Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
gintsgg,,Toties Zivnieks tagad citos makšķernieku portālos savus foršos aprakstus liek.
9.augusts 2011, 13:26 | links
 
Tas laikam ne par mani,gintsg? :) sakrita laiki comentiem! :)
9.augusts 2011, 13:25 | links
 
Zogs , tas nebija domāts Tev .
9.augusts 2011, 13:25 | links
 
Nu re , pirmais jau atsaucās .
9.augusts 2011, 13:23 | links
 
Miers mājās un visiem labs prāts!
Tagad turpinam par tēmu "Venta" nopietni. Pietiek par peldēšanu! Kaut gan tēma varētu būt pat aktuāla... atbildība,risks, utt, bet citā sadaļā!
9.augusts 2011, 13:23 | links
 
Lai nu kas būtu teicis HAU, bet ne tas kas pārgudri visās tēmās par specu uzmetās. Lej svinus un skaldi akmeņus.
9.augusts 2011, 12:32 | links
 
Respektēju tos, kas izlasa stāstu un saprot mani.
Tiešām šeit pilns ir ar suņiem... Laikam te tik jālasa, nekādas atskaites nevajag likt, ja gribi nervus paglābt no hiēnām :D
9.augusts 2011, 12:32 | links
 
Zacepam 100 % taisnība , es arī šo portālu pārsvarā tikai lasu , bet atskaites un bildes vairs nelieku , jo vienmēr atradīsies pārgudrie pļūtītāji , kuri ir gatavi nodirst jebkuru , lai tikai parādītu cik paši vareni . Uz copi braucu gandrīz katru vakaru un ko rakstīt būtu , bet priekš kam , lai pēc tam bojātu sev nervus kašķējoties ar ,, atpazīstamiem cilvēkiem ,, ? Jā administrātors neko nedarīs un pieļaus savstarpējos uzbraucienus , portāls nogrims , process ir sācies , portāls grimst . Šeit daudzi vairs neraksta , Zivnieks vispār pameta šo portālu tāpēc ka sākās uzbraucieni arī viņam . Man būtu ļoti žēl jā portāls nogrimtu , labi izveidots , viegli pārskatāms , ar nelieliem trūkumiem un nepilnībām , kā piemērām albumos skatot bildes , karu bildi jāceļ augšā , bet vispār ļoti labs portāls , jā portāls nogrims , to reanimēt būs ļoti grūti , spilgts piemērs zive.lv .
Pirms sākāt uzbraucienus , viss pirms padomājiet par to , un arī administrātoram vajadzētu šādās reizēs iejaukties , likt tik pat publiski atvainoties , kā tika uzbrauts , jā nē brīdināt , bloķēt . Tā vietā šeit valda viss atļautība un pat dažu pārgudrīšu atbalstīšana no administrātora puses .
9.augusts 2011, 12:13 | links
 
Baseinā ir stipri vieglāk peldēt. Tur ir pagriezieni, nav viļņi! O Dzērve ar peldētājs :)
9.augusts 2011, 11:52 | links
 
Es 3km peldēju atklātajā ūdenī. VĒJUPĒ
9.augusts 2011, 11:49 | links
 
Silpiev, tieši otrādi, baseinā vieglāk :) protams Jāņa pieredzi ar manu 7 gadu pieredzi salīdzināt nevar, bet to nu teikt varu - baseinā peldēt ir daauuudz vieglāk, nekā atklātos ūdeņos
9.augusts 2011, 11:49 | links
 
Kad man bija patsmit gadi , es arī peldēju pakaļ kātam kuru līdaka aizvilka , sačoku gan līdzi neņēmu , paņēmu aiz kāta un izpeldēju krastā , tad arī līdaku izvinku , viss pasākums man aizņēma 15 - 20 minūtes . par laivu es arī esmu pārsteigts , kā jau Urmaas teica , neviss palīdz tikt galā ar zivs izvilkšanu un jāni izved krastā , bet brauc pakaļ sačokam , manā skatījumā galīgi debīli . Vispār Jānis malacis ka cīnās par savu zivi , kaut vai arī pārgalvīgi .
9.augusts 2011, 11:47 | links
 
Labi,nēesmu nekāds dižais peldētājs un nepāvertīsim šo sadaļas nosaukumu pa peldēšanu ventā :):)

Bet ,dzeerve atklātā ūdeni ir vieglak peldēt. Jancuks,kurā vietā ādažos peldēji ?
9.augusts 2011, 11:42 | links
 
silpiev, stipri šaubos vai baseinā, 45 minūtēs tur 3 km ir takā smird, drīzāk atklātos ūdeņos :) peldēšanu baseinā grūti salīdzināt ar atklātā ūdenī. Jānim - respekt - savējais
9.augusts 2011, 11:35 | links
 
Jancuks ,kur ? Peldbaseinā ? Nu malacis...
9.augusts 2011, 11:31 | links
 
Es tagad saprotu Zivnieku, kāpēc viņš vairs šeit neko neraksta.
Piedalījos Ādažos ūdens T 23°C, peldēju 3km nopeldēju 46min, ja neticat ir starta rezultati ieks www.swimming.lv
Esmu sporta meistars peldēšanā!

Zinu, tas ko pateicu, ir lielishanas, bet es lielos, lai pateiktu, ka neesmu nekads nikulis.
Zinu ir noslikushi profesionali peldetaji.(alkohols, izradisahanas, pargalviba) bet es keru savu zivi un man neintrese nekadi urmasi u.t.t.
paldies, ka kādam stāsts patikās :)
9.augusts 2011, 11:28 | links
 
Urmaas izturies maigāk,vel kāds sāks raudāt :D:D
9.augusts 2011, 11:04 | links
 
Lekt pakaļ makšķerei - piekrītu,pacīnijies norāvās,būs ari citreiz lielā zivs.Vismaz makšķere saglābta.
Peldēt līdzi zivij ar kātu rokās bezatbildīga rīcība.Jo visu un visur izvērtēt nav iespējams.
Unka ar laivu,tā vietā lai līdzētu tikt krastā,vai izmānīt zivi,brauc pakaļ un pieved sačoku - galīga bezatbildība.
Viss kopā jemtais - ir tikai un vienīgi puiciska zīmēšanās.
p.s.
gagarin.Kā tu justos un taisnotos ja tavs čomis būtu palicis zvīm par barību?
VARI NEATBILDĒT.Jo neko sakarīgāku kā b..d,n...i,z......i no tevis neceru sagaidīt.
:)))
9.augusts 2011, 11:00 | links
 
Es arī nelaistu to makšķeri vaļā!

Ar izpletni lekt ir tikpat bīstami kā peldēt ar makšķeri rokās! Vienā gadījumā noķer tikai adrenalīnu, bet otrā var noķert arī zivi! :)
Varbūt! :)
9.augusts 2011, 10:47 | links
 
Zaceps,aizrāda jau tāpēc lai bērni saprastu,ka rīcība ir bijusi muļķīga.Varbūt vienam otram tā valoda skarbāka,bet puikiņi arī nav 5gadīgi.Nespēja uztvert kritiku jau arī par kaut ko liecina.Pats skumīgākais ,ka neuztverot kritiku šīs muļķības atkārtosies,sekas-nekrologs.Diez vai pats mēģinātu zivi izvilkt peldot viņai līdzi:)))Tātad pēc kāta satveršanas sekojošais absolūta bērnišķība.
9.augusts 2011, 10:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager