Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
jā un vēl, k442, pārriktē rīkus, cerams ievēroji kā. Mērķazivi tā nevajag copēt.
4.aprīlis 2011, 09:59 | links
 
nu ja jau būt zinājis ka tas esi Tu k442 tad es jau uzreiz būtu pateicis ka tur nav vērts braukt, bet tā pie sevis nodomāju - lai jau veči pabraukā :D. Noķēru vēl dažus asarus un tas viss, vakar tur vispār nekas naf bijis.
Par lašiem - LM vēl nav bet drīz būs, iespējams no 15. aprīļa, bet tas atkarīgs kad Rīga apstiprinās saistošos noteikumus. Kā jau rakstīju, kad būs zināms tad iemetīšu šeit info. Patlaban ir vēl par ātru, upe baigo drazu nes un straume ceļās.
4.aprīlis 2011, 09:57 | links
 
vai kāds varētu iesviest infu par lašveidīgo licencēto spiningošanu šogad. Vai veči jau met?
3.aprīlis 2011, 23:56 | links
 
Vakar, kad kopā ar čomu aizbraucām no Bebra prom pa upi augstāk, tur pie ūdens lāgā klāt netikām, jo krasts ar ledu vairākās kārtās un 2 veči ielokā vēl uz ledus turpināja ziemas sezonu. Pabraucām lejāk, tur krasts tīrs, bet copes nebija. Droši vien pie vainas tā ūdens celšanās komplektā ar visu to, ko Bebrs te bij' sabildējis un apskatei izlicis. Jā, tai vietā (lejāk) bija vēl viens nelaiķis krastā - ūdrs. Laikam ar tiem lediem būs pulka beigtu zvēriņu upē...
P.S. Bet tie asari Bebram toč bija smukie, pats redzēju, žēl, ka man neviens tāds nepieķērās, nācās ar to vienu vimbu iztikt...
3.aprīlis 2011, 23:17 | links
 
peld peld vēl visāda draza.....

Kuldīgā Māras 'dīķi smukas izmēra līdakas aizgāja postā ar šo ledu :( žēlumam gals. kādas divas uz 5 kg un vēl pāris divnieces ! noslāpušas.
3.aprīlis 2011, 18:11 | links
 
Pīļknābim tas ir-kukan.Latviski arī tācemme labi skan-kukanis.
2.aprīlis 2011, 21:10 | links
 
Ledus ira gan.Vilgāles ez,Nabes ez,īvvandes dī.Vīri šodien bija bet tukšā.
2.aprīlis 2011, 21:00 | links
 
Ventā nedēļu vēl jāpagaida.Baigā kaka peld.Baļķi,ledus,zāle.šodien tikai trīsas raudas ap divsimt gr aisberga atstraumē.
2.aprīlis 2011, 20:55 | links
 
Un to ar likumu vajag aizliegt!!!
2.aprīlis 2011, 19:41 | links
 
Tā kas es naf spiningotājs es pat nezinu kā precīzi to sauc - tas ir no tās uzpariktes kad dzīvas līdakas striķītī aiz laivas valkā līdz
2.aprīlis 2011, 19:27 | links
 
Nesaprotu ka tas tur trapijas >drosi kadam no somas izkritis.Izkatas sevi savainojis ari ta diezgan.
2.aprīlis 2011, 18:55 | links
 
Un aiz tā pīrsinga šo arī noķēra, tas ir āķis tur aizķērās.
2.aprīlis 2011, 18:37 | links
 
nikuja,se'be...!Nabags šucīgais...
2.aprīlis 2011, 18:31 | links
 
Tas pīļknābis nejauši trāpijās. Labāk novērtē ar kādu pīrsingu šim bij jādzīvo - tāpēc ar bilde ielikta
2.aprīlis 2011, 18:26 | links
 
Bebr,a nahren tas pīļknābis te grozās?
Izsauc uguni uz sevīm,vai?
;))
2.aprīlis 2011, 18:21 | links
 
Rīts miglains

Jāpabeidz ledus sezona, bet ledus praktiski nav

cope ar tāda - nekāda

tiek nolemts atklāt vaļējo ūdeņu sezonu

pretējā krastā ar copmaņi

pa ūdeni peld visāda draza ieskaitot pērno mežacūku

un ledus gabali

ķērās tik asari, te divi lielākie eksemplāri
2.aprīlis 2011, 18:14 | links
 
AApriilis, uzgrābos :D bet, nu ļoti ticams tāds - no rīta mostoties neņemams :D
1.aprīlis 2011, 15:49 | links
 
bebrs,nu ta tomēr...savādāk man jau sidsapziņa sāka mocīt...ka tik čaļi nesavāra ziepes!
1.aprīlis 2011, 12:02 | links
 
Godīgi sakot nolikumu neesmu lasijis. Nu jā, par šodienas kometāriem - aprill!
Bet ja nopietni - vēl LM nav, bet cik dzirdēts cenas nemainās, nolikums pašvaldībā saskaņots, saistošie noteikumi ir pieņemti, bet tie nav vēl apstiprināti Rīgā. Kad apstiprinās un publicēs Latvijas vēstnesī tad arī sāksies. Kad ko zināšu, iemetīšu šeit info. Patlaban cope saskaņā ar MN.
1.aprīlis 2011, 11:34 | links
 
Ozo. A kalendārā aci iemeti?
1.aprīlis 2011, 11:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager