Kādu kātu izvēlēties?!

Kas ir labs un kas ne tik labs?!
nu vecīt tad ko tu esi metis, vai kā piecirtis lai 120gr testu salauztu???? ar tādiem jau uz jūru un karpām var laist
23.marts 2010, 16:33 | links
 
man bija ar testu līdz 120 g, pērkot vietā sapratu, kas tas bija par MILZU ļumekli :DDD Firmu gan neatceros..
23.marts 2010, 16:29 | links
 
ļumīgums ir atkarīgs no testa, un stikla š;kiedra būs mazāk ļumīga, nekā carbons
23.marts 2010, 16:25 | links
 
urmaas,vai kratam vienu un to pašu kātu,lai savaņģotu sūkātāju?
;))
23.marts 2010, 16:24 | links
 
Lauric - galvenā atšķirība - mačs ir domāts tālmetiem, tam ir speciāli izvietoti riņki, kuru turklāt ir ļoti daudz. Teleskopiskie mači ir kaut kāds moderns surogāts - ne šis ne tas... par tiem neko neteikšu, jo neesmu rokās turējis. Ja tu pārsvarā domā copēt stāvošā ūdenī, lēnā straumē - tad mačs ir labākais. Ja gribi pludināt, tad ir jāsāk domāt. Ja pludināsi tālu no krasta vai lielos dziļumos, tad bez šaubām labākais ir teleskops kādi 6m - 7m., ja pludini pa tuvām distancēm vai salīdzinoši seklākās vietās, tad derēs arī mačs. Tradicionālais garums 4,2 m ir viegli sakot paīss, taču esmu pludinājis gan mūsā, gan Lielupē, gan Ventā... protams ar 7m ir daudz viglāk noturēt pludu vēlamajā līnijā, taču mača vieglums, spēja tāu aizmest pat vieglus pludus ir to vērts. Ja man jāizvēlas starp 4 - 5,5m, tad izvēlos maču. Ja ir runa par garākiem kātiem, tad jāsāk domāt. Man ir 4,2 mačs un 7m teleskops. Katrs citiem apstākļiem, citiem dziļumiem (tam ir nozīme) un pielietojumam.
23.marts 2010, 16:24 | links
 
stiklašķiedras ļumīgie? man bija, jutos atvieglots, kad salūza :DD Moš ka arī ir cietāki stikla škiedras, bet nav nācies redzēt. Vispār, es pagājušo sezonu salauzu 4 kātus :D un palēnām lasu kopā visu un esmu apstājies,ka iesākumam vajag fideri, maču un spini :DDD nu protams, vēlāk vajadzēs 3 veidu spiņus, un vēl vienu grunteni ar lielāku testu, un tad vēl mahu 6 - 7m vajadzētu utt :D
tagad galvenais iemācīties ar pirmajiem diviem strādāt, un tad palēnām palielināt arsenālu.
23.marts 2010, 16:20 | links
 
zivi jau nav jāvelk ar kātu, priekšroka tiem ar garu resnāko posmu un īsiem, vairākiem augšējiem posmiem teleskopam
23.marts 2010, 16:17 | links
 
Jurka
ja ir vēlme,varam kādu copi sakontaktēt.iedošu savu Master Surf izmēģināt.tad varēsi štukot vai gribi ko labāku vai ..... !:DDD
man patīk ķā viņi uzvedas pie papuku&mammuku izvadīšanas.iemetieni ar ar vieglo uzparikti vnk LABI.priekš tāda kātiņa cena ari laba!:)
23.marts 2010, 16:16 | links
 
Umaas
tur estev piekrītu, bet šitiem stiklškiedras bomiem ar slodzi būs ok, pa gaisu tas līņu paps nav jāmet:)

tieviem carbona kātiem kas ir trausli tas ir svarīgi lai nesalūztu.
23.marts 2010, 16:09 | links
 
Jurka.vot tur TU laikam maldies.visam ir nozīme.jo vairāk,saprāta robežās,riņķu jo labāks slodzes sadalijums uz kātu!!!:)
23.marts 2010, 16:05 | links
 
Līņu copei nav galvenais riņķu skaits, kā mačam.
mačam riņku daudzums ir tāliem metieniem, a līņu copei vai garu kātu lai savaldītu līņa papu, kurš grib uz zālēm skriet:)

jo cik es piefiksēju, tad džeks grib līņus copēt:) un tur 30 metri pluds nav jāmet:)
23.marts 2010, 16:00 | links
 
nu ja tā arī ir, teleskopiskajam ir mazāk riņķu nekā klasiskajam mačam, tur droši vien arī galvenā atšķirība.
23.marts 2010, 15:53 | links
 
parasti pēdējam posmam ir divi vai trīs:)

par šo brīnumu nezinu, neesu rokā turējis:)
23.marts 2010, 15:50 | links
 
hmmm, telekpiskais no cik posmies sastāv? manam browningam ir ašpadsmit riņķi, teleskopiskajiem viens posms 1 riņķis, vai arī kaut ko jaucu...
23.marts 2010, 15:47 | links
 
ja līdz 30 Ls tad nokomplektēt kaut ko nopietnu neizdosies, zināma taisnība "Kaats" ir :)
es pats ar jau taustos un meklēju no rudens lai nokomplektētu divus kātus līņu copei:) pagaidām bez rezultāta:)

bet pa lēto paskati šito 5m kāts ar testu līdz 50gr:)
http://www.stihija.lv/site/lat/product/110-teleskopiskas-makškjere-combat-float-(mikado)/

protams nebūs tik viegls kā carbona kāts bet savas funkcijas droši ka pilda:)
23.marts 2010, 15:18 | links
 
Ja man būtu 30lati, es nopirktu pat divas makšķeres.
Zivēn, neskaties ko tie „profesori” pļerkšķ. Ņem tik to kas pa kabatai un laidies pie ūdeņiem. Nedomā, ka tie, ar 2x dārgākām makšķerēm, saķer divreiz vairāk zivis.
Es aiz taupības/nabadzības esmu pat rinķus pārsējis „ausmas” kātiem, tagad tie maksā kapeikas. Paskaties vai tavam kātam nevar nomainīt uz lielākiem, tad varbūt aukla nelips pie kāta tik traki un varēsi pietaupīt vēl vienu kātu. Varu tikai piekrist par mačkātu , tam rinķi vairāk un tuvāk, kas dod iespēju mest ar vieglāku svaru un pludu.
Jo smalkāki rīki, jo smalkāki kungi. Ar smalkiem/sportiskiem rīkiem var palikt arī bez inventāra. Un..., tie smalkie kungi, no Rīgas atbraukušie, var Ventiš’ aborigēniem tik’ „ūden’ pienest”
23.marts 2010, 14:57 | links
 
hm, buus jauzmet ace...
23.marts 2010, 14:30 | links
 
Tieši tā. Man arī 5m un viegls ;)
23.marts 2010, 14:26 | links
 
Giezeej, jaaredz dziivee, turklaat ir viens diamond match jau arsenaalaa.
tas ko redzeeju un tureeju rokaa bija 5 m
super viegls un elastiigs
23.marts 2010, 14:25 | links
 
Tieši tā......ir arī teleskopiskie mačkāti.Pats līdz šim nezināju,līdz ieskatijos.www.689.lv .Tur ir daudz comaņiem labu lietiņu.Un tagad man interesē kāda atšķirība starp saliekamo un teleskopisko.Pieļauju,ka atšķirība varētu būt izturībā un nodilumizturībā.Kas vēl?Varbūt kļūdos?!
23.marts 2010, 14:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager