Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
peace
10.augusts 2011, 01:12 | links
 
Tā, Sagi, vispār atbildēšu gan. Kritiski, bet labi komentāri skaitās šie?

VARI NEATBILDĒT.Jo neko sakarīgāku kā b..d,n...i,z......i no tevis neceru sagaidīt.

Nu ok gagarin,kad pats leksi pakaļ makšķerei,vismaz būsi zivju barība!

Blondais savā ampluā,vienkārši iemesls nodemonstrēt savas zināšanas krievu lamu vārdu birumā

Gagarin
Ar to jūs puikiņi ari atšķiraties no večiem
Pasakas jāstāsta biku ticamāk.Ja tas ko stāstāt ir tiesa,tad tad jūs ar prātu nedraudzējaties.Tālāk par bērnudārza attīstības līmeni neesat tikuši.Pat bērnudārzā puikiņi gudrāki!!!

Usis
Tu kad peldi pēc makšķeres ,ķeseli PIE KĀ nostiprini???

Tie nebij krampji,tā bij pie kājas piesietā "ķesele"!!!

možka gafs ar bij līdzi?
makšķere,nu jau ķesele ar sāk figurēt!

Paši labākie ir pēdējie trīs, par kuriem arī uzvilkos. Klasiskie, trulie Zivnieku jociņi. Vienmēr mani viņi ir riebušies un vienmēr riebsies, tieši tāpēc arī riebjas tas viens, kas tos lieto. Laika jau vienīgais, jo pat izceļojušais Zivnieks ir kļuvis saprātīgs un tos vairs neizmanto.

P.S. ne tas Zivnieks, kas zanderu karalis :D
10.augusts 2011, 00:53 | links
 
Sagi, neizplūdīšu garos tekstos, vienkārši - Paldies! ;)
10.augusts 2011, 00:41 | links
 
Bļin! A es cerēju palasīt ko citu!
Ja kas, tad Ventā pie Zlēkām viss kā iepriekš rakstīju! Caurspīdību nevaru komentēt, jo bija jau pietiekami satumsis vizītes brīdī...
9.augusts 2011, 23:46 | links
 
Es neko netērēju, es krāju :)
Aprej puikas kā suņus, būtu palielījuši par to ka interesants atgadījums ar bildēm, aprakstu un video, jaunības maksimālisms, jā bet atcerās veči kādus mēslus jaunībā katrs pats vārijis.
Viss pa vecam, arī pilnais mēness debesīs.
9.augusts 2011, 23:21 | links
 
Tere, Copmani!
Veidojam koalīciju? :)))

Tere, Aigar!
Sekoju līdzi notikumu attīstībai kopš vakarvakara: ar aizturētu elpu (kā atklājās vēlāk!) noskatījos video. Vēl neko nezinot par Jančuku, sapratu, ka viņš nav peldētājs vulgārais, bet profiņš. Mans turpmākais teksts būs tikai manas personiskās domas:
1. šāda veida fakti jāpasniedz ar vienlaicīgu brīdinājumu par atdarināšanas vai atkārtošanas bīstamību vai aizliegumu (kā, piem., alkohola reklāmās);
2. Aigar- Tu ļoti sakāpināti tver kritiskos, bet labi domātos komentārus, bet, ņemot vērā Tavu straujo progresu pēdējā desmitgadē, šoreiz Tavi izgājieni ārpus rāmjiem tiek piedoti (atgādinu, ka paužu tikai savu viedokli!!! :))) );
3.žēl, ka šāds disputs neizvērtās pēc tēmas par tārpu (slieku) lasīšanas ar elektrību pavīdēšanas ēterā;
4.ievērtējot punktos Nr.1 un 3 sacīto, (daļēji arī Nr.2 :DDD), atgādināšu grieķisko sakāmo "Kas atļauts Zevam, nav atļauts vērsim" .
9.augusts 2011, 22:26 | links
 
Tu vispār būtu paklusējis, pa visu šo laiku, ko te esi, tikai piesmirdini fōrumu ar nevajadzīgu informāciju, kaut reizi būtu ko sakarīgu uzrakstījis, nevis tikai kritis visiem uz nerviem, kaut tam pašam Epox.
Tas tā, viela TEV pārdomām.
9.augusts 2011, 21:45 | links
 
Burtnieks,bet re jauniesi tak varonigi,viniem ta viela pardomam,ar izdomas uzkart savu vesinu :D
9.augusts 2011, 21:43 | links
 
Agrāk Gaujā pie Kazu krācēm bija uzraksts"Peldēties aizliegts".Atnāca jūrnieks ( formā).Uzkāra savu vešiņu uz uzraksta.Un kā gāja tā aizgāja.Atrada pēc 3 dienām. Tas tā pārdomām.
9.augusts 2011, 21:34 | links
 
DDDDDDDDDDDDDD
9.augusts 2011, 20:38 | links
 
janchuks,apbrīnojami un reizē arī skumji,ka pēc visa šitā pentera tev tā arī nepileca.notikt varēja jebkas,neatkarīgi no tā vai tu proti peldēt vai ne.piemēram-maliķu tīkls,kāds drasējot ar motoreni,viena roka uz stūres,otra uz draudzenes dupša tavam paurim varēja pārbraukt kā vecam spainim utt.gaigariņ,cik atceros tev stuknula laikam 20-precies, mož kāds skuķis pratīs tevi pie prāta vest:)).
9.augusts 2011, 20:33 | links
 
Apnika Jūsu taisnības meklējumi :) Laidīs ka labāk pie ūdens, neesam jau cukuriņi!
Atgriežoties ceru uz auglīgākām diskusijām par tēmu!
9.augusts 2011, 15:50 | links
 
Te jau brīžiem iet kā tajā anekdotē,kur divi kaimiņi sanaidojās: sēņojot satiekas mežā,pļāpā par šo un to,te viens saka-skaties kāds līks bērzs,otrs atbild-viņš taču apaļš(tiek domāts stumbra apkārtmērs) tā katrs paliek pie sava,kaut katram sava taisnība.
Tāpat šeit,katrs grib palikt pie savas taisnības,nu tak esam riktīgi latvieši.
9.augusts 2011, 15:46 | links
 
Zacep
P.S. Palasi tēmas par forelēm, par samiem, utt, Gints te ir viens no gaisa maitātājiem. Iespējams ka labs copmanis bet ne komentāros.
9.augusts 2011, 14:03 | links
 
Draugi,beidzam,miers mājās.Pareizi Ints(Zogs) rakstīja:tālāk par tēmu.
PS. Aigars nu jau sen nevienu neaizskar, neuzbrauc un rupjības nepielieto,tas priecē.
9.augusts 2011, 13:54 | links
 
Gagarin , es ne par vienu neko negribēju teikt , tas bija domāts visspārīnāti , par visiem , arī es esmu atļāvies uzbraukt piemērām Dzervei , beigās izrādījās ka man nav taisnība , labi ka Rolis Liepāja mani laicīgi apturēja , pirms rakstām ko pārgudru , katram ir jāpārdomā vai tā vajag , arī Tev Gagarin .
9.augusts 2011, 13:40 | links
 
"Zacepam 100 % taisnība , es arī šo portālu pārsvarā tikai lasu , bet atskaites un bildes vairs nelieku , jo vienmēr atradīsies pārgudrie pļūtītāji" Gints drošvien gribēja teikt Urmāasi, bet nevēlējās večuku aizskart.
Urmāas, domā es neko citu bez Tiem vārdiem nezinu? Tu mani nepazīsti un NEKAD arī nepazīsi, nebūs tev tāda iespēja, tāpēc savas trulās pārgudrības paturi pie sevis. Interesanti, ko es darīju krastā sēžot!? To tev nekad neuzzināt, tu esi pārāk dumjš lai kaut ko saprastu. Pareizi tu teici par pārgalvību, bet to visu bez nolikšanas un Zivnieku jociņiem ar varēja izdarīt. Tā ka, vecais, stāvi rāms un Ne asakas! ;)
9.augusts 2011, 13:29 | links
 
Copmani,pārgudreli,liec Gintam mieru.Kur esi lasījis viņa pārgudrības???Gintu pazīstu personīgi,varu teikt:godavīrs,kādu var tikai pameklēt,un pričom tas ar ko viņš nodarbojas???Copmani,dēļ tādiem uzbraucieniem,kā Tavējais,šeit tiešām nav vērts neko rakstīt.
9.augusts 2011, 13:29 | links
 
Edvīns , zinu , lasu .
9.augusts 2011, 13:28 | links
 
:):):)))
9.augusts 2011, 13:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager