Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Normāls pasākums! :) Apbrīnoju Jāni par drosmi, bet tie savi spēki katram jāzin! Gribējās tik tās beigas ar visu lomu! Vismaz nebūtu viela tenkām par blefu!
Pats pēcpusdienu pavadīju savās iecienītajās vietās... Virs Zlēkām ūdens līmenis nokrities gandrīz līdz parastam vasaras. Šķiet kādi cm 50 vēl varētu būt līdz pirmslietus stadijai. Straume līdz ar to arī vēl joprojām paliela un upes konfigurācija savādāka, kā parasti. Redzamība... kārtīga tēja, varbūt pat līdz metram var caurskatīt, nu kaut ko spožu ieraudzīt. Tā normāli savus 50 cm redz.
Kaut kāda kustība notiek,uzplikšķina ik pa laikam,noblīkšķina zālēs vai pie tām. Izvilināt izdevās tik vienu 45nieku līdacēnu, vairs ne copes.
Tas ar spini,ja neesat ievērojuši manu ampluā.
9.augusts 2011, 10:06 | links
 
zaceps, es tev piekrītu 100%, labāk šajā portālā neko nerakstīt.
9.augusts 2011, 09:58 | links
 
Aigars ļoti korekti,ar visu video, šeit visiem parādīja kā gadījās Ventā.Bet te vesels bars uzreiz norej.Jā,var piekrist,pārgalvīgi,bet daudzi no mums rīkotos līdzīgi,protams tie,kas ir par sevi pārliecināti.Šis ir atkal tas gadījums,kāpēc es vairāk šeit, šajā lapā,īpaši nelienu ar saviem rakstiem,jo vienmēr atradīsies kādi gudrie,kas visu par visu zin labāk un nodirsīs.
9.augusts 2011, 09:48 | links
 
Tiko no ventas (pie Skrundas tilta) kādas 20 raudas smukas, un dafigam sīko, un vēl vairāk nopūdelētas copes! :D Bet kopumā cope veiksmīga!
9.augusts 2011, 08:59 | links
 
Nu ok gagarin,kad pats leksi pakaļ makšķerei,vismaz būsi zivju barība!

Jancuks pats tak rakstiji nosalis zils.. tā ka varbut ,,profesionalais peldetaj,,nezini ka krampjus var saraut.! Un vairāk slīkst tie,kas saka es tak māku peldēt!
9.augusts 2011, 07:53 | links
 
nedaudz pafilozofejot par to profesionalo amatu un reizem tam izrietosajam sekam.. nu par TO runajot neviens nav pasargats un notiek jau tas lietas tur kur mes pasi esam un daram, parejo (AMATU, pieredzi, dzivestilu) tik velkam lidz paraleles.. man patika filma "Rudolfa mantojums" viens teiciens, isti nav precizs, bet: ej pa celu kuru gribi.. visi labi, galā tapat tevi sagaida kaps..:)
9.augusts 2011, 01:06 | links
 
nja, piedzivojums ta tiri neko:).. ja taa ir taisnib.. sakuma lasiju kas un ka.. tiesam uzjautrinaja, bet nu ja ta apadoma vairak, ta ricib vairs nepaliek attaisnojama, bet kas bij tas bij un ja ir 12 gadus peldetajs un ja redz ka ierauj makseri protams tur divreiz nav jadoma udeni ieksa un aida..:) katra zinja intereants stasts, ists vai neist es noticeju:).. un labi kas labi beidzas..
9.augusts 2011, 00:57 | links
 
Nu ja pat pitu breds filmā "A River Runs Through it" demonstrēja peldējienu pakaļ zivij:

tik nez kas ir pārgalvīgāk, šaurā un krāčainā upē vai platā un dziļā :)
9.augusts 2011, 00:16 | links
 
Pļakc, kur prāts ar bezriņķi uz dzīvo... :D

Un vispār - savu spēku apzināšana ir muļķīgs termins. Ir tik daudz no mums neatkarīgi faktori, ka paša spēks un iespējas reizēm ir pēdējais no tiem... Pazinu vienu motosportistu... reizēm drasēja kā negudrs pa ielām...līdz nesavaldīja motociklu un apstājās pie staba... tā arī nepiecēlās. Arī apzinājās savas spējas. Vēl viens peldētājs... Leca no tilta, neveiksmīgi atspērās, pēc kritiena zaudēja samaņu, paveicās - izglāba.

Nosalis organisms var nostrādāt visādus jokus. Protams, kamēr jauns - tikmēr ''Jūra līdz potītēm'' :D Mācīt jau var, bet cilvēks tāds dīvains radījums - mācās tikai no savām kļūdām.
9.augusts 2011, 00:15 | links
 
Drošība vienmēr pirmajā vietā! Es laivā vienmēr esmu ar vesti. Pats, kā Jānis nekad nedarītu, ne tikai tāpēc, ka īsti peldēt nemāku, vienkārši tāda drosme nebūtu. Šajā gadījumā tieši drosme un savu spēku apzināšanās visu izteica, nevis pašpārliecinātība, pārgalvība, jo tāds cilvēks nekad nebūtu reizē arī sakarīgs makšķernieks un vispār cilvēks... Bet nu tas tā, lai jau veči paliek pie sava, esam stulbi, nezinam, ko daram, esam pārgalvīgi...
8.augusts 2011, 23:50 | links
 
he,it kā klust pieaugušāki,bet prātīgaki ne.vismaz padomājiet par mamīti vai mamzeli,kurai nāktos liet gaužas asaras.peldet pratu:),tagad patīk labak sausām kājām laiva sēdet.vesti pat ziema uzvelku:DDD.
8.augusts 2011, 23:44 | links
 
Sorry. Akmens!
8.augusts 2011, 23:35 | links
 
ne nu tas ka tas bija pargalvigi tam toc es piekriitu ieskriet-izskriet tas jaa,,, bet tik ilgi nemties pa to udeni gan visadi var beigties ari 5kartejam peldesanas cempionam..bet nu cepuri nost malacis
8.augusts 2011, 23:35 | links
 
Akemens, zini, kas bieži brauc uz manu pusi? Es varu pateikt, kāda viņam tagad mašīna, varēsi atkal iet durt riepas! :DDD
8.augusts 2011, 23:34 | links
 
...un ķeseli naīdos...
8.augusts 2011, 23:33 | links
 
Blondais savā ampluā,vienkārši iemesls nodemonstrēt savas zināšanas krievu lamu vārdu birumā:)
8.augusts 2011, 23:32 | links
 
Jāni, tev tak sacensībās, atklātā ūdenī ar vairāki km jāpeld. Uzmanies, paņem labāk glābšanas vesti līdzi, ko var zināt, ja nu Urmaas uzzin, ka esi tāpat peldējis, sarās tevi :(
8.augusts 2011, 23:31 | links
 
Tas ,ka peldēja jau ir tīri normāli ,bet pārējais....
8.augusts 2011, 23:31 | links
 
Gagarin
Ar to jūs puikiņi ari atšķiraties no večiem.Kā domā,slīkonim makšķere vajadzīga???Priecājieties,ka viss labi beidzās.LOŠARAS
8.augusts 2011, 23:30 | links
 
Gagarin
Ar to jūs puikiņi ari atšķiraties no večiem.Kā domā,slīkonim makšķere vajadzīga???Priecājieties,ka viss labi beidzās.LOŠARAS
8.augusts 2011, 23:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager