Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Kas atstāj sēmenes zinu līdz ar to vietu ar atkodu. GPS koordinātes arī iedot? Kas tur ko skaust, ar lāpstu sniegu patīrīt ir daudz interesantāk un veselīgāk.
AVT kā ledus?
28.decembris 2010, 16:15 | links
 
veči, kas Ventspilī Ventā notiek ar stintēm? ir parādijušās?! mans kāro pēc stintēm.
28.decembris 2010, 15:49 | links
 
Nu jopcik, kas pavilcienu ;)
Lieki teikt, ka skauž :P
28.decembris 2010, 14:53 | links
 
Vakardienas rīts...
Mans bij' nolēmis sust.Apnikuši šie agrie darba un copes rīti.Uz copi arī nebraukšu.Nebraukšu un viss!Kas man raksturs nav,vai?
Vakardienas pusdienlaiks...
Izgulējies esmu.Beidzot.Klimatērijs,kak na zlo,nu ļoti asarīgs!Liekos neko neredzam!Mājas darbi ,šādi tādi ,arī padarīti.Ir tikai pusdienlaiks...ko nu?Pavirinu ledusskapi,a tur motilis tik svaigs gorās,nu tik svaigs...eh,ka jūsu mātes!Mans iepriekšējais solījums,ka uz copi ni un ni,izplēn kā nebijis!
Rasam džasam,mans jau brauc!Nekur tālu,paņems priekšā te vienu populāru bedrīti.Ja reiz populāra citiem,tātad loģiski,neesmu tur biežs viesis!Bet...ir viens bet!Sniegs sasasnidzis.No ceļa gabaliņš jāčāpo līdz copes vietai+zinot vairākuma ne-laiskumu ,kad jāpaietās kāds strēķītis+ja nevar ar autiņa priekšējiem riteņiem iebraukt ūdenī=satikt tautas ir mazas izredzes!
Kā tad!Neviena!Tiesa,no rīta kāds ir bijis.Paldies tam cilvim,kas ieminis taciņu!
Rasam džasam, mans'i klāt!
Neies jau atklāt jaunu ameriku,ta laika arī daudz naf-naf,ņems un zipās pa veciem ,rīta caurumiem!
Pirmais caurums-tukšpatsmit...
Otrais-identisks pirmajam...hm,nu nemaz nav orģināli!
Trešais...uz otro pacēlienu,sardziņš tā kā aizķeras?Domas netiek līdzi,bet roka jau paspējusi bikiņ straujāk piecirst...ir!Ašuks 200-nieks!Neslikti!
Un panesās!12 un 45min.,sāku copēt,tad līdz plkst.14 asaris ņēma uz urrā!Copes drošas.Ne daudz no cauruma,bet pa 3-4 nāca ārā.Tā mans strādāja pa 4-6 caurumiem uz rinķi.I raudas trāpījās pa starpām,viena pat uz gramiem 250 vilka!Nu nepavisam neslikti,es pat teiktu-pa smuko!Uz plkst.14 cope sāk izpalikt...līdz plkst.15 vēl dažus izvelku.Viss,pietiek,asums ir nodzīts.Smaids manam pa visu feisu!
Rezumē-kaut kur pāri 20 ašukiem,svarā 200-300gr,viens vilka uz 400gr.
Tāda cope pa fikso sanāca.Fiksi aizbraucu.Fiksi savilku.Fiksi beidzu!;)
Viens gan...interesanti,kā bija gājis tam copmanim,kas no rīta tur bija bijis?Varbūt es tik tādas palikušās sēnalas savācu?Mjā,kas zin!
Izbraukājis šoziem te liepājas,pāvilostas un čupu ar ventspilēm un nekā...nu ,gandrīz nekā!A tepat mājās jau otro reizi pa smuko atraujos copē!
Prieks ,kur rodies?
Laime,kur kavējies?

Visu cieņu-avt.
28.decembris 2010, 14:36 | links
 
Cope jau tāpēc ir cope, ka neko nekad nevar zināt :), bet gribas....lai vienmēr, kad esi uz ūdeņiem ir ķeras, diemžēl nesanāk tā :), bet nu procesiņš notika :), neliels, bet bija, izmērs gan nekāds, pat neatceros, kad šādā dziļumā un vietā smalce ir skalpēta :), bet pie vispārējā klusuma un fona- mums gāja jautri :)
27.decembris 2010, 13:54 | links
 
Tas lāb':) Vajag jau mācēt copēt:D
27.decembris 2010, 09:58 | links
 
Bebram par prieku,vakar tiešām Ventā Ablomovič Atsosovič,no rīta veču bij daudz,manīju Kuldīgas Kārkliņa kompāniju,avtt un mini-me,NG bij apslimis bet operātors Edgars bij kaujas gatavībā filmēt lielo zivi.Galveno vijoli šoreiz spēlē eMKa,vēl biju es un sienaazis.Jāsaka,cope bij švaka,bet eMKa bij pārāks par visiem,tad jau raidījumā redzēsiet.
27.decembris 2010, 09:35 | links
 
Vimbu un brekšu vietas tur labas bet vai nav jabrien 2-3 km, kas to zin.
27.decembris 2010, 08:14 | links
 
Kā izskatās Venta ap Zlēkām? Mož kāds braukdams pār tiltu ir ielūrējis aiz margām? Mož kāds ir pat mēģinājis ko copēt? Vasarā piebraucu regulāri, bet vot ziemā uz ledus tur vēl neesmu bijis, a paprovēt ta ļoti gribās:)
26.decembris 2010, 22:18 | links
 
Usmā nav Ablamovičs atnācis kaimiņš iebarojis un velk raudus un ašukaiņus daži esot pat ap 400 gr Pa kādai dižai raudai arī trāpoties 0.1 auklai esot ko turēt 2 murmuļi aizgājuši aizsaulē Ziņas par copi saņemtas 12-55
26.decembris 2010, 12:58 | links
 
NG kompānija esot manīta bet pats gan nē?
Pa Ventu klīstot Ablamovičs kas protams priecē:)
Tas tā īsumā, gan jau kāds ko vakarā pastāstīs sīkāk.
26.decembris 2010, 12:25 | links
 
Tas Krsistus gājiens notiks svētdien :DDDDDDDD
25.decembris 2010, 09:13 | links
 
Labrīt visiem,esmu saplānojis rīt uz copi Ventā,šeit forumā lasu,ka NG ar kompāniju ari copēs Ventā.Varbūt varu piebiedroties?,apsolu netraicēt,skaļi nerunāt,ar konfekšu papīriņiem nemētāties.Varbūt kāds var privāti pačukstēt,kur,cikos?Nu gribās pačolēt,kā speci strādā.
25.decembris 2010, 09:05 | links
 
Tur pat, kur bijām svētdien, tikai kādus 500-700m uz augšu :)
Rīt iešu, urbšos, meklēšu, gan jau noķeršu ;)
22.decembris 2010, 20:20 | links
 
eMKa,kur??!!
;))
22.decembris 2010, 19:39 | links
 
Avtt

Paļdies :)

Atvainojos par kļūdaino informāciju par vietu, bet pēc MK apskaidrošanas nākamreiz Jums labāk spēšu nosaukt rajonu. Jūs bijāt ļoti netālu.... un Māris tagad zin ļoti precīzi.
22.decembris 2010, 19:27 | links
 
ta jau straumes nebij, ja taadu siikuli lejaa laidi, vainu apakssaa kaadu atsvaru liki.
22.decembris 2010, 19:26 | links
 
sienaazi,tur nav tolka bārstīt,tur straumīte!
22.decembris 2010, 19:25 | links
 
Smags darbs ar mini mormeni un 0,128 4-6 m dziļumā :))))
22.decembris 2010, 19:24 | links
 
V.S.O.P,ar ko arī apsveicu!
Bet vienalga,diena bija mums prīmā(skatīt zemāk eMKas teikto)!
22.decembris 2010, 19:24 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager