Bārtas upe

Liepājas rajona lielākā upe, kuras lomi arī nav tie sliktākie (vēdzeles, vimbas, līdakas, asari). Būsim atsaucīgi, un laicīgi uzzināsim, kas darās Bārtas upē.
Šodien biju uz sapaliem,bet negribot sanāca atklāt līdaku sezonu, 3gb plus minus mērā dabuju krastā un viena tāda pati pati atkabinājās. Visas protams peld tālāk. Sapals laikam no aukstā laika palicis neaktīvs,kārtīgi uzteš pa kātu un viss,lidz galam nepaņem. Voblerīšus liec kādus gribi un nekādas izmaiņas. Tas viss upes augštecē.

ksrocker, 9.aprīlis 2017, 15:23

Mans arī domāt ka vēl par aukstu,lai sapals kamptu voblerus,vismaz gaujā augštecē brīvdienās pamētāju,,zinu,ka viņš tur apakšā ir,man pat nebij neviena uzsitiena un arī virspusē pa 4 stundām nevienu uznākam neredzēju,,jāgaida savi 18+,tad es domāju sapals aktivizēs kunģi... :)

waffenss88, 9.aprīlis 2017, 17:04

Nu es gan tā nedomāju jo savus pirmos sapalus jau esmu jau dabujis,gan spiningojot gan uz gruntenes. Vienkārši šodien laiks ne tāds. Protams kad būs 18+ tad cope ies uz urā jebkur,bet man ir zināmas vietas kur sapali uzturas jau šobrīd un ir dienas kad ņem diezgan agresīvi.

ksrocker, 9.aprīlis 2017, 18:51

uz grunteni jau cits stāsts,,man liekas pat ziemas spelgonī uz grunti viņu var noķert,,nu vsm pie manis gaujas augstecē,,šitik agri nekad nēsmu novrojis viņu aktivitāti......! parasti aprīļa beigas un tad jau maijs iet uz urrā..... :)
9.aprīlis 2017, 19:09 | links
 
Šodien biju uz sapaliem,bet negribot sanāca atklāt līdaku sezonu, 3gb plus minus mērā dabuju krastā un viena tāda pati pati atkabinājās. Visas protams peld tālāk. Sapals laikam no aukstā laika palicis neaktīvs,kārtīgi uzteš pa kātu un viss,lidz galam nepaņem. Voblerīšus liec kādus gribi un nekādas izmaiņas. Tas viss upes augštecē.

ksrocker, 9.aprīlis 2017, 15:23

Mans arī domāt ka vēl par aukstu,lai sapals kamptu voblerus,vismaz gaujā augštecē brīvdienās pamētāju,,zinu,ka viņš tur apakšā ir,man pat nebij neviena uzsitiena un arī virspusē pa 4 stundām nevienu uznākam neredzēju,,jāgaida savi 18+,tad es domāju sapals aktivizēs kunģi... :)

waffenss88, 9.aprīlis 2017, 17:04


Nu es gan tā nedomāju jo savus pirmos sapalus jau esmu jau dabujis,gan spiningojot gan uz gruntenes. Vienkārši šodien laiks ne tāds. Protams kad būs 18+ tad cope ies uz urā jebkur,bet man ir zināmas vietas kur sapali uzturas jau šobrīd un ir dienas kad ņem diezgan agresīvi.
9.aprīlis 2017, 18:51 | links
 
Šodien biju uz sapaliem,bet negribot sanāca atklāt līdaku sezonu, 3gb plus minus mērā dabuju krastā un viena tāda pati pati atkabinājās. Visas protams peld tālāk. Sapals laikam no aukstā laika palicis neaktīvs,kārtīgi uzteš pa kātu un viss,lidz galam nepaņem. Voblerīšus liec kādus gribi un nekādas izmaiņas. Tas viss upes augštecē.

ksrocker, 9.aprīlis 2017, 15:23


Mans arī domāt ka vēl par aukstu,lai sapals kamptu voblerus,vismaz gaujā augštecē brīvdienās pamētāju,,zinu,ka viņš tur apakšā ir,man pat nebij neviena uzsitiena un arī virspusē pa 4 stundām nevienu uznākam neredzēju,,jāgaida savi 18+,tad es domāju sapals aktivizēs kunģi... :)
9.aprīlis 2017, 17:04 | links
 
Šodien biju uz sapaliem,bet negribot sanāca atklāt līdaku sezonu, 3gb plus minus mērā dabuju krastā un viena tāda pati pati atkabinājās. Visas protams peld tālāk. Sapals laikam no aukstā laika palicis neaktīvs,kārtīgi uzteš pa kātu un viss,lidz galam nepaņem. Voblerīšus liec kādus gribi un nekādas izmaiņas. Tas viss upes augštecē.
9.aprīlis 2017, 15:23 | links
 
Par Bārtas tīrību, ja upe būtu piesārņota vēži tur nedzīvotu. Ezera aizaugšanu, domāju, lielā mērā veicina gulbji, jo viņu fekālijas ir ļoti labs mēslojums.Bet murdus gan vajadzētu pavasarī aizliegt!!!
7.aprīlis 2017, 10:20 | links
 
Zem tā slēpjas lauksaimniecības zemju susināšana un visu pesticīdu nonākšana bārtā un ezerā kas vēcinās aizaugšanu un zivju smacēšanu.....pietika jau kad iztaisnoja, bet tagad būs īsts kanāls.... tad jau caur ezeru ar vajadzētu uztaisīt kanālu un punkts....
7.aprīlis 2017, 07:57 | links
 
Info- pagaidām uz papīra, bet pilnīgi reāli notiks Bārtas padziļināšana no Toseles ietekas apm. 3km uz leju,t.i., uz ezera pusi.

brivkalns, 7.aprīlis 2017, 07:08


Runa ir tieši par padziļināšanu vai zem tā slēpjas citas aktivitātes?
7.aprīlis 2017, 07:18 | links
 
Info- pagaidām uz papīra, bet pilnīgi reāli notiks Bārtas padziļināšana no Toseles ietekas apm. 3km uz leju,t.i., uz ezera pusi.
7.aprīlis 2017, 07:08 | links
 
Cerams šis projekts turpināsies vismaz trīs gadus?
6.aprīlis 2017, 13:02 | links
 
Tiks īstenots zivju resursu pavairošanas projekts
Nīcas novada dome 2017. gada februārī iesniedza projekta pieteikumu “Zivju resursu
pavairošana Bārtas upē Nīcas novadā” Zivju fonda pasākumā “Zivju resursu pavairošana un
atražošana publiskajās ūdenstilpēs un ūdenstilpēs, kurās zvejas tiesības pieder valstij, citās
ūdenstilpēs, kas ir valsts vai pašvaldību īpašumā, kā arī privātajās upēs, kurās ir atļauta
makšķerēšana, vēžošana vai zemūdens medības”.
2017. gada 4. aprīlī tika saņemta informācija no Zemkopības Ministrijas par Zivju fonda
padomes lēmumu attiecībā uz iesniegtajiem projektiem. Nīcas novada domes iesniegtais projekta
pieteikums ir apstiprināts pilnā apmērā.
Projektā paredzēta 25 000 vienvasaras vēdzeļu mazuļu piegāde un ielaišana Bārtas upē. Zivju
resursu pavairošana palielinās lomus makšķerniekiem un zvejniekiem Bārtas upē un Liepājas ezerā,
arī Baltijas jūras piekrastē.
Projekta īstenošana plānota 2017. gada otrajā pusē – laika posmā no septembra līdz oktobrim,
skatoties pēc laikapstākļiem.
Projekta kopējās izmaksas sastāda EUR 4235, no kurām Nīcas novada domes līdzfinansējums ir
EUR 466 jeb 11% no projekta kopējām izmaksām. Pārējā summa tiks segta no Zivju fonda finanšu
līdzekļiem.
Dina Tapiņa
Nīcas novada domes projektu vadītāja
6.aprīlis 2017, 11:46 | links
 
Vakar norma izpildīta. Piecas Vimbas.
6.aprīlis 2017, 10:41 | links
 
Šovakar līdz normai nedaudz pietrūka,bet 4 vimbas arī ir vimbas!
3 uz barotavu,1 uz prastu grunteni.
5.aprīlis 2017, 22:35 | links
 
Viena vimba 29 euro, bet kad pilns murds? Varbūt Olte(ļoti zaļais) varētu atbildēt?
5.aprīlis 2017, 16:54 | links
 
Man ir jautājums varas pārstāvjiem -makšķernieks drīkst lomā paturēt 5 vimbas, bet ezera zvejnieku murdos ielien desmitiem kg. zivju ( vai visas līdakas arī tiek atlaistas). Manas domas, ka murdus ezerā arī vajadzētu likt no 1. maija, tad lielā migrācija ir beigusies.

fedja, 5.aprīlis 2017, 14:55
murdus un tīklus vsp nekur iekšējos ūdeņos nevajadzētu likt,tas mans tāds personisks viedoklis,bet par nelaimi ne man par to spriest un kur nu vēl lieguma un nārsta laikā....!! Bet ak nelieti makšķerniek ameiģini tik paņemt vienu vimbu pa daudz... :D :D
5.aprīlis 2017, 15:45 | links
 
Man ir jautājums varas pārstāvjiem -makšķernieks drīkst lomā paturēt 5 vimbas, bet ezera zvejnieku murdos ielien desmitiem kg. zivju ( vai visas līdakas arī tiek atlaistas). Manas domas, ka murdus ezerā arī vajadzētu likt no 1. maija, tad lielā migrācija ir beigusies.
5.aprīlis 2017, 14:55 | links
 
Bjorgvin ,Tev 100% taisnība. Līdz šodienai arī ķēru tikai ar barotavu un labi ja kādu izdevās izmānīt. Šodien ņēmu un barotavas vietā vienkārši iekabināju svinu. Nu cita lieta-šodien no15-20iem. 13 vimbas+3norāvās. Makšķērēju uz garneli. Vakarā tārpu un baltos-raustīt sāka tikai sīkie. Varbūt vimba bija vienkārši pārstājusi ņemt,vai arī augštecē tai cita gaume.
4.aprīlis 2017, 21:58 | links
 
Bjorgvin ,Tev 100% taisnība. Līdz šodienai arī ķēru tikai ar barotavu un labi ja kādu izdevās izmānīt. Šodien ņēmu un barotavas vietā vienkārši iekabināju svinu. Nu cita lieta-šodien no15-20iem. 13 vimbas+ Makšķērēju uz garneli. Vakarā tārpu un baltos-raustīt sāka tikai sīkie. Varbūt vimba bija vienkārši pārstājusi ņemt
4.aprīlis 2017, 21:55 | links
 
Vakar no 17:30- 20:30 1 vimba 7 smukas raudas un vēl sīkās. Cope laba. Atpūta arī.
4.aprīlis 2017, 14:35 | links
 
noslepumu nav.aiz Bartas ciema.keru tikai uz sliekam,jo ieprieksejas reizes nez kapec parejas esmas tika ignoretas un pirmas vimbas krita uz sliekam.fideris bez barotavas.kolegis meginaja ar barotavu.vimbas pagrieza astes un nacas kauties ar raudam.
4.aprīlis 2017, 10:39 | links
 
Kurā rajonā ķēri, Bjorgvin, un uz ko, ja nav noslēpums ?
3.aprīlis 2017, 21:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager