Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Sveiki.
Var būt variet padalīties ar info PM, kas notiek ar asari uz džigu pie Ventspils. Doma ir sestdien un svētdien pirmo reizi aizbraukt, bet par cik man līdz Ventspilij ir 240km, tad nepavisam negribas aizbraukt un saprast ka iet vižņi.
1.decembris 2016, 08:27 | links
 
Ir ir vedzeles venta ir :) , ja un citas zivis ari :)
šovakar copitesdaudz bet realizetas tris :)

plesigais, 26.novembris 2016, 22:01 Tikko piemānīju to, kas man trīs tukšās copes taisīja, izrādās nevis mērķa zivs, bet 40 cm sapals. Plesigais tev gadienā pretējā krastā nebija kaimiņš ar ugunskuru?

Jurri, 26.novembris 2016, 22:32

Jurri diemžel ne , copeju krietni virs Kuldigas ;)

plesigais, 26.novembris 2016, 22:46

Tad man cits kolēģis otrā krastā :-)
26.novembris 2016, 22:52 | links
 
Ir ir vedzeles venta ir :) , ja un citas zivis ari :)
šovakar copitesdaudz bet realizetas tris :)

plesigais, 26.novembris 2016, 22:01 Tikko piemānīju to, kas man trīs tukšās copes taisīja, izrādās nevis mērķa zivs, bet 40 cm sapals. Plesigais tev gadienā pretējā krastā nebija kaimiņš ar ugunskuru?

Jurri, 26.novembris 2016, 22:32


Jurri diemžel ne , copeju krietni virs Kuldigas ;)
26.novembris 2016, 22:46 | links
 
Ir ir vedzeles venta ir :) , ja un citas zivis ari :)
šovakar copitesdaudz bet realizetas tris :)

plesigais, 26.novembris 2016, 22:01
Tikko piemānīju to, kas man trīs tukšās copes taisīja, izrādās nevis mērķa zivs, bet 40 cm sapals. Plesigais tev gadienā pretējā krastā nebija kaimiņš ar ugunskuru?
26.novembris 2016, 22:32 | links
 
Ir ir vedzeles venta ir :) , ja un citas zivis ari :)
šovakar copitesdaudz bet realizetas tris :)
26.novembris 2016, 22:01 | links
 
Vienu lurbu izsedeju 52 cm,vel bija divas copes,bet neka.Tad ap 20.00 saka pust austrumnieks un vis apklusa.zale kas peldeja pa virsu ipasi netrauceja.copeju zem Kuldigas

serzio, 20.novembris 2016, 22:20


Ir jau ir tās vēdzeles tik jatrāpa īstajā laikā. :)
21.novembris 2016, 11:21 | links
 
Vienu lurbu izsedeju 52 cm,vel bija divas copes,bet neka.Tad ap 20.00 saka pust austrumnieks un vis apklusa.zale kas peldeja pa virsu ipasi netrauceja.copeju zem Kuldigas
20.novembris 2016, 22:20 | links
 
Ar lomiem švaki , upe limenis ceļas , siens un petpudeles bieza slani , pa vidu kada pīle . nosedeju tris stundas , divi peipusa asari un kaimiņam raudiņa plaukstiņa . par vedzelem , nu nezinu vai straumes nesta draza viņam rosinas apetiti ;] .
ak ja tas vis virs kuldigas ;]

plesigais, 20.novembris 2016, 14:53
Tad jau kāda lašu mamma līdz Tevīm arī tiks!

BrunoL, 20.novembris 2016, 16:55


Ta kam viņa vajadziga ;] ? lai nodara savu darbiņu un tinas uz juru baroties ?
Šobrid gaidu kad nosedisies atkritumi un saks ļurba kusteties . ugunskurs nakts tumsa kvelo ; dzirkstis tumsa paceļas . nakts ir tumša , nav neviena ; te ir musu tikšanas ;D .
20.novembris 2016, 17:18 | links
 
Ar lomiem švaki , upe limenis ceļas , siens un petpudeles bieza slani , pa vidu kada pīle . nosedeju tris stundas , divi peipusa asari un kaimiņam raudiņa plaukstiņa . par vedzelem , nu nezinu vai straumes nesta draza viņam rosinas apetiti ;] .
ak ja tas vis virs kuldigas ;]

plesigais, 20.novembris 2016, 14:53

Tad jau kāda lašu mamma līdz Tevīm arī tiks!
20.novembris 2016, 16:55 | links
 
Ar lomiem švaki , upe limenis ceļas , siens un petpudeles bieza slani , pa vidu kada pīle . nosedeju tris stundas , divi peipusa asari un kaimiņam raudiņa plaukstiņa . par vedzelem , nu nezinu vai straumes nesta draza viņam rosinas apetiti ;] .
ak ja tas vis virs kuldigas ;]
20.novembris 2016, 14:53 | links
 
Sveiki,copmani,ka ar lomiem?Vakara doma uz vedzelem,kada situacija upe?
20.novembris 2016, 13:54 | links
 
vakar 43cm un viena nopūdelēta cope, tas pa vēdzelēm. :)
18.novembris 2016, 20:50 | links
 
Aizmirsu piebilst izmērs ari ar lielu plusa zīmi, lielākai 835grami
18.novembris 2016, 13:41 | links
 
Vakardienu veltīju Ventai -mērkķa zivs vimba, vēdzele.
Sāku laicīgi gruntenes jau pl. 7. 40 bija samestas, nedaudz pēc astonjiem, pirmā vimba krastā, visas dienas garumā izvilkta norma ar uzviju , 2vas pie krasta nomuka, vel daudz neitralicētas copes. Vakara pusē pārvācos nedaudz nostāk uz bedri cerībā uz vēdzeli, bet laikam ne šoreiz laiks pārāk labs vēdzelei :) ne cope no 16 00 lidz 18 30 un nolēmu beigt.
Visa visumā ļoti laba vimbu cope sanāca, ņemot vērā paskatoties kalendārā.
Copēju ap zlēkām.
18.novembris 2016, 13:37 | links
 
Pilnīgi piekrītu!Ja slinkums varu pačukstēt šo tēmas pietaisīšanu uzsāka temiida kopā ar kaut kādu alkonautu.Es ar labāk runātu par vēdzelēm Ventā.:)))
18.novembris 2016, 12:48 | links
 
Urmaas tev šilierējas.Un ja kas ,es ar redzēju šogad kā tu laivā veici darbības kuras nav saistītas ar zivju ķeršanu.

akmens, 18.novembris 2016, 10:07

Pajautā Norim un pārējiem jautrības dalībniekiem. Man nekas nevienam nav jāpierāda. Ne es uzsāku šo bezjēdzīgo diskusiju.
18.novembris 2016, 11:57 | links
 
Labāk braucat copēt un pastāstat kā gāja, nevis sēžat pie datora un gvelžat.
18.novembris 2016, 11:43 | links
 
Dev,viena no šādām darbībām ir mēģinājums darbināt iekšdedzes dzinēju ar elektrību.Viņš tak ir slims cilvis,skaidro vairākas reizes kapēc ir vajadzīga degviela bet šis tik par elektrību.:)))
18.novembris 2016, 10:11 | links
 
Urmaas tev šilierējas.Un ja kas ,es ar redzēju šogad kā tu laivā veici darbības kuras nav saistītas ar zivju ķeršanu.
18.novembris 2016, 10:07 | links
 
Ja kāds no kluba kaut ko tādu atļautos(atpūsties uz šīs laivas mekšķerējot)zini kā uurmaas veidīgie brēktu varbūt pat aizrītos.Par cenām varu apstiprināt.Vienu pasākumu sponsorēju jo bija konkrēta infa par vietu un cilvēkiem.Diemžēl nepaveicas ,dabujām tikai tīklus un pāri zivju atbrīvojam.

akmens, 17.novembris 2016, 12:42
Vari stipri nesatraukāties. Pērn esmu redzējis kā tajā laiviņā "dežūrējat"-grūti no apm 20m attāluma to neredzēt un nedzirdēt. Tā kā pievaldi pāksti!

urmaas, 17.novembris 2016, 23:43

Boriss, tu super lāga copmanis, bet, kas jums tiem smieklīgajiem copes klubiņiem ir ar to ietekmes dalīšanu. Ļoti jautri no malas izskatās. Tā kā klasiskajā filmā ''Pie bagātās kundzes''.
Temīda ir no jūsu klubiņa?

apelsins, 18.novembris 2016, 00:34

Es neesmu ne no viena klubina. Esmu cilveks, kurs zin gan aizberga redzamo dalu, gan to dalu, kuru ikdienas copmanis neredz un nezin. Pie tam, es nebaidos paust savu viedokli par nejedzibam, kas saistitas ar manu sirds lietu. Esmu loti tals no Ventas, bet visur lietas kartojas vienadi. Ta bija ar darboniem Varkalu kanala, Rigas hes un Plavinu hes un ta ari ir saja gadijuma. Es varetu pievest vel neskaitamus piemerus, kur tiek izsaimniekota nauda, kas paredzeta zivju resursu aizsardzibai, bet tas nebus par temu. Atveriet vienreiz acis.

Temiida, 18.novembris 2016, 00:47


apgaismo mūs, lūdzu, ar to daļu, ko ikdienas copmaņi neredz! :D
18.novembris 2016, 09:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager