Bārtas upe

Liepājas rajona lielākā upe, kuras lomi arī nav tie sliktākie (vēdzeles, vimbas, līdakas, asari). Būsim atsaucīgi, un laicīgi uzzināsim, kas darās Bārtas upē.
Lazdas kaats mani sakārdināja ar vēdzeļu copi un vakar mērcu upē gruntenes.Kamēr vēl gaišs,tārpu nevar rādīt,purina napārtraukti.Starp ķīšiem un maziem strīpaiņiem,trāpījās pāris sakarīgi asari.Tumsā pilnīgs miers.Ap 22:00 uzkabinājās ļoooti maziņa vēdzelīte un 23:00 tinu makšķeres.
5.oktobris 2011, 08:04 | links
 
Šovakar atklāju ļurbu copi...
Čomam viens mērs uz 40cm, man viens zemmērs un vēl dažas copes!
Ēsma - naktstārps un raudas fileja.
4.oktobris 2011, 00:43 | links
 
Kurā vietā tai 5 kg. ir dzīves vieta.... būtu jābrauc apciemot...?
3.oktobris 2011, 10:09 | links
 
Vakar Bārtā čupa ar smukām raudām, uz gumijzivi - 1.54 kg līdaka. C&R vakar nezin kāpēc nedarbojās. Pašā copes noslēgumā super kāju trīces piedzīvojums! Ķerot raudas 3.5 metru dziļumā ar 0.16 mm pavadiņu un āķīti uz kura knapi var uzlikt kukurūzas graudu, notikās smuks ņēmiens, piecērtu - kā pret sienu! Par laimi bremze bija noregulēta, kaut kas smagi un bez problēmām iet pa upes dibenu pret straumi, domāju - karpa, milzīgs sapals vai breksis, augšā nenāk, kāts pilnīgā ripā, bremze sīc, nu perfekti! Pēc 20 - 30 metriem pēkšņi sāka nākt augšā, izleca metra augstumā, uztaisīja pirueti, nopurinājās, āķītis izlidoja un - pļurkš! Kas? Apmēram 4,5 - 5 kg līdaka! Āķītis un pavadiņa pilnīgi veseli, kāju un roku trīce vismaz pusstundu, emocijas super! Laikam tak bija paņēmusi raudu kas pagaršoja kukurūzu?!
2.oktobris 2011, 13:23 | links
 
Sestdien ar fīderi smukas raudas un daži pliči, bet neviena brekšuka. Uz dzīvo - 3 zemmēra līdakas un 1 smuks ašuks. ;)
26.septembris 2011, 22:15 | links
 
Šodien Bārtā izcils tukšums - tikai viens zemmēra sapalēns uz vobleri. :(
26.septembris 2011, 22:01 | links
 
Vakar.... smuks laiks.. daži uzsitieni....labi pavadīta diena....zaļās nepieteicās. Žēl...
26.septembris 2011, 09:40 | links
 
Vakar Bārtā gāja labi - čupa ar raudām un vēl paris štrunti. Spiningojot asarus pāris virs 50 cm līdakas, kuras turpina baroties. Ā, un vēl kāds krokodils nolauza gumijzivij āķi!
25.septembris 2011, 22:16 | links
 
Bārta, 17.09.2011. Kamēr ezerā turas līmenis, smukus asarus "uz dzīvo" var dabūt arī Bārtā. Standarts 300-400 grami, lielākajam šodien 430 grami. Trāpījās arī līdakas, bet vai nu zemmērs vai arī apkoda pavadu. Baltā zivs ar fīderi, breksēnam aptuveni 900 grami, vēl viens tāds akabinājās. Copē biju es, Dzeerve, poperbiksis...Ne asakas!
17.septembris 2011, 17:42 | links
 
Ir, diemžēl ir tie sūda tīkli Bārtā! Pats esmu pāris izvilcis, un vairākus redzējis. Un ko tad var gribēt no tādiem badamirām kādi pie mums Latvijā dzīvo? P.S. Mūsu ūdeņos var darīt ko grib un ar ko grib! Ap 30 gadu ilgās makšķerēšanas "karjeras" laikā inspektoru pirmo reizi satiku šogad ... Nu ko tad vēl gribam?
14.septembris 2011, 18:22 | links
 
cik tur esmu spiningojis - esmu redzējis ka dzeks izvelk - paprasa vai tīkls nav mans un tad tā kautrīgi ievelk laivā.. :D zivis vispār nebija ieksā. bet tīkls bija ielikt tādā līkumā/līcītī nu tur kādi 80m vismaz bija.
14.septembris 2011, 18:07 | links
 
Cik tur esmu spiningojis, nevienu tīklu neesmu tur izvilcis....
14.septembris 2011, 17:53 | links
 
Upe ir pilna ar maluzvejnieku tīkliem :(
Var jau būt, ka starp tiem vēl kādas zivis dzīvo.
14.septembris 2011, 17:51 | links
 
Bartas upe tiesam ir viena feina upe. Pa retam braucu katu pametat. Nesen patrapijas labs brekselis uz 2,2 kg. Vasaras vidu lidacinja bija uz 4,8 kg. Uz Liepajas pusi no blekjenes tilta puses. Kas jums pedeja laika trapijies? Ja nav noslepums kur un uz ko. Ne asakas ;)
12.septembris 2011, 03:49 | links
 
Pauls , kad upe skaista , to es zinu , kā ne kā vairāk kā 20 gadi pie viņas pavadīti , es tur piedzimu un izaugu , tāpēc man ta upe tik mīļa . Man māja bija 300 metrus no krasta , tur pirmais asarītis noķerts ar lazdas kātu , tur peldēt iemācījos , tur zāle bija zaļāka , tikai tagad sen nav sanācis tur būt .
31.augusts 2011, 23:49 | links
 
DDD.
31.augusts 2011, 23:38 | links
 
Mierīgi! Latvijā jau ir dzirdēti pāris ūberkruti kanālu rakšanas plāni ... :)
31.augusts 2011, 23:36 | links
 
Pauls, to ūdeni nevar pārpumpēt uz Burtnieku-laivai ķīlis velkas pa zemi.DD
31.augusts 2011, 23:31 | links
 
Gintsgg. Dzīvoju 20 km no Bārtas, copēt braucu Bārtā no brāļu tautas robežas līdz Bārtas pagastam un vēl bik zemāk. Šogad izcili augsts ūdens līmenis tur praktiski visu vasaras otro pusi, nepatīk un nemāku tādā straujā kafijā copēt. Kā pie leišiem līst, tā Bārtā līmenis augšā, šogad liekas ka visu vasaru šiem līst. Bet upe ļoti skaista. :)
31.augusts 2011, 23:22 | links
 
Pauls , par kuru vietu Tu runā , augštece ir manas dzimtās vietas , vienmēr interesējos par to , kas Bārtā notiek .
31.augusts 2011, 15:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager