Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Šodienas rezumē.... Vakarpusē nobraucu pie Zlēku tilta, viens līdaks no mežezera, 1,7kg. jau bagāžā.
Upe varen skaista rudens vakara saulē, mana arī dzīvību.... Kādu stundu klusums, kuru pārtrauca kāda jaunēkļa sajūsmas sauciens no 100m attāluma! Puisim negaidot uz gruntenes bij uzsādies līnis! Pa gabalu bija diezgan smuks! Vēlāk jau man ar trāpījās...viens smuks uzsitiens,kātu gandrīz no nagiem izlaidu :) , tad standarts uz 53cm.,kuru šoreiz nolēmu pieplusot esošajam lomam,lai tās kočas sanāktu normāli.
Bumsis atkal var uzgavilēt :) Man beidzot pirmais loms uz viņa loriņiem. Mazo maili iekāroja asarelis, neko jau, bet pannai derēs :)
Un atzīstās tak, kas(kuri) organizēja reidu pa upi uz leju no tilta (varbūt arī citur)! Gribētos dzirdēt rezultātu! Apzvanīju sev zināmos darboņus, no tiem neviens nezināja teikt...
9.oktobris 2011, 22:11 | links
 
Nekādu problēmu! Mans nr ir, tad kad esi gatavs gaidu zvanu! :)))
9.oktobris 2011, 00:08 | links
 
Normal, normal,vienmēr nevar ķert! Brauks pie tevi to ēzeri kāst :)
9.oktobris 2011, 00:06 | links
 
zogs Sveiks! šodien nebūs video ;[ nevaru atrast vadu fočuka... Bet lašuki kolosāli šodien lēkāja! Rīt centīšos atrast vadu!

P.s ko tik švaka cope Tev šodien?
8.oktobris 2011, 23:59 | links
 
Jāprasa MrDanīšam, lai ieliek video...šodien rumbā lašie esot lekuši uz nebēdu!
8.oktobris 2011, 23:42 | links
 
Pareizi saki. A es jau nodomāju ka Tu zem rumbas močī. Sorry
8.oktobris 2011, 23:40 | links
 
zops, liegums sākas no Zlēku tilta uz augšu!
8.oktobris 2011, 23:18 | links
 
To Zogs- nez kā Tu šai lieguma laikā pamanies Ventā tvičot, džerkot, dropšotot, gumijot, voblerot un velns viņ zin kā vēl spiningot...
8.oktobris 2011, 23:13 | links
 
Cope šodien pašvaka, no 13-18 6 ašuki ap 2 kg kopsvarā .Garām pabrauca arī krasta apsardzes kuteris(vispār jau izskatījās pēc kuģa).Kā ieraudzīja laivas, tā pieklājīgi samazināja ātrumu un lēnām pabrauca garām.
8.oktobris 2011, 23:03 | links
 
Šodien upes dievs nebija man labvēlīgs! Divatā nomētājām visu dienu! Dažādi mānekļi,dažādi piegājieni....tu-tū, tukšums. Kolēģim pusdienlaikā, atstraumē no zālēm izdevās izvilināt līdzīgi divinieci. paņēma vibroasti. Kaut kad uz vakara pusi,viss jau izprovēts un bez jebkāda optimisma, mēģinu gar krastu agresīvi uztvičot...un irr! Pirmais sajutiens: ir labais! Tad kļūst skaidrs,ka pavisam labais, jo ir jau pie laivas....bet kolēģis kaut kā neveiksmīgi piebīdīja sačoku un līdaka iebadīja ar degunu tam malā....voblera brīvie āķi saķērās linumā...kaut kādi patizli mēģinājumi satvert zivi ar roku,bet daiļava uzsita labo virpuļsalto un vaļā bija! Vēl mirkli apstulbusi turpat gulēja, bet ar roku līdz galvai vairs aizsniegt neizdevās... Ehhh, vajadzēja pašam sačoku ņemt, ar roku vajadzēja tā... kā vienmēr pēc neveiksmes tiek spriests,ko vajadzēja un kā vajadzēja :) Nūū, uz 5nieci jau laikam nevilka, bet uz aci vismaz 3++ bija!
Tās arī bija vienīgās divas copes! He, neskaitot 10 cm asarīti uz microjig ,niekojoties necopē :)
8.oktobris 2011, 21:36 | links
 
Garām braucot uz stundiņu,pusotru noskrēju lejā pie Zlēku tilta... pamētāju šur, pamētāju tur...nekā! Vienai zivei gan baigi gribējās ēst! Ik pa laikam labi uzšāva meldros, a klāt ta netiek! Tad biki tālāk, nepaslinkoju, tos 50m aizskrēju, tāpat nekā!
Pāris vīri laivā kaut ko čekoja virs tilta. Varbūt nezin,ka uz spini tagad tur liegums, varbūt uz dzīvo vai uz baltajām....
Pirms tam vienā ezerelī ar tikai daži ašuki un galīgais zīmulītis...
3.oktobris 2011, 21:06 | links
 
Vakar aiz smilšalām uz dzīvo 1 zemmeers + 4 copes...
3.oktobris 2011, 19:29 | links
 
Tik tikko no copes , pa tukšo , pāriniekam zem mērs.
1.oktobris 2011, 20:06 | links
 
He he , šodien laiks ,labs un tulīt jālaiž uz copi :)
1.oktobris 2011, 12:26 | links
 
Biju aizvakar no krasta uz dzivo ,2st.viena zemmera lidacina, viena 1,3 . un 7 asari .
Bet ari interesanti 5kapeikas nema ,grunduli ne.
A ieprieks otradi un problemas ar dzivo ari bij bet kopuma interesantas copes.
30.septembris 2011, 11:15 | links
 
9kg un 10kg zaļsvārces rīt nāks ārā, ja šodien nebija! :D
28.septembris 2011, 22:48 | links
 
Uz salas jau pačurāt izleci, alus tak prasīja nodevas ...:p

28.septembris 2011, 22:43 | links
 
Labi davai es šauj prom bb. :)
28.septembris 2011, 22:43 | links
 
:)) Ok, pietiek te taisīt privāto čatu ! Tālāk tikai par copi! :P
28.septembris 2011, 22:41 | links
 
Daniic , tā ir jā , bet labāk ņem jā 2litr bamsli izdzer tad ņem tā ,ka sav mūž nebūs tik laba copejis :D
28.septembris 2011, 22:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager