Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Tikko parados mājās , šodien ne cope , pariniekam 2 zemmēri un tas viss. :(
28.oktobris 2011, 14:37 | links
 
Kas ar zandartiem Ventā?
Šogad vispār reti ,ka kāds trāpās! :(
27.oktobris 2011, 22:14 | links
 
Šorīt 9;00 izbraucam ar parinieku, pirmajā metiena pieteicās asaris , otrajā metien aizķēr lidaku ,bet zemērs , un tā līdz 2viem 4zemmēri un viens mērs un asaris, šodien viss laik uz flat rap ķēru ,bet tad vienā brīdī vairs ņeņēma un nestaigāja paskatījos un ieraudzīju ,ka mēlīte izkritusi līmējuma vietā ;/
27.oktobris 2011, 20:10 | links
 
Tik tikko atgriezos mājās , ūdens duļķains ,bet tā pat labi ņem , bijām 3h , 4 mēri smuki un 2 zemēri un vel dažas copes , labi pavadīts laiciņš , rit ar jomočī/.
26.oktobris 2011, 19:48 | links
 
5d,6,d7dien
Venta, Ventspils.
5d,6d, Ašuks laikam ir paskaldīts un svaigs nāciens no jūras nav bijis pēdējā laikā, bariņi arī ir saskaldīti, laivas nejēgā.Cope ,pašvaka un izmērs arī vairs nav TAS.Parādās zemmēra zandžuki lielā kvantumā.Mērs pret zemmēru attiecībā 1:5.
7.dien
Prikols tāds ka aizmirsu ka atbraucu ar Mašīnu un uz katru zivi tika paņemts pa 25 gr. pēc pāris stundām tikai atcerējos ka "tomēr esmu pie stūres".
Pirmajos metienos Smuuuuks Zandarts.
Asari ar lielu meklēšanu atrasti tika, bet nu ļoooti cimperlīga cope, koļegam 3 gb līdakas viena ļoti smuka.Tas viss uz džigu un tikai uz džigu -kas jau ir kulta statusā -džigo visi Resns vai tievs , bagāts vai nabags.
Kam interesee -Galviņa 10-12 , gumija 5-7 cm, pārsvarā strādā tumšie toņi, pa retam izšauj kaut kas super spilgts.
Ja kas jautājams-droši... jo šogad ir copēts 3 dienas nedēļaā, infa pa ausīm spiežas laukā.Nav žēl padalīties.
26.oktobris 2011, 16:20 | links
 
Nu jā...nezinu,kālab Abavā stipri savādāk, bet Ventā pie Zlēkām līmenis augšā, duļķis diezgan liels un drazu nes pamatīgi! Tas viss negatīvi ietekmēja spiningošanu, rezultātā absolūta nulle!
Pārskrienot uz ezereli,vismaz kādus zemmērus patrenkāju...
Tas gan svētdien.
25.oktobris 2011, 13:43 | links
 
Šodien Venta pie Vendzavām duļķaina,strauja un tukša bez zivīm. Laiks labs bet cope nekāda.
24.oktobris 2011, 14:26 | links
 
Sestdien virs Kuldīgas 2 h laikā uz dzīvo 2 copes - knaps mērs un 54 cm, abām vēderi galīgi tukši. Ūdens tiešām stipri duļķains, zāli arī diezgan nesa, bet meteo elvē rāda, ka šodien jau līmenis sācis kristies, pēc pāris dienām jau upei vajadzētu būt copējamai.
23.oktobris 2011, 23:47 | links
 
Aiz Zlēkām! - un tas ka Abavā var būt savādāka situācija ir tikai loģiski, jo ne jau Venta ietek Abavā.
23.oktobris 2011, 21:03 | links
 
Kur Jums tas duļķis?Man Abavā ūdens tīrs,un pat līmenis normāli zems priekš oktobra.
23.oktobris 2011, 19:38 | links
 
Ventā atkal duļķis, draza un necope!
23.oktobris 2011, 18:36 | links
 
Mēs paši taisamies virs zlēku tilta... Kāda iespēja tur noķert? :))
19.oktobris 2011, 16:14 | links
 
Vēdzeles uz džigi regulāri trāpās, 7 dien redzeeju vīriem baiso monstru varēja būs savi 4 kg.Tas lejaa pie Ventinjiem
19.oktobris 2011, 15:56 | links
 
Kas ar vēdzelēm ventā? Kāds ir bijis jau?
19.oktobris 2011, 12:27 | links
 
Svēdiena no 7:30-13:30, Venta, "Ventaskrastu" rajons. 4atā no 2 laivām. Izmēģināts praktiski viss - velce, džerks, silikoni, poperi, parastais džigs, popolons, MJ, DS, šūpiņi, gar zālēm, bedres, atklāts ūdens .... totāls bezceris! Uz 4iem pat nevienas copes !!!! Ūdens paaugsts, straujš, diezgan duļķains, draza bija, bet minimāli. No paša rīta bezvējš, vēlak pacēlās ZR.
17.oktobris 2011, 13:24 | links
 
Pagaišā gadā es arī Ventā 66cm vēdzeli pa pienu noķēru .
11.oktobris 2011, 20:52 | links
 
Atkal uz trīsarpus stundām biju noskrējis pie Zlēkām...(spinis) Vējš biki traucēja, bet neko jau,laiciņš labs. Copes gan nekādas. Vienu zemmēru tomēr no zāļu pudura izmānīju, viss. Liels un apaļš lukturis ar parādījās debesīs :) Vakars foršs!
11.oktobris 2011, 20:32 | links
 
danic, es jau tanī rajonā vairākas vietas esmu noskatījis! Esmu gatavs doties expotīcijā :)
10.oktobris 2011, 21:11 | links
 
ar vēdzeli Ventā viss labi :) Vakar pazīstma ekipāža pa vidu asarim vienu uz ~1kg izdžigoja (!!!). Venta laikam man zināmā vienigā vieta, kur lotas pa retam paņem pa dienu uz džīga - šis nav pirmais gadījums...
10.oktobris 2011, 21:07 | links
 
Zogs, Svinu auklas galā, āķi 20 - 30cm garā pavadā, uz āķa (Liepājā liekam) Raudas gabaliņu un nakteni kopā (Sendviču) Un piļī iekšā, es pat zinu ideālu vietu uz viņām, kur toreiz ar laivu laidām :)) Tur kur tie koki kritušie dafigā bija, un pie tiem kokiem zvetē iekšā, šamās sēz visādās drazās kur vien var ielīst (Starp koku saknēm, akmeņainās vietās u.t.t)
10.oktobris 2011, 20:54 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager