Bārtas upe

Liepājas rajona lielākā upe, kuras lomi arī nav tie sliktākie (vēdzeles, vimbas, līdakas, asari). Būsim atsaucīgi, un laicīgi uzzināsim, kas darās Bārtas upē.
Nu čau, Kurzemnieki!
Kas tur tagad tai Bārtā darās? Nīcas rajonā. Septembris klāt, pīlādži sārtojās - uz brekšiem velk. Sēž tur veči? Ja sēž tad baigais kolhozs? Lāpstu līdzi jāņem, lai cauri atkritumiem izraktos? Vi daudz maz kulturāla vide? Vai labak lūrēt Ventas virzienā?
10.septembris 2018, 14:51 | links
 
Paldies, tad jau būs vismaz reizi jāaizbrauc apskatīties to situāciju, kaut kādi pliči, breksēni arī tur peldās? Uz dzīvo jau laikam nav vērts,ja baigi aizaug, būs jāskatās :)
2.augusts 2018, 19:11 | links
 
Bārta vasarā ir krietni aizaigusi. Zivis... Tās ir vienmēr... Šādā karstumā agri no rīta un varbūt arī vakarā kaut ko noķert var, bet uz iespaidīgiem lomiem, ar retiem izņēmumiem, cerēt velti. Brāļi leiši ir labs rādītājs - ja ir viņi pie upes, ir arī zivis :)))
Tagad nevienu neredz... Sēž viņi uz ledus un vimbām... Bet rajonā, ko pieminēji var mēģināt kādu sapalu piemānīt, augštecē viņi ir!
Me asakas!
2.augusts 2018, 08:13 | links
 
Nekad neesmu bijis pie Bārtas, radās ideja aizbraukt, kaut kur pie Plostiem, taču pašķirstot šo forumu pamanīju,ka katru vasaru šī tēma pilnībā izmirst un atdzimst tikai rudenī, tad nu rodas jautājums, kas īsti Bārtā notiek vasarā? Pilnībā nav ko iesākt?
1.augusts 2018, 15:17 | links
 
Nekádi lielie brínumi tie nav.Pavasaros tas notiek,jo lídaka uzturas kádu laiku tur,kur ir nárstojusi
6.maijs 2018, 23:02 | links
 
Čau Flakais! Man 1. maijā bija kas ļoti līdzīgs, kad devos ar draudzeni uz Bārtu, nosacīti, atklāt sezonu, jo pats strādāju ar mj, draudzene meta ko lielāku... Nepilnā pusotrā stundā krastā biju dabujis 4 līdaciņas, tiesa, visas 4 kā zīmuļi. Bet tās nebija vienīgās, 3 zaļās nogrieza gumiju kā ar žileti, kur vienu no tām pat lāgā nevarēju izkustināt, bet pēc pāris sekundēm jau bija prom ar pīrsingu lūpā. Tas viss notikās vienā vietā, ~100 metru distancē un ar 2 veidu gumijām, 2.4" tioga, magic un 2" keitech swing impact, watermelon. Tai pašā laikā draudzenei mētājot rotiņu, greedy un joco shaker copju tajā vietā nebija!

Mirbahs, 6.maijs 2018, 22:45


Varētu teikt, ka šoreiz arī bija tieši kā tu minēji - līdaku copes visai lokalizēti. Bet arī asaris bija tieši šajās vietās.
6.maijs 2018, 23:02 | links
 
Čau Flakais! Man 1. maijā bija kas ļoti līdzīgs, kad devos ar draudzeni uz Bārtu, nosacīti, atklāt sezonu, jo pats strādāju ar mj, draudzene meta ko lielāku... Nepilnā pusotrā stundā krastā biju dabujis 4 līdaciņas, tiesa, visas 4 kā zīmuļi. Bet tās nebija vienīgās, 3 zaļās nogrieza gumiju kā ar žileti, kur vienu no tām pat lāgā nevarēju izkustināt, bet pēc pāris sekundēm jau bija prom ar pīrsingu lūpā. Tas viss notikās vienā vietā, ~100 metru distancē un ar 2 veidu gumijām, 2.4" tioga, magic un 2" keitech swing impact, watermelon. Tai pašā laikā draudzenei mētājot rotiņu, greedy un joco shaker copju tajā vietā nebija!
6.maijs 2018, 22:45 | links
 
Šodien upē saskāros ar visai neikdienišķu situāciju. Aizbraucu ar mērķi meklēt asari. Kaut kādā mērā tas arī izdevās. Bet dīvainība slēpās tajā, ka iepriekšējās reizēs nebiju sastapies ar tik izteiktu līdaku aktivitāti - sešas copes, no kurām realizētas 4, viena pārkosta aukla, viens "shods". Arī tas vēl varētu būt visai parasti, bet lielākā līdaka aptuveni trīs kilogramu smaga (diemžēl, bet no fotosesijas tā atteicās, jo man bija gaužām maz iespēju izstīvēt to krastā dēļ piekrastes aizauguma, tādēļ pēc vairākām nesekmīgiem mēģinājumiem to paņemt, tas beidzās ar auklas pārtrūkšanu. Cīņa ilga kādas pieca minūtes.), tad vēl viena 1,2kg, viena 45 cm un pēdējā knapi plaukstas garumā. :) Arī tas vēl būtu normāli, ja vien - tās visas noķertās bija ar pavisam mazu 2 collu Tiogu! Ej nu saproti, ko tām līdakām vajag?! Te viņas ņem tikai liela izmēra "cūkas", te viņām interesē "siemītes" :) Pārsteigumu netrūkst!
6.maijs 2018, 21:22 | links
 
Slinkais, tīri lasāms apcerējums tev sanāca. Varu iedomāties kādi literārie gara darbi būs tad, kad ķersies ne pa jokam...:)
4.maijs 2018, 20:48 | links
 
Sveiciens svētkos!
Nus, biju es tai Bārtā. Kā gāja? Lasīt zemāk.
Tad nu tā. Ceturtdiena tāda bija kāda bija darbadiena. Darba daudz, bet diena īsa. Daļu dienas vēl google mapos nobakstījos. Bārtu skatīju lidojošas dzērves acīm. Vizuāli iepatikās viens spots. Kā foruma biedrs laipni paskaidroja, par "šeķis" to vietu sauc. No vārda "šekums" vane ko? :) Nenoturējos un pēc darba aizbraucu izlūkos. No augšas tā vieta smukāka izskatās. Tagad dzīvē visi krūmi izzāģēti atklājot izgāztuvei līdzīgu skatu. Nu baigais sraļņiks.
Vēl ietesos pilnā gaitā baigā dubļu peļķē. Viss autiņš tagad izskatās itkā zivis būtu ar pieņiem apšpricējušas :D
Vārdu sakot es to upi nepazīstot nolēmu uz to šekumu arī braukt. Šorīt īsi pirms 05:00 jau biju tur. Pasakaini smuks rīts! Tiešām.
Nolēmu dragāt ar trim fīderiem. Sak, vismaz vienu jau iežvidzināšu tur, kur zivs garām peldēs. Divus kātus jau biju iemetis, arī pāris reizes pārmetis, kad piebrauca autiņš ar laivu uz jumta. Tad nu sapratu, sūdi vagā. Te reāla laivu laišanas vieta upē. Līdz pat ūdenim sliedes iebrauktas. Tā nu trešo kātu no somas neizvilku. Laiva ar pļerkšķošu motoru lēnītēm piļī pāri maniem jau bikiņ iebarotajiem spotiem. Es jau saprotu, ka laivai citur nav kur braukt, kā pāri man, bet nenoturējos un balsī novilku "pim*is *ļe!" Gan jau laivā varēja dzirdēt :D Bet šis no laivas man saka - "ja tu pēc ehalotes metīsi, tad brekši stāv te" Nu metrus 10 no mana spota. Ot sēdēju laiciņu un domāju, vai vecis man tā atriebties gribēja, ka es viņu par orgānu nosaucu? Vai labu gribēja? Varbūt muld? :D
Vienu kātu sāku mētāt apmēram tur, kur labais "pim*is" man zivis ierādīja. Tad otrs laivinieks atbrauca, ar visu treileri laivu upē ietrieca. Tam visam fonā fakainais radio SWH tā skaļi. Vēl vecis mani iepriecināja sakot, ka te jau neviens un neko nav dabūjis. Ierubīja rādžiku laivā un aiztesa uz ezeru. Dīdžejs tāds, ibio!
Un jā, ap 08:00 pirmā cope un breksis krastā. Un normāls tāds. 1,30 kg dzīvsvarā. Esmu labajam "pim*im" pateicību parādā. Eu, ja Tu šito lasi - nu nav Tu "pim"is" :)
Līdz 12:00 nākamo copi tā arī nesagaidīju, lai arī pēc pirmās optimisms spiedās pa visiem galiem ārā. Tinos prom, kamēr laivinieki nav atpakaļ un nesāk mani aplikt :D Prombraucot to šekumu spiningotāji visvisādi apsēda. Baigā burzma. Es nav pieradis. Bet neko darīt - jācocializējas.
Tā lūk.
p.s. ja kāds breksi nav redzējis, lūr manu bilžu galeriju. Tur arī smukais rīts redzams. Kamēr migla, sraļņiku neredz.
p.s.2. breksi apēdām pie svētku galda. Baigi garšīgais bija.
Ne asakas!
4.maijs 2018, 20:23 | links
 
:) taa mana atskaite...
3.maijs 2018, 08:33 | links
 
Bārtā copmaņi pārslēdzas uz breksi. Arī asaris ir, bet kokteilis - ir vietas, kur sīkie kā no automāta, bet, ja pameklē, var uzdurties smukajiem eksemplāriem. Asari vēl turpina nārstot un var ilgt vēl kādu labu laiku. Meženes ļoti aktīvas, bet tās pagaidām netraucējam, jo liegums. Arī līdaka aktivizējas, jo ķerot asarus, ik pa laikam kāda uzsēžas uz āķa vai to nokož. Gan jau, ka sapalus arī var meklēt, bet tas jau vairāk uz augšu pa upi.
3.maijs 2018, 07:34 | links
 
Slinkajam.pedeja aprila nedela vimbu aktivitates bija sarukusas.laikam laika apstaklu del.toties Liepaja tirdzniecibas kanala labi keras asari.un citas zivis ari. no 01.05. daudzi parsledzas uz ezeru.ari uz Z-mola kaut kas notiek.ta ka liepajnieki rusinas pa tuvako apkartni un uz Bartu nebrauc.par leisiem nezinu. ja vinu nav tad laikam ar vimbam pasvaki.bet tas nenozime,ka upe nav zivju.noteikti apseko.un iemet atskaiti.pats ari taisos kadu dienu.bet doma uz asari.ta ka Slinkais ne asakas.
3.maijs 2018, 06:50 | links
 
Pirmdien ap 19:00 atceļā no Lietuvas biju piebraucis Nīcā pie Bārtas uzpīpot. No tilta uz abām pusēm, cik tālu ar neapbruņotu aci varēja saskatīt, nebija neviena copmaņa. Nu labi, viens tālumā laivā tirinājās, vēl viens ēnā paslēpies grunteni hiptnotizēja.
Kas notiek? Kļovs izbeidzies? Vimbas nitinušās? Vai arī pie vainas tas, ka daļēji bija darba diena, vai viss tuss pie Bārtas no rītiem notiek?
Karoč man ar gribās pacopēt. Doma uz Bārtu aizšaut. Uztraucos :)
2.maijs 2018, 23:33 | links
 
Flakais [26.04.18]: Jautājums ārpus tēmas Bārtas upē ir vai nav licenzētā makšķerēšana?

was, 26.aprīlis 2018, 20:45

Vajadzīga tikai makšķerēšanas karte.
Paldies!
27.aprīlis 2018, 11:48 | links
 
Juras asari ir jau saprotams ka tu vienigais sai pus Uraliem esi redzejis isto klovu.vai uz rokam nav tulznas uzmetusas no parvilksanas ?vispar es skatos ,ka tu klejo pa visam sadalam kaski mekledams.vai tu neesi kads skolas puiselis kam cita nav ko darit ka dracit kompjuteru? cienitais aivarsbergs.ar to problemu ar 7 vimbam 15 minutes ir loti vienkarsi tikt gala.nu tik tiesam ta nav interesanti.nu nebrauc uz Kuldigu.aizbrauc kur vimbu mazak.kur japieliek izdoma un pules lai kadu nokertu.bus interesantak un laiks ari vairak aizies.
27.aprīlis 2018, 07:22 | links
 
Jautājums ārpus tēmas Bārtas upē ir vai nav licenzētā makšķerēšana?

was, 26.aprīlis 2018, 20:45


Vajadzīga tikai makšķerēšanas karte.
26.aprīlis 2018, 21:43 | links
 
Jautājums ārpus tēmas Bārtas upē ir vai nav licenzētā makšķerēšana?
26.aprīlis 2018, 20:45 | links
 
Tad Tev tiešām ir paveicies,vai arī es pamanos copēt,kad inspektoram brīvdiena.
26.aprīlis 2018, 10:41 | links
 
Vai nu man baigi veicas vai citi iemesli, uz copi sanāk izskriet ne pārāk bieži, bet šogad jau 2 reizes ar inspektoriem esmu saticies. Vienu reizi tas bija Karostas kanālā, otru - Bārtas krastos nedēļu atpakaļ. Klāt jau nevienam sargu nepieliks, bet kopumā nevar teikt, ka kontroles aktivitātes nebūtu. :)
26.aprīlis 2018, 03:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager