Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
MrDaniiC Paldies
6.augusts 2011, 22:17 | links
 
Es sen vairs pavadiņas nelietoju , pavadiņas vietā uzsienu pavadiņu no 0,8 monofīlās auklas , pamēģiniet , manuprāt labāk par pavadiņu , līdaka nokost nevar un mazāk tā aukla izraisa aizdomas nekā pavadiņa , lētāk arī daudzreiz .
6.augusts 2011, 12:12 | links
 
Va tad līmens krītas ar? Un caurspīdība kāda? Interesē zem Abavas.
6.augusts 2011, 11:19 | links
 
nu tad neko,jārēķinās ar zaudējumiem.ja tīri uz līdakām,tad pavadiņu cenšos likt obligāti un pat nedomāju vai tas iespaido copi vai ne.ašukiem kas rokas bija po... gan pavadiņa,gan svina skrots 1nr mepiņa priekšā.ja uz ašukiem un zanderiem tad protams cenšos nelikt.bet ja tā padomā-līdakas copes vietā nav retums,bez pavadiņas cerības izvilkt ir 50uz 50 vai pat mazāk.var būt tomēr uzlikt un noķert tos pašus 50 teju ar garantiju:) šosezon divi pīrsingi ašukus tvarstot un vienu reizi noveicās-cerībā uz zanderīti pieteicās līdaciņa 3,5.līdz pīrsingam kādi 5mm atlika :).
5.augusts 2011, 22:59 | links
 
Esi pacietīgāks! :))) Tur līmenis nekad TĀ nemainās, pagaišgad ar ap Kuldīgu bija augšā, bet tur tak bija ok, vai ne!? :)
5.augusts 2011, 22:44 | links
 
Kāds ūdenslīmenis Ventā pie ietekas?
5.augusts 2011, 22:37 | links
 
jurciks, neņem uz pavadiņu ... provēju visādas pavadiņas, bet kā neņem tā neņem! tiko noņem pavadiņu, uzreiz ir cope! Gan ašuki , gan līdakas!
5.augusts 2011, 22:32 | links
 
MrdaniiC,varbūt tomēr uzsien pavadiņu...
5.augusts 2011, 19:44 | links
 
kamikadze, uz ašukiem es lieku mazo rotiņu 6g. uz līdakām vai nu gumiju vai vobleri!
5.augusts 2011, 18:57 | links
 
MrDaniiC līdakas un asarus
5.augusts 2011, 18:16 | links
 
avtt, ciecere netīra pēc vella!
5.augusts 2011, 15:48 | links
 
Domājams,ka tieši pietekas ir tīrākas,nekā pati Venta!Nezinu,pietekas mani savukārt neinteresē,bet kā jau minēju,upe ir copējama!
5.augusts 2011, 15:44 | links
 
mucinš, vakar bija tējas krāsā un nedaudz virs normas ūdens! itkā pēc mērijumiem saka ka 98cm bet standarts ir no 50 - 70cm ventā! taka uz copi var laist! pats tūlīt laidīšu pie skrundas tilta!
5.augusts 2011, 15:43 | links
 
:) Mani gan vairāk interesē pietekas, bet vadlīniju jau var ņemt no Ventas. Tas nozīmē, ka lejtecē zem Skrundas varētu būt vēl brūnāka tēja? Negribu no Liepājas aizbraukt un aplauzties. Paldies
5.augusts 2011, 15:32 | links
 
Pats Tu mežonis ,muciņš!;))
Līmenis vēl ir virs vasaras līmeņa."Kafiju" vairs nepasniedz...dotā brīdī ir tumšbrūna "tēja".Vispār,upe ir copējama!
5.augusts 2011, 15:29 | links
 
Laba pēcpusdiena visiem, kas aktīvi. Vēlos jautāt kadam no aborigēniem (Ventas krasta iedzīvotājiem), kāds ir stāvoklis ventas baseinā pie Skrundas? Jo 3dien braucot pāri tiltam vēl bija kafijains. Paldies
5.augusts 2011, 15:15 | links
 
kamikadze, atkarībā ko tu gribi ķert!
5.augusts 2011, 12:35 | links
 
Sveiki. Esmu iesācējs uz spininga ko labu jūs varat ieteikt priekš Ventas Kuldīgā?
5.augusts 2011, 11:45 | links
 
zogs, tagad tik ar mazo rotiņu ašukus var trenkāt! no līdakām ne smaka! nu ok , pa reto jau kāds zemmērs paķer uz rotiņu, tad gan skaļi jalamājas, jo japaliek bez vēlviena rotiņa :D
5.augusts 2011, 01:26 | links
 
Nu jāā...pie Zlēkām ta tas metrs ir zemē! Bet... tas otrs vēl ir augšā! Man pat šķiet, varētu būt ar vairāk. Straume labā, duļķis nav vairs kafija, bet tēja, redzamība apt 30cm.
tajās dažās stundās ar spini paliku bez copes. Kādi plunkšķi jau bija, bet pārsvarā pa zālēm.
5.augusts 2011, 00:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager