Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
paldies!tad jau nākamnedēļ uz salaku
12.februāris 2011, 14:42 | links
 
Pie Ventspils ledus ir!
12.februāris 2011, 13:36 | links
 
kas ar ledu pie Ventspils
12.februāris 2011, 13:11 | links
 
Ledus iet rumbā. It kā pie smilšalām esot sastrēgums, jālaiž palūrēt. Dažas bildes albūmā.
9.februāris 2011, 15:12 | links
 
k442,tārpi jau spainelē gaida savu kārtu!
;)
6.februāris 2011, 18:45 | links
 
Un ja vēl sniegs pazudīs un zeme atkusīs, lai tārpus var sarakt, nevis pa bodēm meklēt, tad jau pavisam skaisti....;)))
6.februāris 2011, 18:21 | links
 
k442!
Venta,no rumbas uz augšu,arī tagad ir cierājama.šogad vispār upe ir jancīga,jo ir vietas ,kur tā ir "izgājusi" no ledus,un ir vietas ,kur stāv vecais ledus!Straume joprojām visur ir štrenga,kas ierobežo copes vietas iespējas!
Pēc mēneša gruntenes...kapēc ne!Jūtu,ka jau tagad "sūkātājs"ir nocieties,ka acis cērtās!
;))
6.februāris 2011, 12:48 | links
 
eMKa , zaceps tas noteikti nebija , es šodien zacepam zvanīju , viņš ir slims un no mājas nekur neiet , kur nu vēl pa Ventu peldēt . DDD
31.janvāris 2011, 22:12 | links
 
ezers, visdrīzāk, ka tā...citi varianti galvā nenāk :) nu ja nu vienīgi trāpīju uz zemledus preču vilcienu :DDD
31.janvāris 2011, 21:35 | links
 
zaceps, arī bij tas pret ko MONSTRS pavadu slepus(kamēr emka pīpoja) pārvīlēja...D:D:D
31.janvāris 2011, 21:05 | links
 
Tā nelielā pretestība bija zaceps ap kaut kādu meldru, tur viss jau noticis pirms tam...kā var pārraut pavadu, kam laikam bija 18kg izturība- nav man skaidrs :)))
31.janvāris 2011, 21:00 | links
 
...hmmm..teorētiski "sētnieku slotu" parasti lielie šķuki netaisa. Grūti spriest,kas tev tur ir trapijies galā....ja saki,ka sevišķi liela piepūle velkot ārā arī nav bijusi.....tad iespējams tomer kas mazāks. Pavadas man nekad nav trūkušas...moska šis gadījums ir iemesls experimentam mājās ar pavadām.....!?!...
..a brīnumi man ar ir bijusi. Uzkabinu dzīvo aiz lūpas..cope...un..izvelku dzīvais smuki stāv aiz muguriņas.....:)
31.janvāris 2011, 20:57 | links
 
Šodien varētu teikt, ka esmu pat apmierināts ar copīti...nekādu baigo monstru nebija, bet process notika, salasījās 20gb strīpaiņi no 100-200gr rumpī, liels daudzums ar zirgazobiem, ko laiku pa laikam saujās salicis nesu slīcināt uz tālāku āliņģi...
Pagājušo nedēļu viena aszobe aiznesa murmuli, nolēmu "atriebties", tāpēc paņēmu arī līdaku makšķeri. Mazs asarīts uz āķa un hopsā...kamēr biju aizrāvies ar strīpaino copi, nogulēju līdakmakšķeres ņēmienu, jo tā bija aiz muguras...piegāju, aukla izstiepta līdz galam, heh...uzmanīgi savācu lieko auklu, bet liekas ir kaut kur aptinies, ar pavisam nelielu piepūli pavelku, atbrīvojas...izvelku uz ledus visu uzparikti bez trojņika, pavadiņa noļurkāta un ir izpūrusi, kā sētnieka slota. Šitāds prikols vēl nav bijis :)
Citas pavadas nav, āķu arī, bet no kolēģa aizņemos palielu vienžuburi no čorta, ar visiem kembrikiem, vienkārši piesienu pie pavadas, izpūrušais gals kādus 2cm garš...izskatās krimināli...bet lai kā arī nebūtu, kamēr kacēju asarīšus, tajā pat caurumā vēl viens cops un šoreiz ap 2kg ščukārs ir uz ledus. Protams, pirmais skatos vai nav manāms mans nokostais murmulis...naf.
Ap 15tiem emociju pietiek un apmierināts šļūcu uz māju pusi :)
31.janvāris 2011, 20:31 | links
 
šodien tā lēnā garā veicām pārgājienu uz Ventas pusi. Netālu no dzelzs tilta, tur kur copmaņu ir maz redzējām ieliktas ūdas, nu vismaz kādas 10. Bija jau iesalušas ledū, varbūt ieliktas vakar, vēlākais šorīt.
Aprīkojums bija prasti prastakais - kaprona aukla un puļķis pāri āliņģim. Bezkaunībai nav robežu!
P.S. redzējām tik, ka izvelk vienu stinti, kadam bij pa asarim un kāds plicēns.
30.janvāris 2011, 21:31 | links
 
:)
30.janvāris 2011, 12:00 | links
 
aici,tieši tā!Vismaz kādam pieleca!
;)
30.janvāris 2011, 11:59 | links
 
avtt, nu Tev tak vienkārši skauž :)))
30.janvāris 2011, 11:51 | links
 
Ne ne , basket7 prasīja ,kas notiek pie Ventspils es teicu , tāpēc ne jau pa šodienu!
30.janvāris 2011, 11:51 | links
 
Bļāviens,kā pret sienu!
Tad arī es pats vilku,bet te bazars par šodienu!!!

Sory,pārējiem!
Ne tur iekūlos,jeb iekūlos s...os!
;)
30.janvāris 2011, 11:49 | links
 
Ja iet runa pa 200 gr un 500 gr asariem un vimbām, vismaz pagaiš 6dien un 7dien pazīstami bija asarus uz 800 gr ar savilkuši! ;)
30.janvāris 2011, 11:45 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager