Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Te vakar kaiminš bija nu nezin kur isti bija bet atbrauca ap pusdienas laiku, tur pat blakus vienam bija pilns ar vimbam ap 100gb ..pat nezini ko var pateitk laikam to ka tomer musu valsti vajag vairak inspektoru
15.marts 2017, 19:23 | links
 
Pluda sezona atklaata, vimba notkjerta, Kuldiiga. Cope gruuta, uudens paliels. Straadaa viena vieta -zem estraades, tautas daudz. Veel nedaudz jaapagaida, tad veersies valjaa citas vietas. Licences veel nav, par A zonu jasizmirst uz ilgu laiku, tur buus liegums.
15.marts 2017, 08:54 | links
 
Sestdien pie Skrundas uz fīderi: 4vimbas,1sapals.
Ēsma garnele+baltais. Barotavā NG-MIX upe.
13.marts 2017, 10:34 | links
 
šodien 3 vimbas no 12:00 līdz 17:00, ņēma daudz švakāk ka vakar! :)
12.marts 2017, 19:11 | links
 
Vēl viens jautājums kas ar licenzēm Kuldīgā

andzus, 12.marts 2017, 14:31


laikam no aprili tikkai ;)
12.marts 2017, 17:20 | links
 
Vēl viens jautājums kas ar licenzēm Kuldīgā
12.marts 2017, 14:31 | links
 
Mazs jautājums kāds tad līmenis vai zāli nenas
12.marts 2017, 14:25 | links
 
sodien vimba ar uznacieniem,te nem,te nenem,uz gruntenem cik redzeju,svakak,ar pludu bija jautrak,tas zem smilsalam
11.marts 2017, 20:21 | links
 
šodien no 8:00 līdz 13:00 4 vimbas. No rīta duplets. No rīta cope laba, pēc tam tik ik pa brīdim tukšās copes.
11.marts 2017, 14:45 | links
 
Jā, gribējās pamācīt, bet ar slotaskātu :) Katram vairākas gruntenes samestas, vēl ar pludu makšķerē, ne jau no makškerīku daudzumā un daudzveidības ir atkarīgs ar kādu lomu mājup dosies.

Bebrs, 10.marts 2017, 16:55[/quote]

Tad šoreiz esmu tavā pusē, slotaskāts bija vajadzīgs vai labāk inspektors!!! Arī esmu redzējis makšķerniekus jeb drīzāk zvejniekus, kas sēž ar 4-5 gruntenēm un klaji neievēro likumus.
11.marts 2017, 08:59 | links
 
ehhh,vieni baro baložus,Tu baro zivis :\ Bez zemes.....Nav jābrīnās ka zivis ignorē to ko Tu piedāvā uz āķa ...Straume izveido apm...2,5 līdz 4 metru garu barības šleifi un ēd pilnām mutēm ,bet āķītis maziņš-grūti atrodams.... izmanto zemi un galvenais- pagarini pavadu (draudzīgs ieteikums )
Pamēģini sarkanos ,mix ar da jeb ko,garneli,tikai baltos un ne mazāk par 6-7 gb''' ;)
10.marts 2017, 20:16 | links
 
To dev,,,
Cik gara pavada? 80 cm,var būt metra garumā?Uzliec 1,20 m lai plandās straumē . Ko garšīgu zivij piedāvāji ? Pamaini ņammas un nebūs jāsaka ka noķēri vienu vimbu .

Birons, 10.marts 2017, 17:28


pavada 70cm, ņamma NG-MIX fīderis, bez zemes. Īstā ņamma rīt tiks likta lietā. :)
10.marts 2017, 17:36 | links
 
To dev,,,
Cik gara pavada? 80 cm,var būt metra garumā?Uzliec 1,20 m lai plandās straumē . Ko garšīgu zivij piedāvāji ? Pamaini ņammas un nebūs jāsaka ka noķēri vienu vimbu .
10.marts 2017, 17:28 | links
 
šodien 1 vimba pusotrā stundā uz fīderi, ēsma baltais + motilis. blakus vienam pa dienu 3 vimbas un 2 norāvušās uz grunteni. 100gr barotava turējās, tā kā straume ar nav pārāk stipra un zāle arī ir ciešama. rīt atkal jāmēģina!
10.marts 2017, 16:55 | links
 
( kā tie divi klauni kas šodien vimbu ķēra ar tādiem pludiem, ar ko es vējēnes ķeru)

Iedomība, lecīgums vai kā to nosaukt! Saki, lai vietas paši meklē, tam piekrītu, BET tev neliekas, ka pie pareizā copes veida un inventāra nonāk arī ar laiku tā pat kā pie savas vietas??? No pieredzes jau tikai mācās ... un iespējams, ka tie "divi kaluni" vimbās bija pirmo reizi. Ja jau tik profesionāli gudrs esi, tad varēji pieiet un džekiem draudzīgi paskaidrot ar ko un kā pareizi ķert. NĒ, Bebram labāk paņirgāties!

Trio, 10.marts 2017, 16:36

Jā, gribējās pamācīt, bet ar slotaskātu :) Katram vairākas gruntenes samestas, vēl ar pludu makšķerē, ne jau no makškerīku daudzumā un daudzveidības ir atkarīgs ar kādu lomu mājup dosies.
10.marts 2017, 16:55 | links
 
( kā tie divi klauni kas šodien vimbu ķēra ar tādiem pludiem, ar ko es vējēnes ķeru)

Iedomība, lecīgums vai kā to nosaukt! Saki, lai vietas paši meklē, tam piekrītu, BET tev neliekas, ka pie pareizā copes veida un inventāra nonāk arī ar laiku tā pat kā pie savas vietas??? No pieredzes jau tikai mācās ... un iespējams, ka tie "divi kaluni" vimbās bija pirmo reizi. Ja jau tik profesionāli gudrs esi, tad varēji pieiet un džekiem draudzīgi paskaidrot ar ko un kā pareizi ķert. NĒ, Bebram labāk paņirgāties!
10.marts 2017, 16:36 | links
 
P.s. Šodien barotavā nosecināju ka ne tikai jenoti, bet arī āpši ir pamodušies :)
10.marts 2017, 16:27 | links
 
Vēl viens, kas pat dažas rindas zemāk nevar izlasīt. Visu tik mutē jāiemeļ. Vēl, kā jau rakstīju, varbūt sabarot un aizsist vietu, galdiņu uzklāt, telti uzcelt un saliet, varbūt nokūpināt kādu vimbu uz atbraukšanu?

Bebrs, 9.marts 2017, 18:18


Ko lecās, tik perfekts piedāvājums gadās reti. Bebrs, man lūdzu vidēji nokupinātas, lūdzu tā uz 15.00.

Akmens_Viesis, 10.marts 2017, 15:33

A nekādu problēmu, tik vai bik laicīgi pateikt kad vejag, kādu dienu iepriekš lai var saķert. Notīrīt, iesālit, uzsildīt kūpinātavu un nokūpināt vajag kādas 3-4 stundas, ātrāk man vnk tehnoloģoiski nesanāk, savādāk būs ne manā gaumē. No problem, ja nemāk paņemt to zivi( kā tie divi klauni kas šodien vimbu ķēra ar tādiem pludiem, ar ko es vējēnes ķeru), varu arī saķert, lai mājās ir ko atrādīt - uz copi būts :)
10.marts 2017, 16:25 | links
 
Vēl viens, kas pat dažas rindas zemāk nevar izlasīt. Visu tik mutē jāiemeļ. Vēl, kā jau rakstīju, varbūt sabarot un aizsist vietu, galdiņu uzklāt, telti uzcelt un saliet, varbūt nokūpināt kādu vimbu uz atbraukšanu?

Bebrs, 9.marts 2017, 18:18



Ko lecās, tik perfekts piedāvājums gadās reti. Bebrs, man lūdzu vidēji nokupinātas, lūdzu tā uz 15.00.
10.marts 2017, 15:33 | links
 
copmans22,
pašķirot pusotru lapu atpakaļ par licencēm Bebrs visu sīki ir sarakstījis. Ja kāds neprot lasīt, tad nav vērts viņam rakstīt, tik un tā neizlasīs. Nedaudz iepriekš ir arī par vimbu vietām, gribās sīkāk un detalizētāk - lūdzu sarakstes vimbu laikā pirms gada, diviem, ...
10.marts 2017, 14:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager