Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
vakar biju pie skrundas (esmu tur katru dienu) uz pludu raudas dafigā un vēl bišķi! ūdens līmenis ir normāls , udens caurspīdīgs jau! taka viss okē ar ventu!
10.augusts 2011, 19:37 | links
 
Mani interesē tieši tas pats,taisos rīt braukt uz pāris dienām.
10.augusts 2011, 19:14 | links
 
Varbūt kāds šodien apciemoja Ventu skrundas apkaimē un māk teikt kā ar copi un kāds ūdens?
10.augusts 2011, 19:02 | links
 
cik jūs variet muļķi laist,noriebies.
10.augusts 2011, 17:41 | links
 
Varbūt klausam Intu (Zogs) ? Pietiek piemēslot tēmu!!!!!!
10.augusts 2011, 17:13 | links
 
Jancuks ,kā tas ir viņu vietā,es ar viņa niku,vina krēsla un pie viņa kompja.. Man pa to viepli nospļauties!!
10.augusts 2011, 16:52 | links
 
Abiem diviem pārgalvjiem,palasie šo rakstu nedaudz vecs. Bet padomā un ta metajiem,profesionali!!

http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/212222-baseina_ogre_noslikst_karavirs
10.augusts 2011, 16:49 | links
 
Sory īstajam vieplim :)

Man te saka, ka kāds cits sēž viņu vietā ???
10.augusts 2011, 16:48 | links
 
Janci, nelecies, ja? Es ar tā varētu :DD
10.augusts 2011, 16:46 | links
 
speciali priekš viepļa -> http://www.zz.lv/portals/photogallery/raksts.html?xml_id=27199
10.augusts 2011, 16:40 | links
 
Vieplis šeit ir pats labākais ))
''Gagarin kādu tu stilu peldēšana pieproti -cirvītī ??

cik tev biezs lamu vārdu krājums!!''


Kaut ko runā un ne pa tēmu.
Nedomāju, ka jūs manam stāstam tik daudz atvēlēsiet laikus, ja kautkas sakāms man, tad droši pm. Šeit, tomēr cilvēki grib lasīt ko citu...
10.augusts 2011, 16:35 | links
 
DDDDDDDDDDDDD
10.augusts 2011, 14:43 | links
 
gint, pietiek-bet vēl bišķiņ derētu:))
10.augusts 2011, 14:37 | links
 
Kāds labāk pasaka kāds ūdens ventā - kūldīgas rajonā!
Vai ir duļķis un zāli nes dēļ lietiem vai arī ir OK?
10.augusts 2011, 14:36 | links
 
Pilnīgi piekrītu Zogam , nu pietiek vienu reizi , vai arī kašķi taisiet PM . Starpcitu , ačgarnais , tev pavisām nav taisnība , kad tu cepies par tiem 3 kilometiem , domāju ka sporta meistaram peldēšanā , nopeldēt 3 km ir vieglāk , ne kā tev uz sētas pačurāt , astoņpacmit gados es pats bez poblēmām peldēju 2 km līdz salai , un salā atpūties atpakaļ , protams ne uz laiku , bet arī sporta meistars nebiju . Jā ļoti vajadzētu , domāju ka arī tagad to spētu , vienkārši lēnām , bez steigas , pat pa TV ir rādīts kā jūrnieki no nogrimuša kuģa peldējuši 3 diennāktis , kamēt šos kāds izglābis .
10.augusts 2011, 14:31 | links
 
Vēl Jums nav miera? Nu pietiek tak reiz! Izrunājām,secinājām plusus un mīnusus, paliekam katrs pie savas taisnības!
Bet tagad par tēmu.....
Ja nevarat nomierināties, izsakat savus savstarpējos komplimentus sadaļā"par visu ko", vai cepat augšā jaunu tēmu,piem. kā vajag un nevajag,drīkst,nedrīkst,vai, savstarpējā sarakste un apvainojumi, utt.
Nav jau slikti uzzināt citu domas, bet tomēr traucē dotajai sadaļas tēmai!
10.augusts 2011, 13:40 | links
 
Gagarin kādu tu stilu peldēšana pieproti -cirvītī ??

cik tev biezs lamu vārdu krājums!!
10.augusts 2011, 13:22 | links
 
Urmāas, tieši tā, nav bilde, nav zivs, zivs arī nebija, viņš aiz gara laika plunčājās 1h un 50min ūdenī :D
10.augusts 2011, 13:21 | links
 
Īpaši apdalītajiem un neciešamajiem, tur nebija lielīšanās par 3km kā tādiem, bet, ka viņš to atklātā ūdenī var izdarīt pieklājīgā ātrumā un savā vecumā ir Latvijā viens no labākajiem, ne tikai savā vecumā.
P.S. debīliķi, nekā persōnīga :DD
10.augusts 2011, 13:20 | links
 
urmass tu uzmanīgi,neesi tak profesionāls peldetajs,kas sacensibas nopeldejis 3 km :D:D
10.augusts 2011, 13:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager