Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Veči es nejautāju nevienam vietas vai kur katrs ķer. Katrā vietā ir sava specifika. Kāds veikals, māja, kur drīkst kur nedrīkst novietot mašīnu, kur vajag vai nevajag vimbu licenzes tāda informācija nepieciešama lai nebūtu bezjēdzīgi jāmaļas pa svešu miestu.

Girtuks, 10.marts 2017, 08:39


Brauc uz Zlēkām un copē vimbas tur vinjas ir principā visur.
10.marts 2017, 10:01 | links
 
Vēl viens, kas pat dažas rindas zemāk nevar izlasīt. Visu tik mutē jāiemeļ. Vēl, kā jau rakstīju, varbūt sabarot un aizsist vietu, galdiņu uzklāt, telti uzcelt un saliet, varbūt nokūpināt kādu vimbu uz atbraukšanu?

Bebrs, 9.marts 2017, 18:18

Jā,d...su ar izmazgā un prežus noperc,gudrelis atradies
10.marts 2017, 09:24 | links
 
Veči es nejautāju nevienam vietas vai kur katrs ķer. Katrā vietā ir sava specifika. Kāds veikals, māja, kur drīkst kur nedrīkst novietot mašīnu, kur vajag vai nevajag vimbu licenzes tāda informācija nepieciešama lai nebūtu bezjēdzīgi jāmaļas pa svešu miestu.
10.marts 2017, 08:39 | links
 
Girtuks. Es zinu kur ir Lempji, bet tas Tev nebūs risinājums. Šeit neviens Tev koordinātes nedos un (kā Bebrs teica) galdiņu neuzklās. Vimbu copes vietas ir atrastas katram savas ilgus gadus braucot un mēģinot. Tādu ceļu arī Tev ir jāiet - atver karti, izpēti un brauc meklēt.
10.marts 2017, 07:29 | links
 
Bebrs,
uz analfabētiem, kuri iemācījās rakstīt, bet ar lasīšanas spējām, tālāk par vienu lapu, daba ir apdalījusi, nav vērts apvainoties.
9.marts 2017, 22:50 | links
 
Piedosanu ka trauceju...Bet gribeju zinat vai Venta ir jabut kada cita atlauja makskerejot? vai der parasta copes atlauja?paldies
9.marts 2017, 21:36 | links
 
Lasīt mākam? Vai man nocitēt? Tev daudz izteiktu vietas nosaukums Lempji? Ej kādu pagali uzgrauz ja nervi netur.
9.marts 2017, 18:52 | links
 
[quote=481867]Vēl viens, kas pat dažas rindas zemāk nevar izlasīt. Visu tik mutē jāiemeļ. Vēl, kā jau rakstīju, varbūt sabarot un aizsist vietu, galdiņu uzklāt, telti uzcelt un saliet, varbūt nokūpināt kādu vimbu uz atbraukšanu?

Bebrs, 9.marts 2017, 18:18

Bebrs, izklausas dusmīgs... :D
9.marts 2017, 18:27 | links
 
Vēl viens, kas pat dažas rindas zemāk nevar izlasīt. Visu tik mutē jāiemeļ. Vēl, kā jau rakstīju, varbūt sabarot un aizsist vietu, galdiņu uzklāt, telti uzcelt un saliet, varbūt nokūpināt kādu vimbu uz atbraukšanu?
9.marts 2017, 18:18 | links
 
Sveiki! Kurš varētu pastāstīt kur ir laba vieta Ventā uz vimbām t.i viegli piekļūt kur nopirkt licenzi, derētu arī koordinātas ko iemest navigācijā jo Ventā praktiski nēesmu bijis. Paldies.
9.marts 2017, 17:38 | links
 
Točn, jenoti modušies, man šodien pirmais, maita barotavā pēc kukurūzas atlīda :)
9.marts 2017, 17:24 | links
 
Ne eksperts:
Sekasiņš tā riktīgi vēl nav sācies:
Ar pludiņu aizstraumē(pretstraumē)-jā;
Fīderējot klasiski pašlaik neredzu jēgu;
Gruntene-vulgaris varētu strādāt;
Pilsētā ...isās tie,kam nav spēk augstāk uzkāpt
Ne asakas!

plencisbrencis, 9.marts 2017, 14:55


Ja makškerēšanu uzskati par p.. šanos, lai tev veicās, tik nesajauc maksķeri ar pi...pi, var sūdīgi beigties, slimnīcā. Eksperts - jenots :D
9.marts 2017, 17:23 | links
 
Jautājums vimbu ekspertiem – nākamnedēļas beigās ir vērts vimbu meklēt +/- Zlēku rajonā? – par agru? par vēlu? vieta nepareiza?, vai viss sekss jau ir ap Kuldīgu?

shmidzis, 9.marts 2017, 14:22


Vimba jau tagad iet pilnā sparā.
9.marts 2017, 17:15 | links
 
No kolkas uz leju šodien veči ar pludiem atstraumēs vimbas vilka vienu pēc otras. A es atkal bezjēdzīgi meklēju lašus. Nu nav tā zivs ventā.
9.marts 2017, 15:13 | links
 
Ne eksperts:
Sekasiņš tā riktīgi vēl nav sācies:
Ar pludiņu aizstraumē(pretstraumē)-jā;
Fīderējot klasiski pašlaik neredzu jēgu;
Gruntene-vulgaris varētu strādāt;
Pilsētā ...isās tie,kam nav spēk augstāk uzkāpt
Ne asakas!
9.marts 2017, 14:55 | links
 
Jautājums vimbu ekspertiem – nākamnedēļas beigās ir vērts vimbu meklēt +/- Zlēku rajonā? – par agru? par vēlu? vieta nepareiza?, vai viss sekss jau ir ap Kuldīgu?
9.marts 2017, 14:22 | links
 
:)) svilpītes ir neatņemama copes sastāvdaļa (jo īpaši copejot jaunā un nezināmā vietā) :)) Vēlreiz paldies par info. Ne asakas :)
6.marts 2017, 10:36 | links
 
Ašuki augšgalā protams ir atrodami bet ne tādā daudzumā kā lejā kur viesojās jūrnieki. Ja atradīsi smilts sērīti ar oļiem tad ašuki garantēti,bet svilpītes arī nav retums. Pavadiņa nenāk par skādi ja vien nav daudz mānekļu un nav žēl zaudēt.:)
6.marts 2017, 06:41 | links
 
Skaidrs, paldies :) Bet kā ar asariem augšgalā?
5.marts 2017, 14:39 | links
 
Ja no krasta tad var aprīlī bet laivas cope sākot no maija.Tanī rajonā sapali un meženes ir ķertas bet meženēm liegums līdz 15.maijam.Esmu agrāk laidies no dzelzceļa tilta ar laivu līdz pat Zlēkām. Par piebraucamie ceļiem augšgalā nemācēšu pateikt.
5.marts 2017, 12:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager