Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Tad zvani tiem,kas tās licenzes ir ieviesis.
Beigās uz Eu cilvēktiesību tiesu.
Klauvē un Tu tiksi uzklausīts.....
Kas var varētu būt vēl labāks par šo ??
17.aprīlis 2020, 15:13 | links
 
DSV [17.04.20]: Ja Tevi tas interesētu patiešām,tad sen jau visu būtu uzzinājis.
Pēdējo variantu piedāvāju.
Piezvani tā rajona inspektoram uz kurieni taisies braukt.
Sarunu ar viņu vajag ierakstīt,jo starp insp. arī gadās visāda veida gudrinieki...
Un brauc copēt.
Uz upi ar teltīm netaisos un vimbas mucām ķert arī ne. Mani tas viss interesē tikai tik daudz, lai saprastu šo juridiski, tiesisko pusi, nevis to, ko teiks viens inspektors. Inspektors arī ir tikai cilvēks. Un slavenais teiciens "jums ir tiesības iesniegt apelāciju un apstrīdēt protokolu", vis maz mentiem ir topā!
17.aprīlis 2020, 15:11 | links
 
Ja Tevi tas interesētu patiešām,tad sen jau visu būtu uzzinājis.
Pēdējo variantu piedāvāju.
Piezvani tā rajona inspektoram uz kurieni taisies braukt.
Sarunu ar viņu vajag ierakstīt,jo starp insp. arī gadās visāda veida gudrinieki...
Un brauc copēt.
17.aprīlis 2020, 14:53 | links
 
malamuts [17.04.20]: DSV [14m]: Vai zvani uz VVD vai uz kurieni tur vēl un UZPRASI.
Ierēdņi Tev izskaidros.Vai to pašu rakstiski.
Viss tāpat kā ar CSDD.
Nekā bez kāda labuma ņemties šeit 2 dienas forumā,neko īsti neuzzinot.
Kas var varētu būt vēl labāks par šo ??Tak es tikai neatkarīgu viedokli vēlējos uzzināt vai idēālā variantā, pieredzi! MN šis nav atrunāts. Zivju lomu, es varu aizpildīt katru dienu, jau nedēļu, kaut divas, pirms braucu uz upi!
VVD man, vis ticamāk atbildēs formāli, kas ne ko neizskaidros.
Nepiezvanīsi, neuzzināsi. :)
17.aprīlis 2020, 14:51 | links
 
DSV [17.04.20]: Vai zvani uz VVD vai uz kurieni tur vēl un UZPRASI.
Ierēdņi Tev izskaidros.Vai to pašu rakstiski.
Viss tāpat kā ar CSDD.
Nekā bez kāda labuma ņemties šeit 2 dienas forumā,neko īsti neuzzinot.
Kas var varētu būt vēl labāks par šo ??
Tak es tikai neatkarīgu viedokli vēlējos uzzināt vai idēālā variantā, pieredzi! MN šis nav atrunāts. Zivju lomu, es varu aizpildīt katru dienu, jau nedēļu, kaut divas, pirms braucu uz upi!
VVD man, vis ticamāk atbildēs formāli, kas ne ko neizskaidros.
17.aprīlis 2020, 14:49 | links
 
Vai zvani uz VVD vai uz kurieni tur vēl un UZPRASI.
Ierēdņi Tev izskaidros.Vai to pašu rakstiski.
Viss tāpat kā ar CSDD.
Nekā bez kāda labuma ņemties šeit 2 dienas forumā,neko īsti neuzzinot.
Kas var varētu būt vēl labāks par šo ??
17.aprīlis 2020, 14:36 | links
 
Ķēru tās vakar, aizvakar utt...nedēļu. un...? Vai arī es nedrīksu ķert vimbas, kamēr nav apēstas vakardienas, lai nav protokols?:)

malamuts, 17.aprīlis 2020, 14:29[/quote]

Tev,tak sedoo jau atbildēja:

Aizpildi zivju lomu un nebědā...
17.aprīlis 2020, 14:32 | links
 
Pajautāšu savādāk, lai nesākas demagoģija.
Man ir Ventas sezonas licence pa 30€. Tobiš, sezonā kad gribu, tad braucu.
Aizbraucu, pie upes Ventas uzbūvēju telti, atpūšos un ķeru zivis, piem, trīs dienas. Jautājums, ...vai "vakardienas" noķertās zivis, kas atrodas sadalītas vai nesadalītas man pie telts, vai citā uzglabājamā sietiņā ūdenī, summēsies ar "šodienas" noķertajām zivīm un ir pārkāpums? Ķēru tās vakar, aizvakar utt...nedēļu. un...? Vai arī es nedrīksu ķert vimbas, kamēr nav apēstas vakardienas, lai nav protokols?:)
17.aprīlis 2020, 14:29 | links
 
MieraMika [17.04.20]: Spečukiem tad jautājums : ko nozīmē termins ''pie ūdens''? 1, 5, 100m vai 5km? Es jau ''atmazkai'' varu teikt ka ti ko no Centrāltirgu zivju paviljona. Cik zinu, tad tur nav normas cik gab pērc.
Tik čeku neaizmirsti, jo savādāk izdrāzīs! :)))
Tā ka neklausi te tos dīvāna ekspertus par ,, drošu ķeršanu,, bet lalasi likumu:
Aizliegts iegūtās zivis līdz to ieguves beigām sadalīt vai citādā veidā mainīt to veselumu, izņemot to zivju ķidāšanu, kurām ir noteikts loma skaita ierobežojums, un šo noteikumu 16.8. apakšpunktā minēto zivju ķidāšanu un sadalīšanu. Zivju ieguves laikā nav atļauts ķidāt to sugu zivis, kurām ir noteikts svara ierobežojums, izņemot reņģes un salakas.
17.aprīlis 2020, 14:06 | links
 
Spečukiem tad jautājums : ko nozīmē termins ''pie ūdens''? 1, 5, 100m vai 5km? Es jau ''atmazkai'' varu teikt ka ti ko no Centrāltirgu zivju paviljona. Cik zinu, tad tur nav normas cik gab pērc.
17.aprīlis 2020, 13:43 | links
 
seedoo [17.04.20]: malamuts [8:04]: malamuts [56m]: Ja es noperku sezonas licenci Ventā pa 30€. Aizbraucu uz trīsdiennieku ar kemperi, piemēram. Trīs dienas dzīvoju upes krastā un ķeru zivis. Kas notiek ar zivju skaitu, aizliegumu tās gatavot utt. Teorētiski man var būt 21 vimba. Praktiski, inspektors man izrakstīs protokolu par virsnormu, kā arī par notīrītajām un sagatavotajām zivīm! Kā ir patiesībā?Zivju norma ir noteikta VIENĀ COPES REIZĒ! Pacopēji, saķēri normu, satin makšķeres. Kā izridāji kātus, tā sākās nākamā copes reize.

urmaas, 17.aprīlis 2020, 07:17

Tik tāl es saprotu, bet... ja es dzīvoju trīs dienas teltī, tur pat pie upes, tad kā?? Kamēr es nēsu apēdis vakardienas septiņas, tikmēr es nedrīkstu paturēt jaunas zivis? Jo atnāks inspektors, saskaitīs manā uzveramā tīkliņā 7 vimbas, plus vēl ieraudzīs zivju zupu katliņā, vai izkarinātu voblu un viss, kirdiks, MN pārkāpti, protokols?! :)Aizpildi zivju lomu un nebědā...
Kā tad un inspektors sastādīs protokolu par ,, zivju zupu,, jo likumā noteikt, ka nedrīkst ,, ķidāt un sadalīt ,, zivis ko ķer pie ūdens.
17.aprīlis 2020, 13:31 | links
 
Vakar Venta, lic,zona. Trudovaja, kam norma , kam trīs. Uz măjăm 700nieću izměru normă varěja atśķirot. Zivs izteikti straumě. Ne asakas.
17.aprīlis 2020, 13:31 | links
 
malamuts [17.04.20]: malamuts [56m]: Ja es noperku sezonas licenci Ventā pa 30€. Aizbraucu uz trīsdiennieku ar kemperi, piemēram. Trīs dienas dzīvoju upes krastā un ķeru zivis. Kas notiek ar zivju skaitu, aizliegumu tās gatavot utt. Teorētiski man var būt 21 vimba. Praktiski, inspektors man izrakstīs protokolu par virsnormu, kā arī par notīrītajām un sagatavotajām zivīm! Kā ir patiesībā?Zivju norma ir noteikta VIENĀ COPES REIZĒ! Pacopēji, saķēri normu, satin makšķeres. Kā izridāji kātus, tā sākās nākamā copes reize.

urmaas, 17.aprīlis 2020, 07:17

Tik tāl es saprotu, bet... ja es dzīvoju trīs dienas teltī, tur pat pie upes, tad kā?? Kamēr es nēsu apēdis vakardienas septiņas, tikmēr es nedrīkstu paturēt jaunas zivis? Jo atnāks inspektors, saskaitīs manā uzveramā tīkliņā 7 vimbas, plus vēl ieraudzīs zivju zupu katliņā, vai izkarinātu voblu un viss, kirdiks, MN pārkāpti, protokols?! :)
Aizpildi zivju lomu un nebědā...
17.aprīlis 2020, 13:27 | links
 
NG-NG [17.04.20]: ja tev ir 3 licenzes, telts ar visu iedzīvi u.t.t., tad diez vai kādam pārbaudītājam nāks prātā tev ko sliktu teikt :))), tik pie patreizējās copes tev tās 7 vimbas var paņemt 10-15 mīnūtes līdz stundai (sliktā copē) :))))
Šorīt slikta cope
No 6-7.30 divas normas pēc tam iepūta vējš un viss pazuda, vēl sirdsmieram uzmetu dažas bumbas, viena ,, paņēma aiz acs,, un copi varēja beigt.
17.aprīlis 2020, 11:09 | links
 
Tad piepērc vēl 2 klāt un 3kg motili ;)
17.aprīlis 2020, 11:01 | links
 
Bet, ja man ir nevis 3 licences, bet sezonas licence? Tā, pa 30€ kas nopērkama?!
17.aprīlis 2020, 10:59 | links
 
ja tev ir 3 licenzes, telts ar visu iedzīvi u.t.t., tad diez vai kādam pārbaudītājam nāks prātā tev ko sliktu teikt :))), tik pie patreizējās copes tev tās 7 vimbas var paņemt 10-15 mīnūtes līdz stundai (sliktā copē) :))))
17.aprīlis 2020, 08:53 | links
 
malamuts [60m]: Ja es noperku sezonas licenci Ventā pa 30€. Aizbraucu uz trīsdiennieku ar kemperi, piemēram. Trīs dienas dzīvoju upes krastā un ķeru zivis. Kas notiek ar zivju skaitu, aizliegumu tās gatavot utt. Teorētiski man var būt 21 vimba. Praktiski, inspektors man izrakstīs protokolu par virsnormu, kā arī par notīrītajām un sagatavotajām zivīm! Kā ir patiesībā?Zivju norma ir noteikta VIENĀ COPES REIZĒ! Pacopēji, saķēri normu, satin makšķeres. Kā izridāji kātus, tā sākās nākamā copes reize.

urmaas, 17.aprīlis 2020, 07:17


Un vai kāds inspektors man noticēs, ka šodien man tā jau ir trešā copes reize, tāpēc pie telts spannī ir tik daudz zivju?! :))
17.aprīlis 2020, 08:07 | links
 
malamuts [56m]: Ja es noperku sezonas licenci Ventā pa 30€. Aizbraucu uz trīsdiennieku ar kemperi, piemēram. Trīs dienas dzīvoju upes krastā un ķeru zivis. Kas notiek ar zivju skaitu, aizliegumu tās gatavot utt. Teorētiski man var būt 21 vimba. Praktiski, inspektors man izrakstīs protokolu par virsnormu, kā arī par notīrītajām un sagatavotajām zivīm! Kā ir patiesībā?Zivju norma ir noteikta VIENĀ COPES REIZĒ! Pacopēji, saķēri normu, satin makšķeres. Kā izridāji kātus, tā sākās nākamā copes reize.

urmaas, 17.aprīlis 2020, 07:17


Tik tāl es saprotu, bet... ja es dzīvoju trīs dienas teltī, tur pat pie upes, tad kā?? Kamēr es nēsu apēdis vakardienas septiņas, tikmēr es nedrīkstu paturēt jaunas zivis? Jo atnāks inspektors, saskaitīs manā uzveramā tīkliņā 7 vimbas, plus vēl ieraudzīs zivju zupu katliņā, vai izkarinātu voblu un viss, kirdiks, MN pārkāpti, protokols?! :)
17.aprīlis 2020, 08:04 | links
 
malamuts [17.04.20]: Ja es noperku sezonas licenci Ventā pa 30€. Aizbraucu uz trīsdiennieku ar kemperi, piemēram. Trīs dienas dzīvoju upes krastā un ķeru zivis. Kas notiek ar zivju skaitu, aizliegumu tās gatavot utt. Teorētiski man var būt 21 vimba. Praktiski, inspektors man izrakstīs protokolu par virsnormu, kā arī par notīrītajām un sagatavotajām zivīm! Kā ir patiesībā?
Zivju norma ir noteikta VIENĀ COPES REIZĒ! Pacopēji, saķēri normu, satin makšķeres. Kā izridāji kātus, tā sākās nākamā copes reize.
17.aprīlis 2020, 07:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager