Kādu kātu izvēlēties?!

Kas ir labs un kas ne tik labs?!
guntarskl - un tu man vēl pierādīsi ka Salmo ir viskrutākie, visu ziemu tirgojot motili pa 60 latiem, tai laikā kad visos citos veikalos tirgo pa 50 un no rokas var dabūt vēl lētāk :DDDD Joprojām neesmu sapratis, kur tas mārketinga triks, ja piegādātāji ir vieni un tie paši.
26.marts 2010, 00:24 | links
 
guntarskl - nu tu mani aizskāri... nāksies satikties :DDDDDDDDDDD turklāt es uz poda sēžu, nevis eju :DDDDD
26.marts 2010, 00:22 | links
 
Paganels(pp) - ja tev ir ko teikt par fīderi - tad saki. Čaļi no tevis gaida fīčas. tu taču sākki fīderēt vēl padomijas gados, kad vēl fīderi nebija izgudroti. Es jau pašā sākumā teicu, ka esmu iesācējs un neko nejēdzu un katru mīļu brīdi atkārtoju, ka ir jālasa gudru vīru raksti. Tad nu ceru rīt ar gaismiņu te ieraudzīt tavu izcilo traktātu par parastās gruntenes izmantošanu kā fīderi un daudzās fīčas kā ar to noķert zivi. Kurš gan vēl labāk to izstāstīs, ja ne cilvēks, kurš Latvijā fīderēja jau tad, kad pārējie pie zakiduškk auklām uzgriežņus sēja. Ceru, ka mani lomi krietni uzlabosies pēc tavu fīču izmantošanas :DDD Vēl labāk ja to visu klātienē varētu apskatīt, kad sāksies pīdersezona. Kā teica klasiķis Vieplis - esmu ar mieru satikties:DDDD
26.marts 2010, 00:20 | links
 
Mirtin, kas ir??? Es Tev ko teicu??? Ei takš Tu uz poda, visgudrīt...un sāc tirgot lētos motiļus...
26.marts 2010, 00:20 | links
 
guntarskl - varbūt tu arī noķēri vienu mazu pumpaino un ziemā divus asarīšu, bet nelec uz pīderistu ecešām, ka nesabaksti savus stārķa stilbus. Rīkojoties pēc tavas loģikas - es varu paņemt parasto grunteni (spiningu) pielikt fīdera uzpariktes, piemontēt sardziņu un man būs fīderis. Tik pat labi es varu nopirkt mušiņmakšķeri, uztīt papildus okglekļa tinumus, ietinot iekšā mazliet armatūras, pagarināt ručku, nomainīt spoli un auklu, uzkārt attiecīgos pribambasus un man būs pirmklasīga karpu makšķere ... muaaa haa haa haaa... jebkuru makšķerēšanas rīku var pielāgot jeb kam viss atkarīgs no ieguldītā darba un līdzekļiem... nekad neesmu uzskatījis, ka mājās vajag 30 spiningus 30 dažādām situācijām. Bet priekš kam izdomāt riteni, ja tas jau ir izgudrots:DDD Ja nav naudas un nav iespējas nopirkt fīderi, tad to nevajag darīt, taču ja cilvēks vēlas iegādāties fīderi, kādēļ mēģināt viņam iestāstīt, ka var iztikt ar ziemas makšķerīiti, tikai to nedaudz jāpārveido:DDDD
26.marts 2010, 00:06 | links
 
Paganels(pp) - es tev neliku rakstīt par auzu pārslām un kukurūzas putraimiem :DD... kas tas ir ja ne putra... da copē kā tev tīk... un sauc par fīderi kaut vai Guntariņa nodrāzto lazdas mietu ar sardziņu:))) tās ir jūsu fīderfīčas :D Nevienam neko negribu pierādīt un fīderēšanā esmu iesācējs. Kā jau teicu - iedevu cilvēkam saites, kur fīderis aprakstīts... saut to par grunteni, spiningu, vai karpu mušmakšķeri.
25.marts 2010, 23:59 | links
 
mirtin no kurienes tu rāvi,ka massa,ko spiežu barotavā ir putra. massa tāpat irst un papildina jau uzklāto barības galdiņu. lūdzu izskaidro,kur tad ir tā šķīrba...
25.marts 2010, 22:57 | links
 
Cik var malt vienu un to pašu:DDD
Piekrītu pp, arī klasiskajai gruntenei var pielikt tādu pašu barotavu, un tieši tā pat var aizāķēt auklu aiz spoles, lai vienāds iemetiena attālums. Tieši tā pat var iebarot(iztukšot barotavu), pat vēl labāk(ar cietāku kātu)...
Un ja gribās vipendrivatsa, var jebkuram lazdas kātam pielikt sardziņu, un piders gatavs:DDDDD
25.marts 2010, 22:55 | links
 
sapals.smiltis ar zapti pašreiz jauc tu pats.ja kādam šeit ir jādod kāda atbilde tad tas neesmu es.tākā nekļuvu par pārliecinošu "fīderētāju" varēji jau konkrēti apgaismot. tu mani nepārliecināsi,ka fīderis nav gruntene,bet kaut kas īpaš.:)
25.marts 2010, 22:48 | links
 
Paganels(pp) - es jau sen zinu, ka tu esi guru :D čaļi no manis nekonegaida, nekādas fīčas. Cilvēks painteresējās par iespēju iegādāties fīderi - pirmo reizi, nekā iepriekš par to nezinot. Kādas tur fīčas. Reālākā štelle palasīt normālus rakstu gabalus. To es arī izdarīju, iedevu saites uz manuprāt normāliem gabaliem. Fīčas nāks pēc tam, kad pašam radīsies kāda sajēga. Un vēlreiz atkārtošu, fīderis ir fīderis, ja cilvēks interesējas par fīderi, kā makšķerēšanas veidu, tad tas paredz to, ko paredz fīderis, nevis makšķerēšana ar mīklas bumbu. Tici man, ne reizi vien esmu praksē pārliecinājies, ka fīderis mīklas bumbai ieliek vienos vārtos. Pie vienādiem parametriem vienā setā. Taču ir reizes, kad es atsakos no fīdera par labu parastajai gruntenei ar iekārtu signalizatoru. Bet tā ir fīča vienā ezerā, un par to šeit neizpaudīšos.
25.marts 2010, 21:27 | links
 
nejauc zapti ar smiltīm. ko uzskati par iesācēju- cilvi, kas noķēris pāris mailītes vai tādu kas saprot, kas ir klasiska gruntene un grib kko jaunu. parsti par fīderi interesējās tādi kas kko jēdz no grunteņošanas. Pilnīgam iesācējam pietiks ar bambusa kātu, bet tāds kas jau tēmē uz kko vairāk... . Klasiskai gruntenei der jebkurš kāts sākot ar to pašu bambusu beidzot ar spini, bet, ja gribi fīderēt tad tomēr jāizvēlās atbilstošs kāts nevis kas pagadās. Ja jau tēma par fīdera kātiem, tad iesaki iesācējiem atbilstošu kātu tieši fīderēšanai ar atiecīgiem parametriem...
25.marts 2010, 21:15 | links
 
nu lūk,mirtin,no vietas par brekša noturēšanu tev arī vajadzētu sākt.apraksti sīkāk,kur ir problēma ar spirāli noturēt breksi?kad cope iet vaļā ne vienu vien reizi cope ir beigusies kad nekā vairs nav-nav ko barotavā likt,nav ko uz āķa uzspraust.čaļi no tevis to visvairāk gaida-fīčas un ekstras pēc tam.
25.marts 2010, 20:30 | links
 
sapals sviests sviests ir tad kad sāk dalīt kā dari patreiz-spiningošana ar roteri,spiningošana šūpiņu,spiningošana ar vobleri,spiningošana ar vibroasti un tvisteri utt.džerkošana vai tad nav spiningošana? ar ko tad viss pieminētais atšķiras?ja ņem rupji,tad tikai ar tehniku.pienācējs no malas vispār vairs nesaprot kas ir kas.
25.marts 2010, 20:15 | links
 
Paganels(pp) - tur jau tā lieta, ka var jau iemācīt āzi klavieres ar ragiem bakstīt. Ja cilvēkam ir iespēja visu uzreiz darīt tā, lai pasākums izdodas, kādēļ viņam darīt tā, lai būtu iespēja maksimāli daudz kļūdu pieļaut. No manas pieredzes - iesācēju lielākā kļūda ir pakļauties šaubām - a varbūt man to nevajag, a varbūt es kaut ko pielāgošu, varbūt varu ņemt sūdīgu spoli, varbūt iztikšu ar švakāku kātu.... ir jau protams kaut kādi optimālie vidusceļi, taču bieži vien, lētākais, un pielāgotais nesniedz ne pusi tās baudas, ko var gūt no laba procesa.

Un ja tu esi ie4manījies ar slīdošo spirāli iebarot breksi tā lai tas paliek uz vietas, tā ir augstākā pilotāžā.
25.marts 2010, 19:34 | links
 
ar ko atšķirās spinigošana ar rotiņu no spiningošanas ar vobleri, pēc tavas teorijas nearko...sviests
25.marts 2010, 19:32 | links
 
nu tad ar ko tik krasi atšķiras mana parastā grunteņošana no tavas fīderēšanas,lai viņas speciāli atdalītu?esmu lūrējis arī uz spicīti,ne fīdera kātam,kāris zvaniņus,licis zvārguļus un kāris auklā kociņus.vai tik tiešām džekam,kurš iemetīs grunteni labi ja pāris reizes ir nepieciešams speciāli iegādāties fīdera kātu lai blenztu uz spicīti.arī ar citiem kātiem var darīt to pašu.
25.marts 2010, 19:20 | links
 
ar savu fīderēšanu jūs čaļiem tik prātu jaucat.tev taisnība-sākumā tā bija-iemīcīju baltmaizes klimpu,kura turējās visu dienu un viss...vēlāk panesās eksperimenti pēc kuriem vienīgā atšķirība no jūsu fīderēšanas ir kāts. vēl joprojām copējot grunteņojot tās nieka 1-2 reizes gadā izmantoju arī auzu pārslas.kāpēc?laba līme,ar kuras palīdzību var ļoti ātri pārveidot barības massu.saturs kā nu kuro reizi-gatavās barības ,spraukumi-'diļļu,ķimeņu,saulespuķu,kaņepju,rupjie kukurūzas putraimi utt.pusi auzu pārslas izmērcē ūdenī,pēctam nedaudz nospiež lieko ūdeni pēc tam pievieno pārejās piedevas.sajaucu lai saspiežot knapi turas kopā.izvēlos savu punktu un uzklāju sākuma galdiņu vairākas reizes iztukšojot barotavu šajā punktā. savu barotavu tik tiešām neiztukšoju katru reizi,bet gan pēc vajadzības.ja negribu lai tuvākos 2-3 metienus barotava iztukšotos-pirms metiena barotavu ar iespiesto massu iemērcu ūdenī,nedaudz apviļāju un metu savā punktā.un tā visu laiku koriģēju-cik daudz paika nokļūst ūdenī.
25.marts 2010, 19:11 | links
 
kaats - RsN pēdējā laikā pirku tikai dēļ diskiem :D Arī tur reizēm nav diez ko daudz lasīt.... spinings nav mana mīļākā nodarbe, bet par to tur raksta visvairāk... siltās zemes un mušas mani arī nekrata.... sami ne tik... a par gruntenēm un pludiem nekas daudz pāri nepaliek :DDD
25.marts 2010, 12:30 | links
 
Es jau neiešu dēļ tevis matus plēst, Mirtintin.
Tas ir tādēļ, ka tu makšķerē tikai punķutapas un raudas. Aizcilpo jaunēkli līdz bibliotēkai un palasies RsN, nevis studē garlaicīgo CL. Man kaut kā viņš ir tuvāks, neskatoties uz to, ka mūs par fašistiem sauc. Lai gan saturiskā nozīme tajā, līdzinās vācu Blinker’am.
Paskaties uz sevi..., saprotu, ka daudziem nepatīk mans nelgas stiliņš, tā pat kā man, varbūt netīk Viepļa lišķīgums. Visi jau mēs gribam būt demagogi, bet citi grib būt pārāki vai arī par tādiem grib mazliet izlikties
25.marts 2010, 12:14 | links
 
Paldies,būs ko palasīt.
25.marts 2010, 11:28 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager