Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
janchuks labs gadijums tev gadiijaas :))
8.augusts 2011, 22:23 | links
 
Jurcik! Runa nav te par to, ka kāds gāja peldēt, savilka kāju krampī un netiek krastā...

Saproti, es zinu, ka ar krampjiem nav joka lieta, to Tu man vari nestāstīt... pats esmu visādus brīnumus pieredzējis, ka abas kājas savelk krampī. :)) Ir tak rokas arī. Un ja nu gadās rokas un kājas krampī savilkt tad ir smagāk, bet krastā var tikt. Ir man kājas savilktas krampī, ka nevar pakustīnāt, bet es zinu, ko darīt un kā rīkoties. Esmu tam visam cauri izgājis :)) Galvenais nevajag celt paniku un zināt, ko darīt :)
8.augusts 2011, 22:10 | links
 
Nu gan čaļi fleitē....
8.augusts 2011, 22:04 | links
 
ar galvu domāt vajag...
8.augusts 2011, 21:55 | links
 
Nu Jurciks, tu jau arī uzreiz tā
8.augusts 2011, 21:49 | links
 
janchuks.tu esi mudaks.pie kājas tie divpadsmit gadi.bez vīra laivā šī vasara tev vareja būt pēdejā...
8.augusts 2011, 21:45 | links
 
labs! :)
8.augusts 2011, 21:32 | links
 
Tevi jāsūta uz olimpiādi.Peldētājos.DDD
8.augusts 2011, 20:42 | links
 
Sveiki, laikam jau Aigars par mani nedaudz pastastīja kā man gāja. Copēju Ventā pie Ventspils netālu. Doma bija brekšus vilkt. Bija gan fīderis, gan parastā gruntene kā arī galvenais varonis - 7m bezriņķu makšķere, kuras pavadiņa 0.14mm. Copēju no sākuma ar fīderi un bezriņķeni. Aigara draugam otrajā dienas sākumā paveicās, tika pie brekšukiem līdz 900g. Man un Aigaram tikai sīkie pliči raustīja. Ap pulksten 15:00 Aigara draugs devās mājas un es palikos tikai ar aidzi. Sametam copenes, sabarojam, bet brekši neņem... Izdomāju uz 7m uzlikt mazu mailīti. Skatos copes nav. Jāsāk riktēt fīderis un tad pēkšņi dzirdu skaņu pa niedrēm. Jā!!! Skatos copene takā torpēda iet uz vidu bez apstājas. Bez domāšanas novilku visas drēbes un peldēju pakaļ. Makšķeri noķert nebija grūti, jo kā nekā 12 gadi aizvadīti profesionālajā peldēšanā liek to manīt. Paņemu makšķeri, piecertu, jūtu kautkas labs. Pirmā doma liels asaris, bet uzreiz saprotu, ka cīņa nav tāda kā asarim un man būs darīšanas ar kaut ko lielāku. Tad pēc kadām 10min zivs vienkārši nenogurst. Sāku domāt, kas tas par monstru. Tad padomāju vai nu sams, va nu milzu līdaka. Bet nē, līdaka uzreiz uzietu augšā. Tā nu nocīnijos kādas jau 50min, sapratu, ka lopiņš apakšā ir pamatīgs, nenāk augšā un copeni velk projām. Piebildīšu, ka aukla bija plāna un makšķeres tests ir no 3-15gr. Zivs mani peldināja visur.es tik paskatos ik pa brīdim, kur atrodos :D un peldu tālāk. Nu jau pašam paliek vesāks, virsū nāk negais, skatos brauc viens copmanis ar laivu. Tas no sākuma domā, ka es jokoju :D Bet beigās pašam acis kvadrātos. Jāsaka paldies viņam, ka palīdzēja man, pieķēros pie laivas un lēnām vilkām uz krastu. Jau jutu, ka PADODAS LĒNĀM. Tiekam līdz krastam. Man izdodas pēc 1h,40min viņu pacelt augšā un ieraudzīt, kas tas ir. Tā bija mežavimba. Skats jau iespaidīgs kā tā tur uzšlakstījās. Pats jau viss zils biju, rokas un kājas krampī rāva. Nolēmu mazliet paforsēt. Skatos uznāk augšā velreiz, man palīgs netrāpa ar sačoku un atkal cīniņš. Labi velku velreiz augšā, salate pajiet zem laivas, un nāca atpakaļ, aptinās ar airi un prom bija. Pārplēsa auklu aizgāja ;( Tad nāca visi mātes krājumi ārā... Zivs bija iespaidīga. Palīgs teica, ka bija 5kg vai pat lielāka, nu man jau pēc 2h cīniņa likās ļoti liela, ka būs, bet nekā tikai kādi 5kg... Tā man gāja Ventā.
8.augusts 2011, 18:53 | links
 
Es teikšu,ka viņš velk kaut ko aiz spuras aizķertu.
8.augusts 2011, 18:51 | links
 
Ja interesē, vajag izlasīt visu, ja nē, nevajag uzdot stulbus jautājumus. :)
8.augusts 2011, 17:41 | links
 
aigaigars -jauns copes veids ?
8.augusts 2011, 17:36 | links
 
8.augusts 2011, 17:28 | links
 
Ko tad večiem ar štekri tad darīt?Te jau ar pieņemsim ka ~14 metri ir kausēšanas iespējas.Nav jau ko minēt-lašvedīgais(taimiņš).
8.augusts 2011, 17:27 | links
 
Baltais un Ērglis - divi gudri cilvēki :)
8.augusts 2011, 17:27 | links
 
Šito bija jāliek kādā sporta vietnē,piemēram,kā jaunu peldēšanas disciplīnu:peldēšana atklātā ūdenstilpnē ar apgrūtinājumiem:)))
8.augusts 2011, 17:27 | links
 
Tad jau tas būs Jelgavas Jančuks,trenējas garajām distancēm:)
8.augusts 2011, 17:23 | links
 
mežens gan jau ka.
8.augusts 2011, 17:21 | links
 
Tad es lieku uz trinieku sapalu.
8.augusts 2011, 17:17 | links
 
Āķi, bet tā ir 0.14 aukla..... Daudz lielāka nemaz tā zivs arī nebija.
8.augusts 2011, 17:14 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager