Bārtas upe

Liepājas rajona lielākā upe, kuras lomi arī nav tie sliktākie (vēdzeles, vimbas, līdakas, asari). Būsim atsaucīgi, un laicīgi uzzināsim, kas darās Bārtas upē.
Šodien mans detektors atkal piefiksēja Flako pie upes, diemžēl atskaites neredzam...neizskatījās ka nārstoja....:))

U-dens, 13.aprīlis 2016, 22:19

Ko tur daudz rakstīt, upē zivis ir...ja māk, tad var arī noķert. Es nemāku...:) Super, paldies par atskaiti! To tik gribējās zināt ka upē zivis ir. :)) Lai gan iepriekš teici ka nav...vismaz kaut kas uz labo pusi virzās. Jāpagaida kad iznārstos :) Varbūt arī tev sāks ķerties :)))

Flakais, 13.aprīlis 2016, 22:54

U-dens, 14.aprīlis 2016, 07:57


Vakar pat smuka līdaciņa (protams, ka C&R) pieteicās ap 1,5 kg uz jauno Toirtap gumiju "Bichok" (mazais). Bet arī asarim tas patīk. Kalibrs asariem vakar bija dažāds - no ļoti maziem, bet rijīgiem līdz 400 g (tāds gan tikai viens bija). :)
14.aprīlis 2016, 11:53 | links
 
Šodien mans detektors atkal piefiksēja Flako pie upes, diemžēl atskaites neredzam...neizskatījās ka nārstoja....:))

U-dens, 13.aprīlis 2016, 22:19

Ko tur daudz rakstīt, upē zivis ir...ja māk, tad var arī noķert. Es nemāku...:) Super, paldies par atskaiti! To tik gribējās zināt ka upē zivis ir. :)) Lai gan iepriekš teici ka nav...vismaz kaut kas uz labo pusi virzās. Jāpagaida kad iznārstos :) Varbūt arī tev sāks ķerties :)))

Flakais, 13.aprīlis 2016, 22:54
14.aprīlis 2016, 07:57 | links
 
Šodien mans detektors atkal piefiksēja Flako pie upes, diemžēl atskaites neredzam...neizskatījās ka nārstoja....:))

U-dens, 13.aprīlis 2016, 22:19


Ko tur daudz rakstīt, upē zivis ir...ja māk, tad var arī noķert. Es nemāku...:)
13.aprīlis 2016, 22:54 | links
 
Es gan paspēju gan,gan :p un 4 pamatīgas vimbas (izmērs tiešām priecēja) bij noķertas ..,ne asakas
13.aprīlis 2016, 22:27 | links
 
Šodien mans detektors atkal piefiksēja Flako pie upes, diemžēl atskaites neredzam...neizskatījās ka nārstoja....:))
13.aprīlis 2016, 22:19 | links
 
Te jau puikas ir sakusi runat pa savu "narstošanu" :)
13.aprīlis 2016, 17:38 | links
 
Nārsta laiks arī CL :)))
13.aprīlis 2016, 17:18 | links
 
Cik ilgi jus domajat te ar "pimpišiem merities"? Tomer CL forums
13.aprīlis 2016, 14:58 | links
 
Es kad daru "to", jau piegatavoju paiku, lai nekur nav jāskrien :D:D:D

Forelpuikas, 13.aprīlis 2016, 10:44


Es kad daru to, es vienalga par paiku tik vien domāju...:D
13.aprīlis 2016, 11:54 | links
 
Es kad daru "to", jau piegatavoju paiku, lai nekur nav jāskrien :D:D:D
13.aprīlis 2016, 10:44 | links
 
tad kāti ilgi neiztaisnosies...:) lai nerausta!
12.aprīlis 2016, 23:13 | links
 
Asariem viss notiek ne pa jokam :) pats tak ar kad gultā viss notiek un nav pabeigts neskrien pusratā pie ledusskapja un tad turpināt :) vot i strīpaiņi tāpat,tas nozīmē tikai to,ka pēc aptuveni 2 nedēļām būs īstā ēstgriba šiem :) ne asakas
12.aprīlis 2016, 22:59 | links
 
Šodien piknika nolūķos aizlaidām ar draudzeni uz upi pie vecā Neptūna, protams iekšā dīdītājs ,ka varetu te tak TĀDI asari būt! :D Ar MJ pilnigs klusums, uzliku mazu rotiņu , rezultata 4 zaļās izceltas , 2 nopurinājās, protams saudzigi atbrivotas!
Ganjau maijā šīs ne pa ko vairs neķersies, :D
LIELĀKĀ 58 CM
12.aprīlis 2016, 18:59 | links
 
Vienreiz mēģināju ar trīsdaļīgo griezuli,bet sajūtas nekādas, īpaši lai sajustu grunti līdz smalkumiem un manekļa brīvās kustības diezgan daudz ierobežo tavu iespēju spēlēt...laikam jau vēl neesmu aizdīdzis tik tālu...:)) Lai līki kāti!:)
11.aprīlis 2016, 21:50 | links
 
Kam tā pavadas sistēma ir vajadzīga? Tikai, lai uz vietas vairāk pakratītu? :)) Visa spēles būtība tad zūd...līdzigi kā atvodnojs...reti ko var salīdzināt ar asara piesitienu pie graciozi vadīta mānekļa, kas laivierē pie grunts.Lai visiem kāti kāti līki!:)

U-dens, 11.aprīlis 2016, 17:29


Vēl par MJ ar variācijām ir Tekasas un Karolīnas sistēmas. Vienu reizi šogad paprovēju, bet atsaucība no zivju nebija. Domāju, ka tas noderēs, kad vairāk parādīsies aizaugums. Būs pieredze, būs ar ko padalīties. Ne asakas! ;)
11.aprīlis 2016, 19:10 | links
 
Kam tā pavadas sistēma ir vajadzīga? Tikai, lai uz vietas vairāk pakratītu? :)) Visa spēles būtība tad zūd...līdzigi kā atvodnojs...reti ko var salīdzināt ar asara piesitienu pie graciozi vadīta mānekļa, kas laivierē pie grunts.Lai visiem kāti kāti līki!:)

U-dens, 11.aprīlis 2016, 17:29

kam vajadzīga,reizēm pavadas sistēma ļoti palīdz,parasti,kad asaris ir galīgi negribīgs uz ēšanu,pavada var izglābt copi,protams uz pavadas ne vienmēr copes ir tik labi jutmās ka uz klasiskā jig jeb drop shot,bet cik pats esmu šogad novērojis,tad tajās dienās kad citi apkārt ar klasisko džigu neko neķer es uz miniatūra silikona peldoša ar tievu japāņu āķiti,kas negremdē manekli uz pavadiņas sistēmas vismaz kko varu izmānīt,pameiģini kādreiz bezcopē uzsiet pavadas sistēmu,kad klasiskais džigs nerullē,varbūt domas mainīsies... :))

waffenss88, 11.aprīlis 2016, 17:34


Varu tikai pievienoties teiktajam. Tā ir variācija par tēmu, jo darot vienu un to pašu (tikai klasiskais MJ), process apnīk, bet, ja to nedaudz pamaina...:). Un kopumā mēs tikai paši sevi bagātinām ar pieredzi. :)
11.aprīlis 2016, 19:07 | links
 
Kam tā pavadas sistēma ir vajadzīga? Tikai, lai uz vietas vairāk pakratītu? :)) Visa spēles būtība tad zūd...līdzigi kā atvodnojs...reti ko var salīdzināt ar asara piesitienu pie graciozi vadīta mānekļa, kas laivierē pie grunts.Lai visiem kāti kāti līki!:)

U-dens, 11.aprīlis 2016, 17:29

kam vajadzīga,reizēm pavadas sistēma ļoti palīdz,parasti,kad asaris ir galīgi negribīgs uz ēšanu,pavada var izglābt copi,protams uz pavadas ne vienmēr copes ir tik labi jutmās ka uz klasiskā jig jeb drop shot,bet cik pats esmu šogad novērojis,tad tajās dienās kad citi apkārt ar klasisko džigu neko neķer es uz miniatūra silikona peldoša ar tievu japāņu āķiti,kas negremdē manekli uz pavadiņas sistēmas vismaz kko varu izmānīt,pameiģini kādreiz bezcopē uzsiet pavadas sistēmu,kad klasiskais džigs nerullē,varbūt domas mainīsies... :))

waffenss88, 11.aprīlis 2016, 17:34

kamēr agrāk nebiju pameiģinājis arī domāju kam to sarežģīto piņķeri uzsien čeburātoru un aidā,bet nekā, asaru cope ir smalka,vajag eksperimentēt,tad arī sapratīsi,ko nozīme pavadas sistēma,ne asakas.. :)
11.aprīlis 2016, 17:41 | links
 
Kam tā pavadas sistēma ir vajadzīga? Tikai, lai uz vietas vairāk pakratītu? :)) Visa spēles būtība tad zūd...līdzigi kā atvodnojs...reti ko var salīdzināt ar asara piesitienu pie graciozi vadīta mānekļa, kas laivierē pie grunts.Lai visiem kāti kāti līki!:)

U-dens, 11.aprīlis 2016, 17:29


kam vajadzīga,reizēm pavadas sistēma ļoti palīdz,parasti,kad asaris ir galīgi negribīgs uz ēšanu,pavada var izglābt copi,protams uz pavadas ne vienmēr copes ir tik labi jutmās ka uz klasiskā jig jeb drop shot,bet cik pats esmu šogad novērojis,tad tajās dienās kad citi apkārt ar klasisko džigu neko neķer es uz miniatūra silikona peldoša ar tievu japāņu āķiti,kas negremdē manekli uz pavadiņas sistēmas vismaz kko varu izmānīt,pameiģini kādreiz bezcopē uzsiet pavadas sistēmu,kad klasiskais džigs nerullē,varbūt domas mainīsies... :))
11.aprīlis 2016, 17:34 | links
 
Kam tā pavadas sistēma ir vajadzīga? Tikai, lai uz vietas vairāk pakratītu? :)) Visa spēles būtība tad zūd...līdzigi kā atvodnojs...reti ko var salīdzināt ar asara piesitienu pie graciozi vadīta mānekļa, kas laivierē pie grunts.Lai visiem kāti kāti līki!:)
11.aprīlis 2016, 17:29 | links
 
Ja nemaldos tad Flakais arī bija pie upes tikai nez kāpēc neziņo, laikam saķēris ka kāts vēl tikai taisnojas....:))

U-dens, 11.aprīlis 2016, 12:43


Labi, jau labi, biju vakar vakarā pie upes. Testēju jauno Toirtap gumijas. Sāku ar žanra klasiku - nelielu tvisterasti tumši zaļā un tumši brūnā krāsā. Strādāju ar pavadas sistēmu. Asaru atsaucība bija, bet man ar realizāciju ne visai veicās. Tos, ko dabūju āra, gumiju bija labi paņēmuši. Pieteicās arī līdacēns. Tiem, kam izdevās pamukt, gluži simts grami nebija, jūtami svarīgāki, bet neesmu piešāvies ar pavadas sistēmu tā kapitāli piecirst, plus vēl ofseta āķis. Kādu dienu patestēsim pārējās gumijas, tad jau galu galā kāds kopsaucējs izkristalizēsies par Ukraiņu izstrādājumiem. Ne askas! :)
11.aprīlis 2016, 15:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager