Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Sveiciens visiem, zinu ka teiciens ir ; ķērās vakar un ķersies rīt!!!
Bet tā laika kad izrauties uz copi ir tik cik ir un ja vis sakritīs kā vajag tad rīt aizbraukšu uz Venspils pusi patramdīt kādu ašuku, ceru ka viņš labprāt sūkās manus motilīšus nevis ledu )))
Ja aizbraukšu tad atskaiti kā gāja iemetīšu!
Visiem ne asakas un ceru ka ašajiem rīt mutes būs vaļā)))))))
1.februāris 2019, 16:05 | links
 
Andreiko ir tā aizrāvies, ka savus palagus pa visām sadaļām grib izkarināt...:)

Tonis, 31.janvāris 2019, 17:21


Āmen!
1.februāris 2019, 15:45 | links
 
Tikko Zvaniiju prasiiju- kas ar stintiim utt
Tu var mieriig nebraukt , nekaa nau ---taada bija atbilde no vieteejiem ,kas copee katru dienu!
Arii Asaris suukaa ledu, mazaktiivs......
1.februāris 2019, 14:43 | links
 
Sveiks visiem,vai kāds ventspilniekam ir jau sēdējis uz stinci?vai kkas notiek?
1.februāris 2019, 09:17 | links
 
Sveiks visiem,vai kāds ventspilniekam ir jau sēdējis uz stinci?vai kkas notiek?
1.februāris 2019, 09:17 | links
 
Andreiko ir tā aizrāvies, ka savus palagus pa visām sadaļām grib izkarināt...:)
31.janvāris 2019, 17:21 | links
 
MJanka [30.01.19]: Es te kko nesaprotu? Tautai skauž, ka Lebergs zivis ēd? Lai tak cilvēks ēd kā viņam patīk..ar zvīņām, vai bez..kāda kuram darīšana!!! Ar zeķēm, vai bez zeķēm.. izsitaties paši, lai nevienu nevajadzētu apskaust un aprunāt, bet tā jau te pie mums LV ir, ka tiklīdz Tev pieder kkas vairāk par sarūsējušu žiguli, tad automātiski Tu esi sitams nost....skumji.
Tieši tā!
31.janvāris 2019, 16:48 | links
 
Izgājiens bija pirms saulrieta.
30.janvāris 2019, 22:08 | links
 
Ķērās.
30.janvāris 2019, 21:49 | links
 
Dzirdēju, ka šodien slikti ķēfās...
30.janvāris 2019, 21:49 | links
 
andreiko [30.01.19]: Kļūda iepriekšējā postā - cccp armijas praporščika dēlēns ir Skoks, nevis Stepanovs.
Šitādus murgus ej raksti politiskajā sadaļā
30.janvāris 2019, 21:39 | links
 
Kļūda iepriekšējā postā - cccp armijas praporščika dēlēns ir Skoks, nevis Stepanovs.
30.janvāris 2019, 21:10 | links
 
Lembi dēvēt par dižo zagli, kas tautu aplaupījis, ir nepatiesi. Lielos vilcienos un mazos vagoniņos - viņš apčakarēja daļu no Ventspils tranzīta baroniem. Iesākumā pieteicās par izpalīgu un balstu viņu rebēm (par to saņemot savu doļu), nodibinot Tranzītbiznesa asociāciju. Tomēr gadiem ritot, Lembis zem sevis parausa teju pusi no visa ventiņu tranzītbiznesa, kļuva par galveno hercogu. Viena daļa (Kokalis, Berķis, praporščika dēls Stepanovs u.c.) uzsāka karu pret Lembi. Pārmetums par to, ka Lembis nav maksājis nodokļus ir lieks, jo viņa apčakarētie džeki tieši tāpat visu ir noformējuši (tāpat kā Aivars) caur ofšoriem. Un LV pēc būtības ir ph, kurš nemaksā pilnus nodokļus - Berķis, Meroni vai Lembis.
30.janvāris 2019, 21:06 | links
 
leonids [30.01.19]: Smuka sadzīves bilde.Varbūt tie ir Puzes ezera ašuki?Lai nu būtu ,man patīk.Man šosezonu nav ar ko palielīties.Neskaužu.
Asari no Ventas, bija arī bilde vēl esot uz ledus, izmērs izskatījās pat ļoti labs.
30.janvāris 2019, 21:05 | links
 
Ar visām zvīņām :)



Bebrs, 27.janvāris 2019, 22:48

....un ar galvam arī.....
30.janvāris 2019, 20:48 | links
 
Man līdzīgi.
30.janvāris 2019, 19:33 | links
 
Nu nekad Lembim neesu skaudis,normāls vecis,man viņš simpatizē....Nezinu gan,vai es viņam...:)
30.janvāris 2019, 19:23 | links
 
Smuka sadzīves bilde.Varbūt tie ir Puzes ezera ašuki?Lai nu būtu ,man patīk.Man šosezonu nav ar ko palielīties.Neskaužu.
30.janvāris 2019, 19:05 | links
 
Meronis galīgi Aivariņu aplaupījis. Nav vairs naudiņas ne kalponei, kas zivis kasa, ne arī čībiņām.
30.janvāris 2019, 17:22 | links
 
Es te kko nesaprotu? Tautai skauž, ka Lebergs zivis ēd? Lai tak cilvēks ēd kā viņam patīk..ar zvīņām, vai bez..kāda kuram darīšana!!! Ar zeķēm, vai bez zeķēm.. izsitaties paši, lai nevienu nevajadzētu apskaust un aprunāt, bet tā jau te pie mums LV ir, ka tiklīdz Tev pieder kkas vairāk par sarūsējušu žiguli, tad automātiski Tu esi sitams nost....skumji.
30.janvāris 2019, 16:52 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager