Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Par mazprātiņiem kuriem "vsjo na ļico". Šķiet, tā pati suga kas agrāk trennūzenēs, skūtām galvām un mazos melnos bembīšos vazājās, tagad X5 džipos. Braucamie mainās, tikumi nē. Es kaut kā necepos bet skatos uz viņiem ar smaidu un līdzjūtību. Sak, Dievs piedod, jo tie nezina ko dara. Un, visticamāk, arī neuzzinās. Neārstējami. Diemžēl.
27.septembris 2011, 16:18 | links
 
Laižam laižam, tik mūli nepievelc šovakar :p
Un apsveiciensdzimenē caur CL!
27.septembris 2011, 16:17 | links
 
Zogs ta rit laizam? Vajadzetu jauno katu notestet! :))
27.septembris 2011, 16:14 | links
 
Tinka, es jau arī tā skeptiski pret to attiecos, bet visas pazīmes uz to norāda! Es arī parunāju ar zinātājiem, tie tieši to arī apstiprina!
ačgārnais, kur man kļūda video liekot?
Un paldies par apsveikumiem!
27.septembris 2011, 16:10 | links
 
ZOGS - apsveicu! Par to lāsumaino "jūrnieci". Vai tiešām liela līdaka pērtos iekšā upē tādu gabalu? Jūrā renģu u.c. labumu netrūkst , nārstam berze arī nav jāmeklē. Kāda motivācija? Runāju ar vienu ihtiologu no Kanādas. Viņš stāstija par zandartu migrāciju pāri par 100 km lielajos ezeros , turpretim līdakas parasti savā līča tuvumā vien dzīvojoties. Visādi var būt , bet... Līdz Zlēkām līkuločiem liels ceļš peldams. Pa šo laiku zives košajam tērpam būtu jāpieņem vietējās krāsas. Kā mālainā dīķī bālas ir gan zelta karūsiņas , gan līdakas un asari.
27.septembris 2011, 13:20 | links
 
Es tieši no krasta mētāju spini, kad redzēju, kā pirmajā reizē tie ar to laivu pap*sa garām Jums, tādus viļņus lohi sacēla..izskatījās, ka speciāli..
27.septembris 2011, 12:43 | links
 
brusis

27.septembris 2011, 12:29 | links
 
http://www.youtube.com/watch?v=FFrn54yFKgM Zogs,apsveicu,izskatās super.
27.septembris 2011, 12:24 | links
 
Zogs nu super cope Tev izdevusies! Sodien nelaidisi? Es tiesi ventinos metajos :))
27.septembris 2011, 11:46 | links
 
Kas te i? Video nav pievienojies>>>
27.septembris 2011, 11:43 | links
 
Laikam jau jāsaņemās un jāuzcep tā solītā atskaite par to manu jauno rekordu...
Tātad ,svētdien maucām ar čomu uz visu dienu, cerību pilni, sezona iet ciet manās vietās!(Virs Zlēku tilta)
Iesākums tik pat cerīgs! Pirmajās minūtēs, neskaitīju cikās, čomam pirmais ņēmiens! Knaps mērs peld tālāk automātiski, jo izskatās ka būs KĻOVS... Bet ne nu bija, nu nekā! Mētā šitā, mētā tā, maina mānekļus un dislokāciju.... Ku kūū! Tas kādu laiku, tad kaut kādi pāris zemmēri tomēr tiek pa zālēm savanģoti. Bija viens normālmērs, bet domāju,ka būs atkal mazais negrasījos iespringt, nočakarējos ceļot laivā un tas bij prom.Vispār jau sūdzēties nevarēja,cope bija interesanta ar uznācieniem pakaļ un visādiem cunduriem... Uzairēts ar jau ap pāris km.,tālāk vairs ne un vakarpuse jau tuvojas,slīdam pa straumi uz leju...Un tad bāc, labais turējiens,saku lai gatavo tīkliņu,ka izjūtās uz kādi 2-3kg. ka būs. Kad pirmo reizi uzpumpēju uz augšu, tik noteicu: oho, būs kāds piecnieks toč...
Baigi ilgi jau necīnījos,bet pastaigāja gan tas spoks! Spinim jau tests ar 5-25....
Te nu laiks atkāpei: Kārtējo reizi novēroju RUvalodīgo copmaņu ētiskumu uz/pie ūdeņiem! Un neprasiet pēc kā to piederību nosaku, vsjo na ļico! Bijām noenkurojušies upes pašaurā vietā,straumes malā, pa vidu saliņa,otrpus tai šaurāka straume....Tuvojas viņu motorene pilnā gaitā... bik pirms mums ču ču čadu nometa, laikam domāja, pa kuru pusi salai maukt. Protams mauca pa platāko,kur mēs, da i gāzi atvilka līdz galam! Sajutāmies kā jūrā tupelē vētras laikā!
Nu i kālab tā atkāpe! Tad nu lielāko skrējienu prom līdaka taisīja brīdī, kad šie abi vīreļi vilka atpakaļ, protams pilnā jaudā! Vai tad nu neredzēja, ka man spinis ripā un zacepa gadījumā ir cita rakstura darbības! Nu i fig sņimi, būtu redzējuši tādu,kādu paši neizvilka :p Pārsvarīgie purni ar savu lētā gala tohatsu.... Varbūt izlasa un atpazīst sevi,kaut gan šaubos vai prot lasīt latviski! Sorry, citi normālie cittautieši, bik uzvilkos!
Tas skrējiens prom jau izskatījās krīzisks, bet beidzās veiksmīgi man: 8.6kg, 105 cm. Vēl tikai konstatēju un norādīju uz skaistumu spurās un sarkaniem lāsumiņiem uz zvīņām! Bija arī druknāka kā parasti, bet gaļai arī interesanta krāsa un tāda lāsumaina... tad nu mājās lasot komentārus secinājums nepārprotams - jūrniece!
Nobeigumā vēl pāris zemmērus uzķēru, čomam gan nekā vairs. Pirms tam vienu mēru bija izvilcis. Es gan eksperimenta kārtā pārsvarā pieturējos pie viena mānekļa...izrādās veiksmīga.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FFrn54yFKgM[youtube/]
27.septembris 2011, 11:42 | links
 
Zogs - ko tu padarīsi - svētās zivis - uz tām pa brīvu pat skatīties nav labi.
27.septembris 2011, 11:41 | links
 
Zogs, bet nekas cits jau neatliek! Tu jau neaicini ciema!! ;// Tev tak mans nr ir, uzvani pirms brauc ieksa, ielaidisu ar tevi ar lielako prieku! :)))
26.septembris 2011, 22:24 | links
 
never, es i pagalam pikts uz šito stulbo likumu! Man laiva 2km no tilta!
Nu bet zem tilta jau turpinās....
26.septembris 2011, 17:22 | links
 
Tie patiešām ir tie! Bet drošvien paši izbazūnējuši, man jau ar zvanīja kolēģe, kurai viens no viņiem salielījās! :)
Lūk klusais telefons :)
26.septembris 2011, 17:19 | links
 
Žogs, es pēctam uzreiz uzzvanīju kolēģim vai nav kas dzirdēts. Šis - Tu par tām Ventspils krievu izvilktajām 8, 5, 3kg? Ziņas gan ātri izplatās :D
26.septembris 2011, 14:56 | links
 
Zogs - paldies, trešdien braukšu un provēšu ko darīt. Tūlīt jau tie prieki Ventā beigsies.
26.septembris 2011, 14:52 | links
 
Aigar, tur pēc tās info par lielajām, drošvien pieminētajām jūrniecēm, nebija arguments nesties uz svešu vietu! Ja nu tavā, ieziemieša kompānijā...
26.septembris 2011, 14:47 | links
 
danic,tu jau pa meitām vazājies....
never, drošvien tā dzidrība kā nu kurā reģionā! Virs Zlēkām ir OK, kā jau rudenī. Bik tējains,bet neko...
26.septembris 2011, 14:45 | links
 
Žogs, labi vien ir, ka pirmstam pēkšņi nepārdomāji un nebrauci uz manu upi :)) Apsveicu!
26.septembris 2011, 14:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager