Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Sveiks. Es te pat vien esmu. Īrijā kāju nesperšu;D
Es Norvēģijā strādāju;)
Stinte cik zinu švaki ņem;(((
24.februāris 2012, 15:33 | links
 
Veči kas ar Stinti Ventā notiekās?Adrenalīn kur pazudis esi, atpakaļ uz Īriju aizbrauci?
24.februāris 2012, 15:31 | links
 
Lūgums ventiņpuses copmaņiem un avtt arīdzan - ja sanāk, pavērojiet, cik dikti ūdens kāpj un kaut kad uz vakarpusi ielieciet te kādu info, lai var sakarīgi izplānot rītdienas copes vietu!
Jau iepriekš paldiesiņš...
24.februāris 2012, 15:25 | links
 
Tas ka mani nodēvēja par jaunieti protams ir patīkami bet nu to ka kāds varētu slānīt asarus pa naktīm, man prātā neienāca. Tāpēc ja kāds nesaprata varu paskaidrot ka naktī slānīju salakas.
23.februāris 2012, 22:22 | links
 
Iepērkos Jūsu veikalos :)
Tad kas ar copi?
23.februāris 2012, 21:52 | links
 
Es tik nesapratu, kāds sakars te ar Ventspils budžetu?!
23.februāris 2012, 21:05 | links
 
Nu, brašie Kurzemes copmaņi, kas ar salaku notiek? Vai visi jau pārmetušies uz asariem? Ir jēga braukt pie Jums ciemos papildināt Ventspils budžetu?
23.februāris 2012, 20:30 | links
 
Jā, un Sandij , nebiju pie nekādiem tīkliem, viss notika krietni zemāk :)
23.februāris 2012, 18:55 | links
 
Toni, neesmu Dievs :D, ja šitā turpināsies- hvz ;), bet kaimiņš saka, ka rīt jālaiž. Šodien viņu shēma nostrādāja - piecas vimbas un breksis uz 1,5kg, bet straume jau pūš nopietni, to zivtiņ dzīs pie malas.
Ja neiepūtīs jūrenieks, tad vēl varēs rausties virsū, ja samainīsies, tad krastus toč atraus :)
23.februāris 2012, 18:49 | links
 
Emka,izrādās nepareizajās stundās ķer,re ka jaunietis pa naktīm asarus slānot...DD.Ja kas, nedaudz apskaužu,nevaru šogad saņemties uz Ventu aizbraukt,kā tur izskatās -pa brīvdienām varēs virsū tikt?
23.februāris 2012, 16:56 | links
 
eMKa tu gadījumā nebiji virs Vārves pie vecajiem murdiem?
23.februāris 2012, 16:37 | links
 
Nav tik traki, straume ceļās, bet līmenis krīt. Paradoksāli, bet fakts, kas saistīts ar jūras tuvumu un vēju virzienu :)
23.februāris 2012, 16:29 | links
 
Forši esi noslēdzis sezonu, pēc šitiem lietiem 24h, līmeni uzraus konkrēti.
23.februāris 2012, 15:49 | links
 
Vakar gāja labi!
No rīta nepareizi izraudzīta vieta, vimbai jāķeras, bet neķērās, toties asari pieteicās. Sapratu, ka jāvelk ir pa straumi uz augšu- uz asaru vietām. Apmēram 20min. gājiens, esam uz vietas, trīs āliņģi. Piesēžos pie pirmā un "automātā" astoņi skaistuļi ārā, otrs āliņģis dāvā piecus un sestais (pavisam labs pusūdenī nokabinās).
Sāk snigt sniegs, kas pāriet lietū un copi nogriež. Tomēr turpat staigājot un aktīvāk paurbjoties lēnām lasīt var. Viens/ divi no āliņģa, nostrādā gan katrs 2/3 caumurs.
Dibuā sāk palikt mitrs no biežās urbšanas, staigāšanas, pārsēšanās uz slapjās kastes, tomēr pēc katras pārvietošanās jūtu, ka kastē ir konkrēts smagums, kas arvien palielinās :)
Doma, ka vajag mest mieru, bet vēl trīs caumuri, ko jāpārbauda. 1aja 0, 2ajā arī, trešajā viens osorjs, tad otrs osorjs un tad klusums. Pēc kāda piektā dribla (pacēliens/nolaidiens) sardziņš tā lēni un slinki, ben konkrēti noliecas. Cirtiens un jūtu, ka ir kas nopietns. No sākuma tā vēl neko, bet vēlāk nāk tā gausi augšā, sajūta it kā vecu čaiņiku šlepētu :). Smagums jau pie āliņģa un aiziet visi 5m atpakaļ, tā reizes piecas.
Pa šo laiku paspēju izdomāt viss kaut ko - mans mūža asaris, brekšu paps, zandarts vai varbūt pumpainais.
Pēc sestā pievilciena mans pretinieks pielīmējas pie āliņģa malas, bet iekšā nenāk, par breksi jau sen domas atmestas, nu nav tā breksīga uzvedība. Jābūt vai nu lielam asarim vai zanderam.
Ar roku izsmalstu sniegu no cauruma, redzu garu baltu žokli zem āliņģa, toč zanders.
Saucu palīgā kolēģi, jo tas ķēms 110mm lohumā līst negrib. Kolēģis pienāk, iemet lūrīņu caurumā un paziņo- līdaka.
Ieskatos, patiesi! Sākot regulēt procesu- kurš ko turēs, kurš bāzis roku āliņģī, zive pati sagriežas un spicais purns iegriežas vilkšanas virzienā, mirklis uz līdaka ir uz ledus.
Labi nav nekāds monstrs, bet mēru tur un ar 0.12 aukliņu ir gana labs pretinieks :)
Vēl pāris asari no tā paša caumura un saprotu, ka pietiek.
Mājās tik konstatēju faktu, ka vispār jau pietika labu laiku atpakaļ.
Kopumā tieši 30 asari (normāli Ventas asari) un ščukārs bonusā :)
23.februāris 2012, 15:37 | links
 
21.02. Izdomāju pārbaudīt nakts copi Ventā. Sākums ap plkst. 22:00, nevarētu teikt ka baigi labi, bet nu noteikti labāk kā pēdējā laikā pa dienu, līdz plkst. 00:30 50gb. salasīju. 22.02. Ne mazākās domas par copi, bet palūkojoties pa logu no rīta, mājās nosēdēt nevarēju, rezultātā 25gb. strīpaino. Sākums plkst.8:30 un no trešā cauruma 10gb. izmērs labs un ļoti labs, vidēji 400gr., tas līdz plkst. 10:00, bet turpinājums čābīgāks, skaitliski labi, bet ne lielāki par 200gr. ap plkst. 13:00 notinos.
23.februāris 2012, 09:46 | links
 
Tas gan , gan jau kāds būs piefiksējis. :)
22.februāris 2012, 23:02 | links
 
Aktīvais, tam lopam toč pa pieri vajag, visu vakaru autiņu labojām, labi, ka radiatori bija palikuši veseli. Nu jau ripo:)
22.februāris 2012, 22:38 | links
 
Paldies tam ped...m kas uzsstūmās mana čoma opelītim , noārdija priekšu un aizbrauca no notikuma vietas Ventspils stāvlaukumā pie upes pirms līnijas.Lai tev turpmāk veicas copē.Varbūt kāds redzēja kurš tas bija , tad pado ziņu.
22.februāris 2012, 21:00 | links
 
Nu turēsies vel kādu laiku nākoš nedēļ sola salu lielu, taka vel ledus būs.
22.februāris 2012, 07:13 | links
 
Kādas prognozes vispār, cik ilgi turēs ledus uz Ventas, ja visu laiku šitais pretīgais slapjdraņķis?
22.februāris 2012, 01:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager