Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Vasara, ūdens silts, visi peldās un jūs te kko dir***, ka ar galvu jādraudzējas. Man tas bija kaut kas jauns un interesants, citam, kursh nemaak laagaa peldeet, peedeejaa stundinja... :*
8.augusts 2011, 23:29 | links
 
nu ja man ta gaditos man ar tas loms loti interesetu nejau makskere bet tas kas megina vinu nochiept :)
8.augusts 2011, 23:28 | links
 
A ko paši, pārgudrie, darītu? Ierautu makšķeri iekšā, pēctam trīs nedēļas visiem kladzinātu - b** kāds man sams paņēmā, jp*****, je***, b**, kas par samu bija b**, tas bija vienkārši pi****, tāds monstrs tur bija, makšķeri tā ierāva, je***.
Vai ne? :)
8.augusts 2011, 23:28 | links
 
kā tāds opis mūs sarāji, paldies:)
8.augusts 2011, 23:26 | links
 
Redz,jaunieši tak labi zin ,ka peldot ar makšķeri rokās, labāk to ķeselē ievadīt no ūdens....
8.augusts 2011, 23:25 | links
 
Nezinu, cik, kas ar ko draudzējas, bet tajā brīdī laikam Jānim makšķere likās svarīga, vēlāk arī lielais loms. Drošvien, ka bija ļoti pārgalvīga tāda rīcība, bet viss beidzās labi, nākamreiz padomās pirms peldēs kilometru prom no copes vietas... Tāpēc nevajag daudz d****, un būt nedaudz saprotošākiem, paši jau pacmit gados neko tādu nedarītu, ja apzinātos uz ko esat spējīgi..... Ja nevarat saprast - vienkārši klusējat :)
8.augusts 2011, 23:24 | links
 
Usis
Par to jau iet runa!
:))
8.augusts 2011, 23:23 | links
 
urmaas, es negribu un nevaru tik daudz, ilgi dzert, lai gribētu peldēt pēc makšķeres:)
8.augusts 2011, 23:21 | links
 
Pasakas jāstāsta biku ticamāk.Ja tas ko stāstāt ir tiesa,tad tad jūs ar prātu nedraudzējaties.Tālāk par bērnudārza attīstības līmeni neesat tikuši.Pat bērnudārzā puikiņi gudrāki!!!
8.augusts 2011, 23:21 | links
 
Jā, tas cilvēks, kas palīdzēja, atstāja vizītkarti, lai beigās uzrakstu, kā cīņa beidzās. Vārdu neteikšu, bet varu pateikt, ka ir lapas www.brivmurnieks.lv saimnieks.
8.augusts 2011, 23:19 | links
 
Usis
Tu kad peldi pēc makšķeres ,ķeseli PIE KĀ nostiprini???
:DDD
8.augusts 2011, 23:17 | links
 
Urmāas, godīgi? Tu esi **********. Labi, savaldījos, lai paliek tas, kas tu esi. Šitie krutie debīliķu jociķi... pilnīgi lieki. Video var redzēt gan kātu, gan ķeseli. Ir trešais video, kur cilvēks peld palīgā, paņem ķeseli, bet saproti, ka ilgi ar to nepapeldēs un dod atpakaļ. Nezinat par ko runājat, AIZVERATIES!
Sorry, Janci, nesavaldījos. :)
8.augusts 2011, 23:17 | links
 
urmaas, varbūt šajā gadijumā ir tieši otrādi, spainis mazāk vērts:)
8.augusts 2011, 23:13 | links
 
Es kauseju to zivi, piebrauca laiva, pateicu, lai ssie aizbrauc peec kkeseles, vinji panema no aigara to kkeseli un iedeva man. Un tad kdu laiku viena rokaa bija kesele, otra copene. Man ir liecinieki, ja vajag, paprasiet aigaram, pec tam vecim, kas aizpeldeja man kkipa palidzet. (aigaram jabut vinja numuram) uz priekshu ;)
8.augusts 2011, 23:13 | links
 
Tie nebij krampji,tā bij pie kājas piesietā "ķesele"!!!
:DDD
Bet ja pa nopietno,tad čalim nav pilns spainis.Neviena makšķere nav to vērta,lai dēļ tās tā upurētos.
8.augusts 2011, 23:10 | links
 
To ķeseli tak ,ar to kram'pī sarauto kāju, džeks turēja...
8.augusts 2011, 23:06 | links
 
možka gafs ar bij līdzi?
makšķere,nu jau ķesele ar sāk figurēt!
:DDD
8.augusts 2011, 22:57 | links
 
Labi jurcik, Tu vispār peldēt māki? Zinu, ka tie pārdrošie tie, kas visvairāk slīkst. Man smagi paveicās, ok, lai tā būtu, man jau krampi vilka pirmajās 40min, tik mācēju veiksmīgi atbrīvoties no muskuļu saraušanas...
Man ar viens ventspilnieks centās pakaļ iepeldēt. Viņš gribeja man palīdzēt, bet līdzko iedevu ķeseli, pateica man, lai ņemu atpakaļ un šis uz krastu aizpeldēja...
Jurcik, Tev jau ir taisnība, ka nav ko lieki riskēt, bet es zinu, ko es daru, zinu, kas man ir spēkos un zinu, ko man var upe izdarīt. Tak neesmu jau pirmo reizi ar piipi uz jumta :)
8.augusts 2011, 22:53 | links
 
jā un upes gultni arī perfekti parzini...neesi tik pšpārliecinats.uzskati,ka šoreiz tev smagi paveicās.visvairāk slīkst tie,kuri uzskata,ka prot perfekti peldēt.
8.augusts 2011, 22:47 | links
 
Aha, katrā ziņā to ilgi neaizmirsīšu :)
8.augusts 2011, 22:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager