Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Kur Ventā var paķert zandartus un līdz kuram datumam drīkst.

viszinis, 31.marts 2019, 21:43

kas tu pa zveinieku ja nezini likumus
2.aprīlis 2019, 07:44 | links
 
Kur Ventā var paķert zandartus un līdz kuram datumam drīkst.
31.marts 2019, 21:43 | links
 
BrunoL [31.03.19]: Urmaas,ja tas Viking line paņems,griez saru pušu!
Nu jau sveiks un vasals "mājās". Rezultātā sīgu vairāk kā vimbu!
31.marts 2019, 17:06 | links
 
Urmaas,ja tas Viking line paņems,griez saru pušu!
31.marts 2019, 16:56 | links
 
daddy_j [31.03.19]: Vai tad tai pusē vimbu par zivi uzskata?? Sīgas būtu ķēris...
Sīgas būs biku vēlāk.
31.marts 2019, 10:53 | links
 
Vai tad tai pusē vimbu par zivi uzskata?? Sīgas būtu ķēris...
31.marts 2019, 10:49 | links
 
Vimbas ķērās ne sliktāk kā "Bauskā"! :)
31.marts 2019, 10:43 | links
 
daddy_j [59m]: Ventas vimba tiešām skaista ~1kg dzīvsvarā... es tādiem monstriem nebiju gatavs, tāpēc viena krastā un viena pavadu norāva.Man "Rēzeknē" pagaidām...

urmaas, 31.marts 2019, 09:16


Ka Tev paltuss pieķertos :PPP
31.marts 2019, 10:00 | links
 
daddy_j [59m]: Ventas vimba tiešām skaista ~1kg dzīvsvarā... es tādiem monstriem nebiju gatavs, tāpēc viena krastā un viena pavadu norāva.Man "Rēzeknē" pagaidām...

Ka Tev paltuss pieķertos... :PP

urmaas, 31.marts 2019, 09:16
31.marts 2019, 09:59 | links
 
daddy_j [31.03.19]: Ventas vimba tiešām skaista ~1kg dzīvsvarā... es tādiem monstriem nebiju gatavs, tāpēc viena krastā un viena pavadu norāva.

Man "Rēzeknē" pagaidām...
31.marts 2019, 09:16 | links
 
Ventas vimba tiešām skaista ~1kg dzīvsvarā... es tādiem monstriem nebiju gatavs, tāpēc viena krastā un viena pavadu norāva.
31.marts 2019, 09:00 | links
 
Godzilla [30.03.19]: Cope šodien Ventā ar edzuss2 izdevās lieliska. Kārtīgi dabujām pavilkties, it īpaši rīta cēlienā.. par vietu,ēsmu,sistēmu un distanci šis jau pieminējis.. :)
Tikai baigi nepatika 2 spiningotāji, pretējā krastā - izskatijās ka viņi arī tīri izgāja uz vimbu, iemetiens - apzinātas straujas kustības un aizķerta vimba krastā, sporta somā iekšā un turpina iesākto. Principā katrs 4-5 iemetiens un aizķerta vimba galā.. Nez kāds daudzums zivju šādi ķerot tiek vienkārši saskādētas, diezgan pretīgi..
Neskatoties uz to, diena izdevusies!
Inspektoriem par to paziņojāt? Domāju ka nē.
31.marts 2019, 08:30 | links
 
Cope šodien Ventā ar edzuss2 izdevās lieliska. Kārtīgi dabujām pavilkties, it īpaši rīta cēlienā.. par vietu,ēsmu,sistēmu un distanci šis jau pieminējis.. :)
Tikai baigi nepatika 2 spiningotāji, pretējā krastā - izskatijās ka viņi arī tīri izgāja uz vimbu, iemetiens - apzinātas straujas kustības un aizķerta vimba krastā, sporta somā iekšā un turpina iesākto. Principā katrs 4-5 iemetiens un aizķerta vimba galā.. Nez kāds daudzums zivju šādi ķerot tiek vienkārši saskādētas, diezgan pretīgi..
Neskatoties uz to, diena izdevusies!

Godzilla, 30.marts 2019, 21:26

Laikam pareizi būtu zvanīt inspektoram, esmu tos maitas - cemmerētājus saskatījies līdz riebumam. Dēļ viņiem esmu zaudējis super copes vietu. Cik ievainotu zivju ir pēldējis pēc tam pa ūdens virsu, ker pēc tam ar tīkliņu pa straumei. Kontingents parasti bijušie zeki un bezdarbnieki. Uztaisīja lieguma vietu Babītē. Eirolatvijā cīņā ar negācijām notiek aizliedzot tā kā policejiskā valstī.
30.marts 2019, 23:23 | links
 
Zlėku rajons un rīta cēliens vispar bija labs,pa dienu pa retai..bet vīri velk un viss notiek,distance tuva.
30.marts 2019, 21:37 | links
 
Cope šodien Ventā ar edzuss2 izdevās lieliska. Kārtīgi dabujām pavilkties, it īpaši rīta cēlienā.. par vietu,ēsmu,sistēmu un distanci šis jau pieminējis.. :)
Tikai baigi nepatika 2 spiningotāji, pretējā krastā - izskatijās ka viņi arī tīri izgāja uz vimbu, iemetiens - apzinātas straujas kustības un aizķerta vimba krastā, sporta somā iekšā un turpina iesākto. Principā katrs 4-5 iemetiens un aizķerta vimba galā.. Nez kāds daudzums zivju šādi ķerot tiek vienkārši saskādētas, diezgan pretīgi..
Neskatoties uz to, diena izdevusies!
30.marts 2019, 21:26 | links
 
Pravietis [25m]: edzuss2 [42m]: Šodien licenzētais posms!(gabalu zem Kukdīgas)
Ideāla cope - tiešām šitā sen nebija bijis!
No rita pat nebija laiks iemest otru copeni! Vai nu trāpijām īstajā vietā vai nu...nezinu kas :D
No 7:00 16:00 uz dieviem virs 20 vimbām! Mājās protams katram norma!
Gan vārītā garnele, gan svaigā kombinācijā ar baltajiem.
Bet...fīders apaļa 0
Visas uz gruntenes un tuvā distance!
Cope un laiks ideāls un arī cepuri nost inspektoriem!tTu gribēji teikt uz pludiņa bez iebarosanas...Gruntene - ar jūras sistēmu (2 āķi)
Pludiņu neesmu izmantojis!

edzuss2, 30.marts 2019, 20:46

OK, pirmdien mēģināšu uz visu ko un visas zivis... :).
30.marts 2019, 20:56 | links
 
Pravietis [30.03.19]: edzuss2 [42m]: Šodien licenzētais posms!(gabalu zem Kukdīgas)
Ideāla cope - tiešām šitā sen nebija bijis!
No rita pat nebija laiks iemest otru copeni! Vai nu trāpijām īstajā vietā vai nu...nezinu kas :D
No 7:00 16:00 uz dieviem virs 20 vimbām! Mājās protams katram norma!
Gan vārītā garnele, gan svaigā kombinācijā ar baltajiem.
Bet...fīders apaļa 0
Visas uz gruntenes un tuvā distance!
Cope un laiks ideāls un arī cepuri nost inspektoriem!tTu gribēji teikt uz pludiņa bez iebarosanas...
Gruntene - ar jūras sistēmu (2 āķi)
Pludiņu neesmu izmantojis!
30.marts 2019, 20:46 | links
 
Tātad var teikt, ka pagaidām cope švaka - vimba stundā...
30.marts 2019, 20:31 | links
 
edzuss2 [30.03.19]: Šodien licenzētais posms!(gabalu zem Kukdīgas)
Ideāla cope - tiešām šitā sen nebija bijis!
No rita pat nebija laiks iemest otru copeni! Vai nu trāpijām īstajā vietā vai nu...nezinu kas :D
No 7:00 16:00 uz dieviem virs 20 vimbām! Mājās protams katram norma!
Gan vārītā garnele, gan svaigā kombinācijā ar baltajiem.
Bet...fīders apaļa 0
Visas uz gruntenes un tuvā distance!
Cope un laiks ideāls un arī cepuri nost inspektoriem!t
Tu gribēji teikt uz pludiņa bez iebarosanas...
30.marts 2019, 20:27 | links
 
edzuss2 [30.03.19]: Šodien licenzētais posms!(gabalu zem Kukdīgas)
Ideāla cope - tiešām šitā sen nebija bijis!
No rita pat nebija laiks iemest otru copeni! Vai nu trāpijām īstajā vietā vai nu...nezinu kas :D
No 7:00 16:00 uz dieviem virs 20 vimbām! Mājās protams katram norma!
Gan vārītā garnele, gan svaigā kombinācijā ar baltajiem.
Bet...fīders apaļa 0
Visas uz gruntenes un tuvā distance!
Cope un laiks ideāls un arī cepuri nost inspektoriem!
Savāds tas inspektoru reids, vienu krastu pārbaudīja, bet pilsētas pusē kur vietējie ar ,, saviem kurjeriem,, šansēja pat netuvojās. Bet protams pienāca korekti visu pārbaudīja par lomiem apjautājās. Par nereģistrēto laivu gan arī pabrīnijos. Nez vai tas pareizi ja no copmaņiem likums pieprasa reģistrētu motoreni, bet paši bez numuriem vālē. Atkal dubultie standarti ? CP autiņiem tak ir reģistrācijas numuri, bet kāpēc šai gadījumā tas tiek ignorēts?
30.marts 2019, 20:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager