Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
VSOP uz ko lielākie, bļitka, balansieris, murmulis...motili bārstīji āļiņģos ?
22.decembris 2010, 19:23 | links
 
Drusku zemāk nekā "pie šarika" bija maķenīt labāk, man tika 14 okuneni no 200 līdz 600 gr. Nebija daudz, bet bija jauki, diena skaista, aizmūkot no bara iznāca savu zivi atrast un vēl kompanjonus pasaukt un "apzivjot".

Bija gan arī plicēni, gočiņi, pa kādam "saimniekam", gan arī mazmmēra okuneni, kuri , atšķirībā no pārējās augstāk minētās drazas, tika izslēgti no vārnu barības satusa un atlasti.

Morāle - zivis ir, bet mazos bariņos, vīru barā sēdot ir lielas izredzes noķert "čupa-čupsi". Izborēju caurumus 40, kamēr primo okunenu atradu, pēc tam nākamie 40 jau raitāk gāja.
22.decembris 2010, 19:19 | links
 
eMKa
nu labs dienas izklārējums, sevišķi par slepeno vietu "Pie Šarika":)))))))))
22.decembris 2010, 19:02 | links
 
A sanāk,velnam tādam,sanāk eMKam forši izklārēt dienas copi!Ne ko atņemt,ne ko pielikt!
;)
22.decembris 2010, 18:43 | links
 
Tad nu tā, lirisks noskaņojums, kaut ko jāieraksta.
Sākšu ar to, ka cope Ventā ir īpaša un forša. Vēl īpašāka tā kļūst ar foršiem copes kolēģiem. Vēl jo īpašāka tā ir tāpēc, ka ej un uzmini kur tas Asaris šodien ir. Bet kaut kur viņš ir....kā tai aņukā- "No Ļolik gde ta zdesj".
Tad nu lūk savācās trīs Ventas matadori, viens par otru "krutāks", katram savas slepenās vietas...nu tāda company tukšā palikt nevar nekad!!!
Visa nakts pagājusi murgos- jo smadzeņpods skaitļo īsto vietu :). Rīts, kofe (i kakao s čajam) viss izskaitļots, dodamies uz visslepenāko vietu, ko turpmāk saukšu - "Pie Šarika". Kāpēc pie Šarika, ļoti vienkārši- tur dzīvo Šariks. Kas ir Šariks ? Šariks ir liels "vilku sugas" suns, kam patīk vienkārši izbesīt copmaņus :), tas izpaužas sekojoši : sēdi pie ālinģa, tirini, liekas tūlīt būs cope, atnāk Šariks un nomet kaut kur izkārpītu ledus gabalu pie paša ālinģa, katram normālam cilvēkam šāda pusteļa uzvedība liekas amizanta un protams seko ledus gabala metiens kaut kur.....ahāaaaa, bet to tikai Šariks arī gaidīja, jo pēc mirkļa viņš ar visu ledus gabalu ir atpakaļ un atkal nomet pie ālinģa, ja neseko nekāda reakcija, tad Šariks ar purnu to baksta tuvāk, smilkst un kārpa ledu, galu beigās ledus gabals tiek iestumts ālinģī un nu gribot negribot tas jāvelk ārā un kaut kur jāsviež. Liekas, ka tas varētu turpināties mūžīgi, jo Šariks nav nogurdināms :DDD. Bail pat iedomāties, kas notiktu, ja būtu nopietna cope un jāvelk zivs, kamēr Šariks ar savu purnu stumj āliņģi ledus kluci. Vienreiz jau aukla aptinās ap ausi un likās, ka nu ir dimbā, bet kaut kā par laimi iztika bez pīrsinga.
Lūk, tas arī bija galvenais ekšens šinī vietā. Forši ne ??!!
Tiek nourbta vieta zem "Šarika", kolēģi dodas uz "Aleju", abet nikuja, sorry- neķera iraid gan te, gan tur. Vienīgi esam lepni par pirmo caurumu izrubināšanu, neviens te nav bijis un tika jau spiests uz to, ka noteikti tur neviens nebūs, bet apakšā sēdēs nogribējies jūrinjieks....skuju vai šarika perspektīva :))
Pārceļamies zemāk, te kāds rets vīriņš sež, bet izskatās, ka process neir. Visi zin par slaveno vakara kļovu, tad nu ceram satikt to. Satikām uz 20min., šis bija baigi steidzīgs un ātri notinās.
Nu vispār nebija jau tā, ka neko nenoķērām- man bija 2 asari un 4 Maskavas zandarti- 100% realizētas copes. Esmu patiesi lepns par sevi :)))
Kolēģiem asaru vairāk.
Bet laicīiiiiiiņš šodien....- zīža drāna, saulīte, vēja nema, ozons kampjams no visām pusēm, aš pat migla uznāca, foto maisteriem būtu īstā reize.
Bet kā jau tas vienmēr notiek, vajag tak kādam visu izbojāt- atskan pāris telefona zvani par to, ka kādus 2-3km zemāk nav bijis ne Šariks, ne ozonu nav bijis laika elpot, bet ņēma kumpais......
Tā lūk :)......tak teicu, ka cope Ventā ir īpaša un forša :D
22.decembris 2010, 17:55 | links
 
Lai nu kas to teiktu,V.S.O.P.!
;)
p.s.šodien gan ,tik jautri neejot...
21.decembris 2010, 16:31 | links
 
Avt-veidiigais labu dziru lok ;)))) Skaisti sapņi rādās ;0
21.decembris 2010, 16:06 | links
 
Es jau pēc eglītes biju, sniegs līdz jostasvietai, zari apsniguši, katra poenciālā skaistule dikti jāpurina lai var saprast derēs vai nē.
21.decembris 2010, 11:56 | links
 
Bebr,ceturtdien nea,jāpelna +punkti,jābrien pēc eglītēm,vakarpusē uz kinci ar mazo,ielūrēt Poteram feisā!
;))
21.decembris 2010, 10:58 | links
 
avt
Ka Tev ceturdien?
21.decembris 2010, 10:19 | links
 
Jūs ,veči,dzenājiet kumpos un urbiniet ļedu(un ne tikai),bet mans copēs un vilks šamos!Vismaz ļaujiet man tā cerēt...
;))
21.decembris 2010, 10:19 | links
 
Man arī tāds funktieris, ka rīt ļadu paurbināt vajadzētu :)
21.decembris 2010, 09:54 | links
 
Rīt būsim Jūs galā, padzenāt kumpainos ;)
21.decembris 2010, 09:44 | links
 
Nu nebija gan baigā cope, bet kaut ko salasīt varēja.
11 zivtiņas pa pieciem knapi noēdām :)
mini-Me - cik sver 38cm garš asaris ??? Tev prakse :). Es teiktu, ka kādi 600-700gr.
Pārējie uz 300-350, viens stabils 400-500. It kā skaits nebija liels, bet kopsvars pietiekošs :)
21.decembris 2010, 09:00 | links
 
Blē, avtveidīgais: šis uzbrauciens bija domāc par vakardienas (ne)copi, ja? Bet es takš jau teu sendienas atpakaļ teicu, ka tā nenormālā ķera iekš to slepen' viet' ilgtermiņā noteikti atspēlēsies. Sakā, švaki, "futbollaukumā" draņķīgi, lejtecē riebīgi - klau, pavisam netīši parādīju, kur dzīvo vārdotāja: aiznes savu kastiņu ar pričendāļiem, kā arī bori, varbūt tad vismaz uz stinti kaut kas pavērsies, mļin! :DDD
20.decembris 2010, 22:27 | links
 
Kā tad,klausiet tik Reflexu,i līdz Burčiem netiksiet,jo vairāk,kad ārā valda redīsveidīgs(!!??)spelgonis!;)))
p.s.tiesa,arī manī diži neieklausieties...
;)
20.decembris 2010, 17:25 | links
 
skiperis
Droši vari zipāt, kur vien actiņas rāda, vo. Līdz Burtnieku līkumam gan neesmu nobraucis, bet šitādā redīsveidīgā spelgonī lec varētu būt staigājams pat starp tiltiem.
20.decembris 2010, 17:11 | links
 
mini_Me. Pa skaisto! Vai Ventai var arī pāri staigāt, vai tikai no maliņas?
19.decembris 2010, 18:43 | links
 
mini_me
vismaz pēdējās trīs dienas kumpainie ir un Vimbuškas arī:)
19.decembris 2010, 16:49 | links
 
"pavisam netīšām"
:DDD
To Tu varēsi mazbērniem stāstīt ;))
19.decembris 2010, 10:36 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager