Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Labrīt copeslietu foruma armija!! Nepieciešams jūsu paraksts kas ļautu Latvijā izveidot pudeļu un citu iepakojumu pieņemšanas automātus (gluži kā skandināvijas valstīs)! Links uz manabalss saiti -> https://manabalss.lv/pet-pudelu-un-citu-dzeriena-iepakojumu-depozitu-sistemas-izveide/show Par tīrāku vidi! Par tīrāku upju un ezeru krastiem!
18.novembris 2016, 09:01 | links
 
p.s.
Runājot par gadiem-tavus gadus piedzīvojām. Tādiem kā Tev, vēl līdz mūsu ir jānodzīvo. :)
Es joprojām esmu jauns. Sevi par vecu neuzskatu. Kā nekā sviests vēl mutē kūst. :)

urmaas, 18.novembris 2016, 01:10


Boriss, kā jau minēju, tu man šausmīgi patīc kā makškernieks. Baigi cienu, jou!
18.novembris 2016, 01:14 | links
 
p.s.
Runājot par gadiem-tavus gadus piedzīvojām. Tādiem kā Tev, vēl līdz mūsu ir jānodzīvo. :)
Es joprojām esmu jauns. Sevi par vecu neuzskatu. Kā nekā sviests vēl mutē kūst. :)
18.novembris 2016, 01:10 | links
 
Apelsīns
Neļaut sasipt savu vaļasprieku ari ir darbs! Neviens nav aizliedzis izteikt savu viedokli. :)
18.novembris 2016, 01:07 | links
 
Ja kāds no kluba kaut ko tādu atļautos(atpūsties uz šīs laivas mekšķerējot)zini kā uurmaas veidīgie brēktu varbūt pat aizrītos.Par cenām varu apstiprināt.Vienu pasākumu sponsorēju jo bija konkrēta infa par vietu un cilvēkiem.Diemžēl nepaveicas ,dabujām tikai tīklus un pāri zivju atbrīvojam.

akmens, 17.novembris 2016, 12:42
Vari stipri nesatraukāties. Pērn esmu redzējis kā tajā laiviņā "dežūrējat"-grūti no apm 20m attāluma to neredzēt un nedzirdēt. Tā kā pievaldi pāksti!

urmaas, 17.novembris 2016, 23:43

Boriss, tu super lāga copmanis, bet, kas jums tiem smieklīgajiem copes klubiņiem ir ar to ietekmes dalīšanu. Ļoti jautri no malas izskatās. Tā kā klasiskajā filmā ''Pie bagātās kundzes''.
Temīda ir no jūsu klubiņa?

apelsins, 18.novembris 2016, 00:34

Es neesmu ne no viena klubina. Esmu cilveks, kurs zin gan aizberga redzamo dalu, gan to dalu, kuru ikdienas copmanis neredz un nezin. Pie tam, es nebaidos paust savu viedokli par nejedzibam, kas saistitas ar manu sirds lietu. Esmu loti tals no Ventas, bet visur lietas kartojas vienadi. Ta bija ar darboniem Varkalu kanala, Rigas hes un Plavinu hes un ta ari ir saja gadijuma. Es varetu pievest vel neskaitamus piemerus, kur tiek izsaimniekota nauda, kas paredzeta zivju resursu aizsardzibai, bet tas nebus par temu. Atveriet vienreiz acis.

Temiida, 18.novembris 2016, 00:47


Ļoti vispārīgi arī frāžaini un totāli anonīmi.
Sāc ar reāliem darbiem un, tad tevi cienīs vai apdirsīs, kāds cits Temiida2.
18.novembris 2016, 00:58 | links
 
Apelsīns
Temīdu personīgi nepazīstu. Vismaz ar tādu niku man neviens nav pazīstams. Runājot par Jūsu puses klubiņu-Ir lietas kuras man nav pieņemamas un ir tādas par kurās es neiejaucos. Es neiejaucos kamēr netiek aizskartas/ierobežotas manas, kā makšķernieka-atpūtnieka, intereses.

urmaas, 18.novembris 2016, 00:39


Boriss, pat tuvu nestāvu nevienam klubiņam. Reizām sagribas kaut kur, bet, redzot šito nožēlojamo tejāteri, kur veci (reāli veci) vīri bābiski apliek viens otru publiski un aiz muguras.. Da nafig. Idiotu bars, atvainojos!
Boriss, es tevi joprojām cienu!!
18.novembris 2016, 00:56 | links
 
Ja kāds no kluba kaut ko tādu atļautos(atpūsties uz šīs laivas mekšķerējot)zini kā uurmaas veidīgie brēktu varbūt pat aizrītos.Par cenām varu apstiprināt.Vienu pasākumu sponsorēju jo bija konkrēta infa par vietu un cilvēkiem.Diemžēl nepaveicas ,dabujām tikai tīklus un pāri zivju atbrīvojam.

akmens, 17.novembris 2016, 12:42
Vari stipri nesatraukāties. Pērn esmu redzējis kā tajā laiviņā "dežūrējat"-grūti no apm 20m attāluma to neredzēt un nedzirdēt. Tā kā pievaldi pāksti!

urmaas, 17.novembris 2016, 23:43

Boriss, tu super lāga copmanis, bet, kas jums tiem smieklīgajiem copes klubiņiem ir ar to ietekmes dalīšanu. Ļoti jautri no malas izskatās. Tā kā klasiskajā filmā ''Pie bagātās kundzes''.
Temīda ir no jūsu klubiņa?

apelsins, 18.novembris 2016, 00:34


Es neesmu ne no viena klubina. Esmu cilveks, kurs zin gan aizberga redzamo dalu, gan to dalu, kuru ikdienas copmanis neredz un nezin. Pie tam, es nebaidos paust savu viedokli par nejedzibam, kas saistitas ar manu sirds lietu. Esmu loti tals no Ventas, bet visur lietas kartojas vienadi. Ta bija ar darboniem Varkalu kanala, Rigas hes un Plavinu hes un ta ari ir saja gadijuma. Es varetu pievest vel neskaitamus piemerus, kur tiek izsaimniekota nauda, kas paredzeta zivju resursu aizsardzibai, bet tas nebus par temu. Atveriet vienreiz acis.
18.novembris 2016, 00:47 | links
 
Apelsīns
Temīdu personīgi nepazīstu. Vismaz ar tādu niku man neviens nav pazīstams. Runājot par Jūsu puses klubiņu-Ir lietas kuras man nav pieņemamas un ir tādas par kurās es neiejaucos. Es neiejaucos kamēr netiek aizskartas/ierobežotas manas, kā makšķernieka-atpūtnieka, intereses.
18.novembris 2016, 00:39 | links
 
Ja kāds no kluba kaut ko tādu atļautos(atpūsties uz šīs laivas mekšķerējot)zini kā uurmaas veidīgie brēktu varbūt pat aizrītos.Par cenām varu apstiprināt.Vienu pasākumu sponsorēju jo bija konkrēta infa par vietu un cilvēkiem.Diemžēl nepaveicas ,dabujām tikai tīklus un pāri zivju atbrīvojam.

akmens, 17.novembris 2016, 12:42
Vari stipri nesatraukāties. Pērn esmu redzējis kā tajā laiviņā "dežūrējat"-grūti no apm 20m attāluma to neredzēt un nedzirdēt. Tā kā pievaldi pāksti!

urmaas, 17.novembris 2016, 23:43


Boriss, tu super lāga copmanis, bet, kas jums tiem smieklīgajiem copes klubiņiem ir ar to ietekmes dalīšanu. Ļoti jautri no malas izskatās. Tā kā klasiskajā filmā ''Pie bagātās kundzes''.
Temīda ir no jūsu klubiņa?
18.novembris 2016, 00:34 | links
 
Ok, Temīda, saprotu, ka tu esi pareizs, sargāsi Ventu, gatavosi projektus par mazītiņām laiviņām un vēl mazākiem motoriņiem, kurām, iespējams, nemaz nevajag benzīnu. Labi. Nekas nav pretī.
Parādi, ka VMK un AKM neko nespēj, bet tu vari.
Apsolu, ja būs tā, tad tad tam dzejniekam nemaz i nezvanīšu un neprasīšu nekā.
Bet kamēr tu, kaut kādu sakompleksotu iemeslu dēļ šeit posto, tamēr tu esi nekas priekš Ventas. VNK nullīte.

apelsins, 17.novembris 2016, 22:32

Prieks ka esi atradis sev autoritati. Zetons un cepums. Par parejo palieku pie sava. Labak but nullitei Tavas acis, neka tadam cilvekam, kuru Tu aizstavi...

Un nesaprotu. Ko Jus visi tur par benzinu runajiet... Ja nav ko pateikt, tak nesakiet. Atkartoju velreiz. Nu nevajag elektromotoram degvielu!!!

Temiida, 17.novembris 2016, 22:56

Bet es atkal nesaprotu, ko tu gribi panākt?
Gribi Ventu sargāt - čakarēt nakstāķniekus, tīkliniekus un zemmērniekus. Davaj. Kāds tavs numeris. Mēs visi vietējie tev zvanīsim un gaidīsim, kad glābsi.
Ko tu gribi? Mums vajag revolucionārus, bet parādi, ka var tev ticēt! Savādāk tāda tantuku pukstēšana vien sanāk. Akmentiņs, Šmaktentiņš. Nu un. Šitais Šmaksmentiņš dara, bet ko tu. Atkal Nullīte..

apelsins, 17.novembris 2016, 23:18

Nu ja Tev pa pratam revolicionari, kas izsaimnieko lidzeklus, kurus tiesam varetu novirzit zivju resursu sargasanai, tad prieks par Tevi.
Citreiz ir letak nedarit neko, neka darit kaut ko stulbu. Ka jau te tika pateikts, ne no manis rakstita... Kur tad ir ta finansejuma augli? 8km tiklu..? Tak nobrauc no Jelgavas lidz Varkalu kanalam. 2 km tiklu bus 99%. Un bez lieliem ieguldijumiem "zivju resursu sargasana". Tad parekini, cik viss sis "projekts" ir ekonomiski izdevigs.

Temiida, 17.novembris 2016, 23:40


Saprotu, ka esi uzņēmies Misiju, kurai ir kāds mērķis. Nesaprotu kāds ir tavas Misijas mērķis - sargāt upi Ventu vai vnk apkāst, škiet anonīmi, Akmentiņu un VMK.
Saprotu, ka neko sargāt negribi, bet gribi vaimanāt par AKM darbiem. Saprotu, ka tevi neinteresē, ko zēni labu izdarījuši, bet satrauc iespējamās nepilnības EU projektu realizācijā.
Ja tev ir aizdomas raksti taču iesniegumu policejā. Tev taču kā Temīdai vajadzētu zināt kā noformēt, saformēt un kam. Savādāk tāda anonīma bezdēšana vien ir.
Un pats galvenais - tev pajāt Ventu. Čakarējam Akmentiņus.. Vai ne, Temīīd!
18.novembris 2016, 00:24 | links
 
Ja kāds no kluba kaut ko tādu atļautos(atpūsties uz šīs laivas mekšķerējot)zini kā uurmaas veidīgie brēktu varbūt pat aizrītos.Par cenām varu apstiprināt.Vienu pasākumu sponsorēju jo bija konkrēta infa par vietu un cilvēkiem.Diemžēl nepaveicas ,dabujām tikai tīklus un pāri zivju atbrīvojam.

akmens, 17.novembris 2016, 12:42

Vari stipri nesatraukāties. Pērn esmu redzējis kā tajā laiviņā "dežūrējat"-grūti no apm 20m attāluma to neredzēt un nedzirdēt. Tā kā pievaldi pāksti!
17.novembris 2016, 23:43 | links
 
Ok, Temīda, saprotu, ka tu esi pareizs, sargāsi Ventu, gatavosi projektus par mazītiņām laiviņām un vēl mazākiem motoriņiem, kurām, iespējams, nemaz nevajag benzīnu. Labi. Nekas nav pretī.
Parādi, ka VMK un AKM neko nespēj, bet tu vari.
Apsolu, ja būs tā, tad tad tam dzejniekam nemaz i nezvanīšu un neprasīšu nekā.
Bet kamēr tu, kaut kādu sakompleksotu iemeslu dēļ šeit posto, tamēr tu esi nekas priekš Ventas. VNK nullīte.

apelsins, 17.novembris 2016, 22:32

Prieks ka esi atradis sev autoritati. Zetons un cepums. Par parejo palieku pie sava. Labak but nullitei Tavas acis, neka tadam cilvekam, kuru Tu aizstavi...

Un nesaprotu. Ko Jus visi tur par benzinu runajiet... Ja nav ko pateikt, tak nesakiet. Atkartoju velreiz. Nu nevajag elektromotoram degvielu!!!

Temiida, 17.novembris 2016, 22:56

Bet es atkal nesaprotu, ko tu gribi panākt?
Gribi Ventu sargāt - čakarēt nakstāķniekus, tīkliniekus un zemmērniekus. Davaj. Kāds tavs numeris. Mēs visi vietējie tev zvanīsim un gaidīsim, kad glābsi.
Ko tu gribi? Mums vajag revolucionārus, bet parādi, ka var tev ticēt! Savādāk tāda tantuku pukstēšana vien sanāk. Akmentiņs, Šmaktentiņš. Nu un. Šitais Šmaksmentiņš dara, bet ko tu. Atkal Nullīte..

apelsins, 17.novembris 2016, 23:18


Nu ja Tev pa pratam revolicionari, kas izsaimnieko lidzeklus, kurus tiesam varetu novirzit zivju resursu sargasanai, tad prieks par Tevi.
Citreiz ir letak nedarit neko, neka darit kaut ko stulbu. Ka jau te tika pateikts, ne no manis rakstita... Kur tad ir ta finansejuma augli? 8km tiklu..? Tak nobrauc no Jelgavas lidz Varkalu kanalam. 2 km tiklu bus 99%. Un bez lieliem ieguldijumiem "zivju resursu sargasana". Tad parekini, cik viss sis "projekts" ir ekonomiski izdevigs.
17.novembris 2016, 23:40 | links
 
Ok, Temīda, saprotu, ka tu esi pareizs, sargāsi Ventu, gatavosi projektus par mazītiņām laiviņām un vēl mazākiem motoriņiem, kurām, iespējams, nemaz nevajag benzīnu. Labi. Nekas nav pretī.
Parādi, ka VMK un AKM neko nespēj, bet tu vari.
Apsolu, ja būs tā, tad tad tam dzejniekam nemaz i nezvanīšu un neprasīšu nekā.
Bet kamēr tu, kaut kādu sakompleksotu iemeslu dēļ šeit posto, tamēr tu esi nekas priekš Ventas. VNK nullīte.

apelsins, 17.novembris 2016, 22:32

Prieks ka esi atradis sev autoritati. Zetons un cepums. Par parejo palieku pie sava. Labak but nullitei Tavas acis, neka tadam cilvekam, kuru Tu aizstavi...

Un nesaprotu. Ko Jus visi tur par benzinu runajiet... Ja nav ko pateikt, tak nesakiet. Atkartoju velreiz. Nu nevajag elektromotoram degvielu!!!

Temiida, 17.novembris 2016, 22:56

Bet es atkal nesaprotu, ko tu gribi panākt?
Gribi Ventu sargāt - čakarēt nakstāķniekus, tīkliniekus un zemmērniekus. Davaj. Kāds tavs numeris. Mēs visi vietējie tev zvanīsim un gaidīsim, kad glābsi.
Ko tu gribi? Mums vajag revolucionārus, bet parādi, ka var tev ticēt! Savādāk tāda tantuku pukstēšana vien sanāk. Akmentiņs, Šmaktentiņš. Nu un. Šitais Šmaksmentiņš dara, bet ko tu. Atkal Nullīte..

apelsins, 17.novembris 2016, 23:18
17.novembris 2016, 23:30 | links
 
Ok, Temīda, saprotu, ka tu esi pareizs, sargāsi Ventu, gatavosi projektus par mazītiņām laiviņām un vēl mazākiem motoriņiem, kurām, iespējams, nemaz nevajag benzīnu. Labi. Nekas nav pretī.
Parādi, ka VMK un AKM neko nespēj, bet tu vari.
Apsolu, ja būs tā, tad tad tam dzejniekam nemaz i nezvanīšu un neprasīšu nekā.
Bet kamēr tu, kaut kādu sakompleksotu iemeslu dēļ šeit posto, tamēr tu esi nekas priekš Ventas. VNK nullīte.

apelsins, 17.novembris 2016, 22:32

Prieks ka esi atradis sev autoritati. Zetons un cepums. Par parejo palieku pie sava. Labak but nullitei Tavas acis, neka tadam cilvekam, kuru Tu aizstavi...

Un nesaprotu. Ko Jus visi tur par benzinu runajiet... Ja nav ko pateikt, tak nesakiet. Atkartoju velreiz. Nu nevajag elektromotoram degvielu!!!

Temiida, 17.novembris 2016, 22:56


Bet es atkal nesaprotu, ko tu gribi panākt?
Gribi Ventu sargāt - čakarēt nakstāķniekus, tīkliniekus un zemmērniekus. Davaj. Kāds tavs numeris. Mēs visi vietējie tev zvanīsim un gaidīsim, kad glābsi.
Ko tu gribi? Mums vajag revolucionārus, bet parādi, ka var tev ticēt! Savādāk tāda tantuku pukstēšana vien sanāk. Akmentiņs, Šmaktentiņš. Nu un. Šitais Šmaksmentiņš dara, bet ko tu. Atkal Nullīte..
17.novembris 2016, 23:18 | links
 
Ok, Temīda, saprotu, ka tu esi pareizs, sargāsi Ventu, gatavosi projektus par mazītiņām laiviņām un vēl mazākiem motoriņiem, kurām, iespējams, nemaz nevajag benzīnu. Labi. Nekas nav pretī.
Parādi, ka VMK un AKM neko nespēj, bet tu vari.
Apsolu, ja būs tā, tad tad tam dzejniekam nemaz i nezvanīšu un neprasīšu nekā.
Bet kamēr tu, kaut kādu sakompleksotu iemeslu dēļ šeit posto, tamēr tu esi nekas priekš Ventas. VNK nullīte.

apelsins, 17.novembris 2016, 22:32


Prieks ka esi atradis sev autoritati. Zetons un cepums. Par parejo palieku pie sava. Labak but nullitei Tavas acis, neka tadam cilvekam, kuru Tu aizstavi...

Un nesaprotu. Ko Jus visi tur par benzinu runajiet... Ja nav ko pateikt, tak nesakiet. Atkartoju velreiz. Nu nevajag elektromotoram degvielu!!!
17.novembris 2016, 22:56 | links
 
Ok, Temīda, saprotu, ka tu esi pareizs, sargāsi Ventu, gatavosi projektus par mazītiņām laiviņām un vēl mazākiem motoriņiem, kurām, iespējams, nemaz nevajag benzīnu. Labi. Nekas nav pretī.
Parādi, ka VMK un AKM neko nespēj, bet tu vari.
Apsolu, ja būs tā, tad tad tam dzejniekam nemaz i nezvanīšu un neprasīšu nekā.
Bet kamēr tu, kaut kādu sakompleksotu iemeslu dēļ šeit posto, tamēr tu esi nekas priekš Ventas. VNK nullīte.
17.novembris 2016, 22:32 | links
 
Skaudīgie lauķi (domāju pārnestā nozīmē, jo pats esmu daļējs pāķis) beidziet apkāst Akmentiņu. Taisat projektus, pērkat kuterus, lejat benzīnu vai lādejat aklamatorus un sargājiet Ventu vai kādu citu upi.
Andris sargā. Pats vairākas reizes esmu piedalījies, redzējis un dzirdējis, ka tas suka latišonoks oštrafoval menja za normaļnova sudačka. Pēdējais gadījies ir gan pāris gadu vecs. Akm rajonā ir drošs vietējais, kam var zvanīt bez riska, ka nepainteresēsies, neatbrauks vai savādāk uzliks mīksto!
VNK beidzam dirst(atvainojos), ja nezinam!!!

apelsins, 17.novembris 2016, 21:38


Man prieks ka esat tiesi sadi... Normaliem Latvju copmaniem, ar vien vairak ir prieks dzivot Latvija.
17.novembris 2016, 22:17 | links
 
Skaudīgie lauķi (domāju pārnestā nozīmē, jo pats esmu daļējs pāķis) beidziet apkāst Akmentiņu. Taisat projektus, pērkat kuterus, lejat benzīnu vai lādejat aklamatorus un sargājiet Ventu vai kādu citu upi.
Andris sargā. Pats vairākas reizes esmu piedalījies, redzējis un dzirdējis, ka tas suka latišonoks oštrafoval menja za normaļnova sudačka. Pēdējais gadījies ir gan pāris gadu vecs. Akm rajonā ir drošs vietējais, kam var zvanīt bez riska, ka nepainteresēsies, neatbrauks vai savādāk uzliks mīksto!
VNK beidzam dirst(atvainojos), ja nezinam!!!
17.novembris 2016, 21:38 | links
 
Es nēesmu ne par, ne pret VMK un AKM darbībau. Vienīgi man liekās, ka šādus līdzekļus tomēr varēja iztērēt liederīgāk. Piemēram uzstādot nakts redzamības kameras, populārākajās pārkāpumu vietās, kas visiem vietējiem no Ventspils līdz Kuldīgai ir labi zināmas. Iepirkt infrasarkanos skenerus u.t.t. Ar laivu, kuru nevar pavilkt, labi nodomi ir un paliek tikai nodomi.
17.novembris 2016, 18:51 | links
 
Sveiki copmanji,ir kads uz fideri meginaji tagad pacopet,doma aizlais uz Ventu pafideret
17.novembris 2016, 16:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager