņš starp citu var arī pasūtināt. Iespējams ka garākie varētu būt tie teleskopmači... ķipa hibrīdi... bet man tie kaut kā nevilina. Pats esmu redzējis tikai līdz 4,5 m
10.aprīlis 2010, 19:28 | links
 
paldies par padomu..,bet es nevēlos teleskopu:)
10.aprīlis 2010, 19:26 | links
 
rakaris - tādus hibrīdus diezin vai atradīsi. Paprasi NG viņš vismaz zinās vai kaut ko tādu var vispār atrast. Es domēju, ka tādam garumam jau jāskatās Bolonēze. Mačs jau galvenokārt tika radīts tālmešanai un pārsvarā ar slīdošajiem wagler tipa pludiem. Ja tev vajag dziļumam ar stacionāro vai pludināšanai straumē - ņem tomēr bolonēzi.
10.aprīlis 2010, 19:21 | links
 
varbūt kāds ir kautkur manijis,kur var nopirkt mačkātu,garumā no 5,50 lidz 6m?? visur tikai standartnieeki,4,20
10.aprīlis 2010, 18:19 | links
 
kola tnx.
3.aprīlis 2010, 10:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager