Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Bebru,a kā Tu domā,kur es lasīju? ;)
14.aprīlis 2011, 21:46 | links
 
Kuldīgas novada vēstīs var izlasīt
nolikumu par licencēto copi
14.aprīlis 2011, 20:46 | links
 
Šodien pēc pusdienā biju piebraucis pie Ventas Kuldīgā un tur jau iet vaļā (copēja gan tikai 2 džeki un puika, pilsētas pusē un no tilta uz leju)).Kādās 15-20 min. laikā vienam bija 3 vimbas (ķeselē vēl bija).Pēc tam iegāju copes veikalā (Baznīcas ielā 32a) un tur jau pārdeva licences, uz to brīdi viens onka paņēma sezonas licenci pa 20 naudiņām.Vēl no rīta braucot uz Kuldīgu biju iespraudis mietiņu Nabas ezerā un līdz vakaram jau bija atkāpies ūdens pa kādiem 10-20 cm.
13.aprīlis 2011, 17:43 | links
 
ka vajadzēja tās aces dažam labam nozilināt, iespēja bija :D,
Līmenis krītās, kā jau rakstīju ar 15 aprīli licencētā cope, (man personīgi ar to nav nekāda sakara). Pirkt vai nepirkt licenci - katra paša ziņā. Par lašveidīgiem ar ziņu nav, it kā viens esot pie pirts uz vimbu gruntenes dabūts bet spiningotāji(uz lašveidīgajiem) ar nav sastapti. Sestdien būs Lattelekom mači, tad jau redzēs vai visi naf ar lediem uz jūru aizstumti - kaut arī "spožajiem" ar jānāk iekšā. Līmenis ar katru dienu paliek labāks bet ceļi abpus Ventas ir drausmīgā stāvoklī - koki tagad labā cenā un baļķinieki tos ir "sajājuši". Ja brauc ar zemu auto tad iesaku padomāt kur braukt. Vimba ir uzplūdiem - bet ne galīgi bezcerīgi, tukšā nevajadzētu palikt, vēl arvien uz grunteni rezultāti labāki.
13.aprīlis 2011, 09:57 | links
 
Runci
Attiecībā par vimbu skaitu, Bebram blakus stāvot neviens nav vairāk ņēmis.

Bet ja runā par to normas mājās nešanu, tad tev ir taisnība, tas tā notiek visu laiku.
Tāpēc arī es nekad tur necopēšu, ka tur viens otrs ir vienlīdzīgāks par citiem!!!
13.aprīlis 2011, 09:30 | links
 
Atkal aplauziens bebrīt ! Es tak paziņoju VISIEM, ka atkāta sezona copei , lai neslēpjas pa krūmiem.
:)
Bet ir otra šaize - trīs lielākie zemju īpašnieki noliegs šķērsot savus īpašumus - un ja kāds no Omiķiem būs gatavs brist pa 4m tauvas joslu , lai to dara !
Tā ka aplauzies vienreiz un labāk skaties ko iedzimtie pie Ventas dara ! kaut Tu jau pats tāds pats un ne velti latviešiem teiciens : vĀRNA, VĀRNAI ACĪ NEKNĀBS !
12.aprīlis 2011, 23:59 | links
 
Par LM dzirnavezerā aizmirsti.Nedabūsi līgumu ar pieguļošo zemju īpašniekiem. To es nokārtošu. Viss, uz Taviem komentāriem vairāk neatbildu.
12.aprīlis 2011, 23:34 | links
 
Kas tad nu !??? Tāds uzvilkts !??? Laikam tomēr tas vimbu laiks padara nervozu . :)))
Tu tak visu laiku tik zinoš biji par visu , kas Dzirnavezerā, bet kad skar pašu tāds agresīvs paliec.
12.aprīlis 2011, 23:32 | links
 
Briket
Tas ir vecais nolikums. Jaunais liekas vēl nav netā
12.aprīlis 2011, 23:19 | links
 
Runci, beidz vienreiz DIRST! un tas šoreiz ir NOPIETNI! Ja es kādu piesedzu - lūdzu konkrētus faktus, ja nav - AIZVER SAVAS ŽAUNAS!!!
12.aprīlis 2011, 23:18 | links
 
Bet rakstīt ,,dienā vai reizē ,, ir tāda otmazka pašiem, ka vismaz cenšas to novērst ! Un te pat nav runa par krieviski runājošajiem, ko manu te regulāri pieminam kā par pēdējiem sūda brāļiem, bet gan iedzimtie Kurzemnieki !
nekā personiska / par copi /
12.aprīlis 2011, 23:08 | links
 
Vai tad nezini ko vietējie ,,piekopj,, !??? Saķer normu, memme vai čomaks pienāk paņem zivis un aiziet , bet šis turpina ķert ! :))) Paprasi bebrim viņš sīkāk var par to pastāstīt , jo plecu pie pleca tak tur stāv. :))))
12.aprīlis 2011, 23:05 | links
 
Vai vecajā dokumentā nebij rakstīts :"vienā makšķerēšanas reizē"(attiecībā uz paturamo vimbu skaitu)? Tagad lasām: "vienā dienā"!
12.aprīlis 2011, 22:36 | links
 
Lasi te http://www.zm.gov.lv/doc_upl/licencetas_makskeresanas_vietas.pdf cenas tās pašas
12.aprīlis 2011, 22:23 | links
 
Bebrs-nevarētu mazliet konkrētāk,nekad neesmu Ventā copējis(pa cik licenze un kur).paldies.
12.aprīlis 2011, 22:14 | links
 
Savs suns, Runci, savs..:)
12.aprīlis 2011, 21:03 | links
 
ar 15. aprīli ir Licencētā cope. Copes zonas un licenču cenas nemainās.
12.aprīlis 2011, 20:42 | links
 
Jā, jā ! Tā jau te daudz ,,uzmetas par zinātājiem,, ! :))) Bet kad vajag un ir luste pacopēt, tā visādas ķibeles. :) p.s Suns tak cilvēka labākais draugs !
:)))
12.aprīlis 2011, 19:45 | links
 
Brālit, Tu jau zini, ja Bebrs neparādīs, tad Silis zin, kur ir!! Tikai bez suņiem, lūdzu..:)
12.aprīlis 2011, 19:28 | links
 
Kad būs tad te tāds ,,klusums,, iestāsies, bet pēc mēneša bildes sāks likt ! :))))
12.aprīlis 2011, 18:09 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager