Copes vietas Rīgas tuvumā

Iepriekšējais tēmas nosaukums "Sveiki!!!"
Par Gaiļezeru zinu. Man netālu no mājas ir viena plančka, bet tur viņi pirksta lielumā - nau ko ēst.
Bralīt uz ledu nekāpju :) Rotānus arī ķeršu pavasarī ar makšķeri :)
30.decembris 2012, 19:30 | links
 
Kola
Pameklē i-netā, iespējami arī CL, savulaik manīju rakstu par rotānu tepat Gaiļezerā!
Bralitis
Vari ieteikt, kādu vietu no ledus, Rīgā Lotām?!
30.decembris 2012, 19:16 | links
 
Kola laižam labāk uz vēdzelēm no ledus . Rotans ir tikai rotans be Lota ir lota :)))
30.decembris 2012, 19:08 | links
 
Vai kāds nav uz pirmā ledus ķēris rotānus. Man interesē ūdeņi pie Rīgas un vairāk Daugavas kreisajā krastā. Padalās ar dīķiem, nau jau foreļupes :)
30.decembris 2012, 18:46 | links
 
Iespēja makšķerēt karpas, līņus un karūsas dīķī šosejas Murjāņi- Saulkrasti 3 km, dīķis redzams nogriežoties pa labi uz Sējas skolu, maksa 6 Ls viena makšķere, 8 Ls makšķerējot ar divām. Sīkāka informācija pa tel. 29421214
12.maijs 2011, 22:18 | links
 
Pagrieziens uz Voleriem! No piestātnes, ķeras brekši, raudas.
23.jūlijs 2010, 15:05 | links
 
Lucavsala.
23.jūlijs 2010, 13:19 | links
 
Labdien,

Gribu aizvest 2 puikas (7 gadi) uz copi. Vai kāds ieteikt vietu, kur ķertos nelielas zivis?
Lai džekiem būtu "āķis lūpā" ideāla ir vieta kur var ķert pie paša krasta, jo makšķeres ir īsas (~3-4 metri). Var brīvi iemest, netraucē krūmi, koki, ūdenszāles un dzērāji. Zivju lielumam nav nozīmes, nozīme ir skaitam. Tā kā tas tiks darīts nākotnes vārdā, visas zivis esam gatavi laist uzreiz atpakaļ, varam samaksāt.
Īstenībā attālumam no Rīgas nav lielas nozīmes, bet jo tuvāk, jo labāk. Garā ceļā jaunie copmaņi "nolūzīs".
Draugam bija tāds dīķis, bet pagājušogad nolaidām, šogad padziļinājām. Pēc 2 gadiem laidīsim zivis atpakaļ.
23.jūlijs 2010, 13:07 | links
 
Ķīšezers,Baltezers,Juglas ezers,Lielupe,Daugava,Jūras līcis,Gauja,,--tās ir lielākās ..un zives tur arī ir....:)) Pietiks visam mūžam ko spiningot :)
27.maijs 2010, 23:01 | links
 
Vai kāds var ieteikt kādas labas špinigošanas vietas Rīgas apkaimē? un kā tur ar copi? Paldies!
26.maijs 2010, 20:01 | links
 
Es ar Junioru eju vīķes ķert us Āgenskalna līci. Tur, kur laivas un kuteri uz laipas sēžam. Viņam patīk :)))
Un ja vajag, oficianc man alu atnes, Junioram sulu. Komforc :)))))))))
9.marts 2010, 13:03 | links
 
par viņām es nebiju iedomājies, bet ielūgšanas jautājumu ir vērts apdomāt :DDDDDD
9.marts 2010, 13:03 | links
 
Ērgli, taisies ar Sončiku un Ellu tusēt?
:DD
9.marts 2010, 12:59 | links
 
mirtins gribās jau tā drusku arī pie dabas lai būtu, galīgi pilsētas centrā sēdēt negribās :) + vēl meiteņu satraukums, ka privātā dzīve sabildēs ar komentāru, ka tik tālu nodzīvojušās, ka jāķer jau zivis :DDDDDDDDDDD
9.marts 2010, 12:51 | links
 
eerglis - ja 5 metri, tad es ieteiktu braukt copēt pie manis uz AB dambi. Tur vīķe nostājas beizā slānī, un copes gadījumā pienāk arī rauda un plicis :D
9.marts 2010, 12:43 | links
 
Paldies, es tur nekad neesmu bijis, pēc sniega pazušanas būs jābrauc ekspedišnā. lai apskatītos kas un kā. Mirtin negribi ievienoties par instruktoru? :DDDDDDDDDDD

Kādam ir bijusi saikne ar Salmo nomu? Skatījos, ka tur ir makšķeres, kakraz bezriņķu 4-5 metru garumā.
9.marts 2010, 12:34 | links
 
eerglis - ar inventāra nomu nebūs. Bet ja tā mierīgi pasēdēt - Lucavsala. iebraukšana ideāla, Rīgas centrs. Zivis ir.
9.marts 2010, 12:15 | links
 
aizmirsu piebilst, ka ideālā ariantā būtu iespēja arī iznomāt inventāru, jo man tik daudz nebūs :)
9.marts 2010, 12:05 | links
 
maksas dīķi ir labs variants, tikai es uz tiem nekad neesmu braucis, tāpēc jautāju pēc padoma. Pasākums pagaidām neplānojas ar pirti, tk tāds piknika veida pasākums.
9.marts 2010, 11:59 | links
 
:D :D
Nu ja jau ar kolēģĒm, tad jau vislabākais pie kāda komercdīķa, kur pirtiņa un viesu nams blakus :)
9.marts 2010, 11:50 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager