Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Izvelkot no visa šī vidējo aritmētisko man vis maz ir skaidrs, ka, kā jau Kutis rakstīja, tā nav vienīgā labā vietā pie upes. Dzīties 200 km lai kašķētos ar zemes īpašniekiem !? Nafiga!? Labāk izvēlēties vietu, kur man netraucē un es netraucēju, un baudu atpūtu un copi.

Fishmens, 10.marts 2019, 20:12
10.marts 2019, 20:17 | links
 
slikti tads spekis negrimst.
10.marts 2019, 20:15 | links
 
Fishmens [10.03.19]: Izvelkot no visa šī vidējo aritmētisko man vis maz ir skaidrs, ka, kā jau Kutis rakstīja, tā nav vienīgā labā vietā pie upes. Dzīties 200 km lai kašķētos ar zemes īpašniekiem !? Nafiga!? Labāk izvēlēties vietu, kur man netraucē un es netraucēju, un baudu atpūtu un copi.
Kuilim vieta jaierāda šā vai tā!
10.marts 2019, 20:14 | links
 
Izvelkot no visa šī vidējo aritmētisko man vis maz ir skaidrs, ka, kā jau Kutis rakstīja, tā nav vienīgā labā vietā pie upes. Dzīties 200 km lai kašķētos ar zemes īpašniekiem !? Nafiga!? Labāk izvēlēties vietu, kur man netraucē un es netraucēju, un baudu atpūtu un copi.
10.marts 2019, 20:12 | links
 
Uldzja [10.03.19]: nu kuldidznieki kurs iedos pilnu info par kuila darbiem un nedarbiem.

gunciks71, 10.marts 2019, 18:10

Brauksi iemācīt dzīvot ???
Pavasara peldi iemācīt!
10.marts 2019, 20:02 | links
 
plesigais [10.03.19]: Nevajag pašiem but auniem ! ! ! :(
Un jasak pašiem sekot sev lidzi - pirms brauksanas uz upi , aizbraukt sarunat ar zemes īpašniekiem kur un kā ! Savakt savus atkritumus un ari uz krasta uzvesties jedzigi !
Pirms apdirst zemes īpašnieku un meklet skabargas viņa acis , varbut tieciet vaļa no sava baļķiša !
A to pieraduši ka padomija , ja tauvas josla koplietošana , tad . . . . !
Trešdien pilsētas teritorijā bija zīme, liegums ,, piebraukt upei,, ko uzstādījusi pašvaldība un šodien / drīzāk jau pirms pāris dienām/ tā ,, pazuda,, jo redz visu mūžu tur varēja piebraukt pie pašas upes un tagad nedrīk. Tas tak vietējo copmaņu izpratnē ir bezpriģels!!!! :)))))
Ko gribēju pateikt, to ka varbūt problēma ir pašos copmaņos nevis privātīpašniekos.
10.marts 2019, 20:01 | links
 
Hm :( parunaju ar zinošiem onkam !
Šoreiz ( konkretaja gadijuma ) bus laikam japiekrit BRUNOL ! Vai tiešam spickas bode deficīts !
10.marts 2019, 19:51 | links
 
dzivot la[ macas pats,bet ja platas ar stroki uzvedas ta ka ari upe pieder vinam kaut kas nav forsi.
10.marts 2019, 19:32 | links
 
Esmu vien pāris gadus aktīvs copmanis. Man jau pirmajā gadā pietika ar to šoku, ko guvu, redzot, kādu miskasti atstāj cilvēki aiz sevis... Neatbalstu vardarbību, bet nebrīnos, ka daļai īpašnieku tas viss ir noriebies un pat vairs neiet uz nekādu kompromisu.
Esmu pārliecināts, ka ir krietni vairāk šādu pabiru nekā īpašnieku, kas principa pēc vai garīgās nestabilitātes dēļ dzenā makšķerniekus.
10.marts 2019, 19:21 | links
 
Šodien Ventā ūdens līmenis pacēlies, ūdens arī nedadz pēc kafijas krāsas. Pa visu dienu uz trijiem tomēr piecas vimbas izmānītas. Sezona atklāta !
10.marts 2019, 19:20 | links
 
Ir jau meistari, kas aiz sevis atstāj tīru. Proti, sabāž akmeņus atkritumu maisā vai pudelēs un iemet ūdenī, vai aizmet tālāk prom no ūdens. Vai tāpat palaiž pa straumi.
Nu un ko ieteiksiet tam, kura īpašumu piemētā ar papīriem, stikliem vietas, kur mazi bērni staigā. Tur jau reizēm arī psiham jāpaliek.
Nu ja cilvēks psihs no dzimšanas tad tā jau ir mediķu kompetence.
10.marts 2019, 19:12 | links
 
Nosvilināt, par to, ka neļauj pieirst, izbraukāt un bradāt pa savu īpašumu?

Fishmens, 10.marts 2019, 15:22


Es domāju, ka viena daļa gribētu nosvilināt šim tāpēc, ka paši jūtas neaizskarami, bet kaut kāds te viņus aizskar, viena daļa par to, kā cilvēks uzvedas. A pārējiem po..., viņi pasūta .irst, aiziet un sameklē citu vietu kur makšķerēt. Realitātē vispirms pautus pasvilināt vajadzētu tiem, kas piemēslo un noteikumus ignorē.
Katrs cilvēks ir savādāks un ar to ir jārēķinās.
Man vienam pazīstamam aŗī po naglomu copmaņi sāka likt īpašumā mašīnas, pat tā, ka pats saimnieks ne iebraukt, ne izbraukt no mājas. Sāka skaidroties, šie brauc augumā, uzvedas kā savās mājās, nu tad puisis paņēma rungu rokās un no tās reizes neviens tur vairs nerādās.

Nav gluži varbūt konkrētajā tēmā, bet ja vimbas piemin un ja kāds mēdz braukt uz vimbām pie Staļģenes tilta brīvajā zonā, tad ziniet, ka tur arī nupat ir mainījušies īpašnieki pie upes kreisajā krastā.
Vismaz viens par makšķerniekiem nav sajūsmā dēļ tā, kas aiz viņiem paliek. Neesot viņam nekāda prieka kult rudenī pudeles, bundžas un maisiņus.
10.marts 2019, 19:07 | links
 
nu kuldidznieki kurs iedos pilnu info par kuila darbiem un nedarbiem.

gunciks71, 10.marts 2019, 18:10


Brauksi iemācīt dzīvot ???
10.marts 2019, 18:54 | links
 
nu kuldidznieki kurs iedos pilnu info par kuila darbiem un nedarbiem.
10.marts 2019, 18:10 | links
 
Nu nav tur pie Abavas iztekas tik super robs lai tik ļoti ceptos. Ir daudz reizes labāki robi kur var tikt pie upes bez jebkādiem stresiem. Neaizmirstiet ka pavasarī visas zivis mauc augšā pa straumi atzīmēt lidojošo vimbu Svētkus pie rumbas. :))
10.marts 2019, 16:17 | links
 
Bruņčik.iemet puiķiem savu adresīti,nu tur ,pie tā Burtnieka...
10.marts 2019, 15:28 | links
 
Nosvilināt, par to, ka neļauj pieirst, izbraukāt un bradāt pa savu īpašumu?
10.marts 2019, 15:22 | links
 
Sērkociņi lai kuili nosvilinātu, nu sākumā vismaz sarus apdedzināt, pēc tam tad skatās, varbūt pietiks ;)
10.marts 2019, 15:15 | links
 
BrunoL [10.03.19]: Tā kā sērkociņu deficīts būtu?
Kādam mērķim sērkociņi?
10.marts 2019, 15:04 | links
 
Tā kā sērkociņu deficīts būtu?
10.marts 2019, 14:35 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager