Bārtas upe

Liepājas rajona lielākā upe, kuras lomi arī nav tie sliktākie (vēdzeles, vimbas, līdakas, asari). Būsim atsaucīgi, un laicīgi uzzināsim, kas darās Bārtas upē.
Pilna Bārta ar laivām,spiningotājiem,zemmēru mīļotājiem un godīgiem copmaņiem,bet neviena atskaite???,hmmm ok,es ar neteikšu ko noķēru,ko palaidu un ko redzēju :p bet,noķēru gan,un redzēju ar kā citiem sokas, :) ne asakas tiem,kas copē :)
4.maijs 2016, 00:12 | links
 
Kā nu kuram :) vakar pa pusotru stundu 4 vimbas (viena no tām zemmēra) plus tiešām liela viena rauda,plus strīpaiņu banda :) ne asakas
24.aprīlis 2016, 23:00 | links
 
Vakar vimbas atkal klusēja....liekas Bārta kļuvusi par ,,asaru" upi...uz grunteni vieni strīpainie....

kuzijs, 24.aprīlis 2016, 09:16

Pēc maniem novērojumiem tā arī varētu būt. Nārsta process vēl nav beidzies, bet, kas vairs draiskoties negrib, tie labi ēd. Arī ar gumijām vakar asaris bija pierunājams. Dažos spotos par rīmu saiets, jo copes uz katra metiena. Nārsta vietās smukāka izmēra strīpaiņi. Vakar aktīvas bija arī līdaciņas, kuras bieži interesējās par mazgumijām. :)

Flakais, 24.aprīlis 2016, 09:23


Pat nav ko piebilst :)) Tikai to ka daudz aprautas gumijas vēl neizpētītos objektos un daži nokosti...:))
24.aprīlis 2016, 10:02 | links
 
Vakar vimbas atkal klusēja....liekas Bārta kļuvusi par ,,asaru" upi...uz grunteni vieni strīpainie....

kuzijs, 24.aprīlis 2016, 09:16

Tā tas ir.Vakar vakarā pasēdēju ar gruntenēm,bet no vimbas ne vēsts.Toties asareļi gan bij rijīgi,spēj tik uz aķiem spraust tārpus un kabināt nost asareļus.Daži lielākie 150-200g.
Trāpijās arī līnelis 650g.
24.aprīlis 2016, 09:56 | links
 
Vakar vimbas atkal klusēja....liekas Bārta kļuvusi par ,,asaru" upi...uz grunteni vieni strīpainie....

kuzijs, 24.aprīlis 2016, 09:16


Pēc maniem novērojumiem tā arī varētu būt. Nārsta process vēl nav beidzies, bet, kas vairs draiskoties negrib, tie labi ēd. Arī ar gumijām vakar asaris bija pierunājams. Dažos spotos par rīmu saiets, jo copes uz katra metiena. Nārsta vietās smukāka izmēra strīpaiņi. Vakar aktīvas bija arī līdaciņas, kuras bieži interesējās par mazgumijām. :)
24.aprīlis 2016, 09:23 | links
 
Vakar vimbas atkal klusēja....liekas Bārta kļuvusi par ,,asaru" upi...uz grunteni vieni strīpainie....
24.aprīlis 2016, 09:16 | links
 
Pareizi,mēģināts nav zaudēts :) un tas ir feināk nekā noskatīties kā citi copē...,ak jā,man tik viena vimba šovakar,bet pasēdēju jau ar tik minūtes 45 :)
18.aprīlis 2016, 21:55 | links
 
Pareizi,mēģināts nav zaudēts :) un tas ir feināk nekā noskatīties kā citi copē...,ak jā,man tik viena vimba šovakar,bet pasēdēju jau ar tik minūtes 45 :)
18.aprīlis 2016, 21:55 | links
 
Vakar sanāca būt laukos, izmetu līkumu pa mežu un pa ceļam Laukgalā pāris vietās pie Bārtas ar piegāju - skatījos, ka ik pēc pāris metriem kāds ar makšķeri sēž. Nākamreiz, kad tur būšu, būs pašai ar jātiek pie makšķernieka kartes un jāizmēģina ķepa :)
18.aprīlis 2016, 11:04 | links
 
Vakar pēcpusdienā arī es beidzot saņēmos pārbaudīt Flakais un MrDaniiC stāstus par asaru aktivitāti Bārtā.
Varu apstiprināt, ka pateicoties Flakais vērtīgiem ieteikumiem tiku pie 8 smukiem asariem, no kuriem lielākais bija līdzīgi 500g.
Noteikti varu pateikt vienu - lai noķertu zivi vispirms ir jāaizbrauc līdz ūdenstilpei un ieteicams arī paņemt līdzi kādi zvejas rīku, tad ir izredzes tik pie kādas zivis :).
Ne asakas un tiekamies pie ūdeņiem!!!
18.aprīlis 2016, 10:46 | links
 
Normāla cope, kaķim pietiek, atrodas arī laba kompānija pie upes, (paldies par saturīgo kompāniju šodien Gugumonam),daudz mašīnas braukā un taisa lūringu....laikam inspektori :)) Flakais pašlaik aktīvi slāna asarus apjozies ar dvieli....:))) Zivis bārtā kā jau zivis, ar zvīņām...:) Visādas tur ir...

U-dens, 16.aprīlis 2016, 18:45

Flakais nebija ar dvieli, ar dvieli apjozies biju es. :D Flakais bija blakus bez dvieļa. Un, nav smuki stalkot! :D

MrDaniiC, 16.aprīlis 2016, 20:04

Sorry, ātrumā nepiefiksēju, pārāk liels attālums. Nekādas jūsu tehnikas neskatījos ja tas ir domāts ar to amerikānismu:)) Pietiek ar savējo, tākā viss paliek slepeni. Cerams ka labi pavilkāt:)

U-dens, 16.aprīlis 2016, 20:24

Tas bija domāts "Nevajag no krūmiem novērot, vajadzēja nākt klāt, un sasveicināties" :D

MrDaniiC, 17.aprīlis 2016, 20:14


Nākamreiz notiekti pieiešu. Paldies par uzaicinājumu! Tikai biju otrā pusē upei, mašīnā un garām braucot ieraudzīju. Nebija caur krūmiem, bet caur mašīnas stiklu un kokiem..:)) Vērošana man kaut kā neiet pie sirds.Liekas ka džigs ar Visaugstā palīdzību arī pašam neslikti sanāk. Vispār nezinu kā tajā vietā var piekļūt, baigais gabals sanāk kātot no tilta :)))

U-dens, 17.aprīlis 2016, 22:07


Pastaiga ir viena no copes burvīgajām sastāvdaļām! :))
18.aprīlis 2016, 00:28 | links
 
Normāla cope, kaķim pietiek, atrodas arī laba kompānija pie upes, (paldies par saturīgo kompāniju šodien Gugumonam),daudz mašīnas braukā un taisa lūringu....laikam inspektori :)) Flakais pašlaik aktīvi slāna asarus apjozies ar dvieli....:))) Zivis bārtā kā jau zivis, ar zvīņām...:) Visādas tur ir...

U-dens, 16.aprīlis 2016, 18:45

Flakais nebija ar dvieli, ar dvieli apjozies biju es. :D Flakais bija blakus bez dvieļa. Un, nav smuki stalkot! :D

MrDaniiC, 16.aprīlis 2016, 20:04

Sorry, ātrumā nepiefiksēju, pārāk liels attālums. Nekādas jūsu tehnikas neskatījos ja tas ir domāts ar to amerikānismu:)) Pietiek ar savējo, tākā viss paliek slepeni. Cerams ka labi pavilkāt:)

U-dens, 16.aprīlis 2016, 20:24

Tas bija domāts "Nevajag no krūmiem novērot, vajadzēja nākt klāt, un sasveicināties" :D

MrDaniiC, 17.aprīlis 2016, 20:14



Nākamreiz notiekti pieiešu. Paldies par uzaicinājumu! Tikai biju otrā pusē upei, mašīnā un garām braucot ieraudzīju. Nebija caur krūmiem, bet caur mašīnas stiklu un kokiem..:)) Vērošana man kaut kā neiet pie sirds.Liekas ka džigs ar Visaugstā palīdzību arī pašam neslikti sanāk. Vispār nezinu kā tajā vietā var piekļūt, baigais gabals sanāk kātot no tilta :)))
17.aprīlis 2016, 22:07 | links
 
Normāla cope, kaķim pietiek, atrodas arī laba kompānija pie upes, (paldies par saturīgo kompāniju šodien Gugumonam),daudz mašīnas braukā un taisa lūringu....laikam inspektori :)) Flakais pašlaik aktīvi slāna asarus apjozies ar dvieli....:))) Zivis bārtā kā jau zivis, ar zvīņām...:) Visādas tur ir...

U-dens, 16.aprīlis 2016, 18:45

Flakais nebija ar dvieli, ar dvieli apjozies biju es. :D Flakais bija blakus bez dvieļa. Un, nav smuki stalkot! :D

MrDaniiC, 16.aprīlis 2016, 20:04

Sorry, ātrumā nepiefiksēju, pārāk liels attālums. Nekādas jūsu tehnikas neskatījos ja tas ir domāts ar to amerikānismu:)) Pietiek ar savējo, tākā viss paliek slepeni. Cerams ka labi pavilkāt:)

U-dens, 16.aprīlis 2016, 20:24


Tas bija domāts "Nevajag no krūmiem novērot, vajadzēja nākt klāt, un sasveicināties" :D
17.aprīlis 2016, 20:14 | links
 
Vakar rīta pusē, taisnajā posmā, bārta bija izteikti devīga, uz feederi pieteicās gan brekši kilogramnieki, gan mazāki brekšuki, gan sapali, gan vimbas. Tārpi garšoja arī asariem, šoreiz gan trāpijās 100 gramnieki.
17.aprīlis 2016, 11:20 | links
 
Tāda īsa atskaite, bez izskaistinājumiem. Bijām divatā, viens ar klasisko MJ, es ar pavadas sistēmu, tā teikt turpinājām Toirtap gumiju testu, lai jau secinājumi būtu pilnīgāki. Zivju skaita ziņā MJ "iekabināja" pateicoties MrDaniiC perfektai "dročīšanai" pa grunti, ka tas spēja uzrunāt ne visai aktīvo asari. Pieteicās pat brekšuks, bet tas jau uz krītošu gumiju. Man zivju mazāk, bet kā labs bonuss divas vimbas un asaris tuvu puskilogramam. Bija arī viens līdacēns. Kopsavilkums - zivis upē ir un tās ir pierunājamas apēst to mākslīgo "ēdamo" gumiju. Ja paveicas ar vietas izvēli, domāju, ka var arī pie smukākiem asariem tikt. To apliecina gruņteņotāju sniegtā infa. Daļa noteikti jau ir iznārstojuši, bet process vēl turpinās. Tāda intensīva barošanās vēl tikai priekšā. Ne asakas un tiekamies pie ūdeņiem! ;)
16.aprīlis 2016, 22:31 | links
 
Normāla cope, kaķim pietiek, atrodas arī laba kompānija pie upes, (paldies par saturīgo kompāniju šodien Gugumonam),daudz mašīnas braukā un taisa lūringu....laikam inspektori :)) Flakais pašlaik aktīvi slāna asarus apjozies ar dvieli....:))) Zivis bārtā kā jau zivis, ar zvīņām...:) Visādas tur ir...

U-dens, 16.aprīlis 2016, 18:45

Flakais nebija ar dvieli, ar dvieli apjozies biju es. :D Flakais bija blakus bez dvieļa. Un, nav smuki stalkot! :D

MrDaniiC, 16.aprīlis 2016, 20:04


Sorry, ātrumā nepiefiksēju, pārāk liels attālums. Nekādas jūsu tehnikas neskatījos ja tas ir domāts ar to amerikānismu:)) Pietiek ar savējo, tākā viss paliek slepeni. Cerams ka labi pavilkāt:)
16.aprīlis 2016, 20:24 | links
 
Normāla cope, kaķim pietiek, atrodas arī laba kompānija pie upes, (paldies par saturīgo kompāniju šodien Gugumonam),daudz mašīnas braukā un taisa lūringu....laikam inspektori :)) Flakais pašlaik aktīvi slāna asarus apjozies ar dvieli....:))) Zivis bārtā kā jau zivis, ar zvīņām...:) Visādas tur ir...

U-dens, 16.aprīlis 2016, 18:45


Flakais nebija ar dvieli, ar dvieli apjozies biju es. :D Flakais bija blakus bez dvieļa. Un, nav smuki stalkot! :D
16.aprīlis 2016, 20:04 | links
 
Normāla cope, kaķim pietiek, atrodas arī laba kompānija pie upes, (paldies par saturīgo kompāniju šodien Gugumonam),daudz mašīnas braukā un taisa lūringu....laikam inspektori :)) Flakais pašlaik aktīvi slāna asarus apjozies ar dvieli....:))) Zivis bārtā kā jau zivis, ar zvīņām...:) Visādas tur ir...
16.aprīlis 2016, 18:45 | links
 
Šodien mans detektors atkal piefiksēja Flako pie upes, diemžēl atskaites neredzam...neizskatījās ka nārstoja....:))

U-dens, 13.aprīlis 2016, 22:19

Ko tur daudz rakstīt, upē zivis ir...ja māk, tad var arī noķert. Es nemāku...:) Super, paldies par atskaiti! To tik gribējās zināt ka upē zivis ir. :)) Lai gan iepriekš teici ka nav...vismaz kaut kas uz labo pusi virzās. Jāpagaida kad iznārstos :) Varbūt arī tev sāks ķerties :)))

Flakais, 13.aprīlis 2016, 22:54

U-dens, 14.aprīlis 2016, 07:57

Vakar pat smuka līdaciņa (protams, ka C&R) pieteicās ap 1,5 kg uz jauno Toirtap gumiju "Bichok" (mazais). Bet arī asarim tas patīk. Kalibrs asariem vakar bija dažāds - no ļoti maziem, bet rijīgiem līdz 400 g (tāds gan tikai viens bija). :)

Flakais, 14.aprīlis 2016, 11:53
vēl iksrs ir puncī asaram,vai jau sauss?

waffenss88, 14.aprīlis 2016, 13:11


Nu jau var teikt, ka citiem tas process ir pabeigts, citi "špricējas"...:)
14.aprīlis 2016, 16:04 | links
 
Šodien mans detektors atkal piefiksēja Flako pie upes, diemžēl atskaites neredzam...neizskatījās ka nārstoja....:))

U-dens, 13.aprīlis 2016, 22:19

Ko tur daudz rakstīt, upē zivis ir...ja māk, tad var arī noķert. Es nemāku...:) Super, paldies par atskaiti! To tik gribējās zināt ka upē zivis ir. :)) Lai gan iepriekš teici ka nav...vismaz kaut kas uz labo pusi virzās. Jāpagaida kad iznārstos :) Varbūt arī tev sāks ķerties :)))

Flakais, 13.aprīlis 2016, 22:54

U-dens, 14.aprīlis 2016, 07:57

Vakar pat smuka līdaciņa (protams, ka C&R) pieteicās ap 1,5 kg uz jauno Toirtap gumiju "Bichok" (mazais). Bet arī asarim tas patīk. Kalibrs asariem vakar bija dažāds - no ļoti maziem, bet rijīgiem līdz 400 g (tāds gan tikai viens bija). :)

Flakais, 14.aprīlis 2016, 11:53

vēl iksrs ir puncī asaram,vai jau sauss?
14.aprīlis 2016, 13:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager