Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
sapalus neesu ķēris gan ,tapec nevaru oponēt :),bet vienu zinu gan,ka nu vīri gan TV gan citur nu Baigi BAIGI stāsta,ka sapāls mūk no tiem cilvēkiem kā traks,ka pat krastā stavot esot jaslepjas pasam aiz zalem !
14.jūlijs 2010, 13:11 | links
 
salmo-z, ar to tu gribi pateikt, ka sapali ir stulbi? ja tā, tad kļūdies, viņi bieži mēdz nopeldēt gar kājām, laivu, krastu utt, nevis viņi ir stulbi, bet vnk nebaidās, jo zin ka tu viņam neko neizdarīsi, pamēģini tādā brīdī sapalu noķert, kaut ar tārpu vai sienāzi, nekas nesanāks, viņš ieraugot ko aizdomīgu vnk vairs neņem!!!
14.jūlijs 2010, 13:03 | links
 
tramiigaa piesardziigaa zivs man 3 dienas atpakalj ventaa,dienas viduu nopeldeja gar kajam apmeram pusotra metra ataluma :)
14.jūlijs 2010, 12:28 | links
 
paldies par ieteikumu!
bet var taču arī bez pavadas - kā forelēm?
14.jūlijs 2010, 12:26 | links
 
kaspars-j - metāla pavadu vajag tikai līdakai. Līdaku dabūt uz vaboles ir pārāk mazas izredzes. Es liktu fluorkarbona pavadu, to tomēr mazāk redz.
14.jūlijs 2010, 11:46 | links
 
saķēru maijvaboles. kamēr nav galīgi izkaltušas, gribas likt lietā ķerot sapalus pludinot pa virsu ar "burbuli", bet nezinu vai metāla pavadu vajag vai nevajag. kā nekā tramīga, piesardzīga zivs. kādi ieteikumi?
14.jūlijs 2010, 11:18 | links
 
Kād" kamer?
12.jūlijs 2010, 09:50 | links
 
Tava kamera neko nerāda?
12.jūlijs 2010, 08:48 | links
 
I am back. Kas vēl bez avt strimalām notiek? :)
12.jūlijs 2010, 08:36 | links
 
te ir kāds kas labi pārzin Zlēku gabalu ventā? runa ir par miermīlīgajām zivīm
ja ir kāds, raxtat privāti! :)
12.jūlijs 2010, 01:18 | links
 
viepli,tad saki,ka mans uzminēja,nu par to virpināšānu?Neņem pierē,mans to tik tā uz cūceni minēja!
;)))
11.jūlijs 2010, 17:02 | links
 
Avt, ar virpināšanu sāki, ar virpināšanu beidzi.
:)))
11.jūlijs 2010, 16:13 | links
 
Nu ko ,džeki,virpiniet čibriku zem segas?Nu nu...
A mans i mā,tikko no slaucējrīta.Biju tepat pie mājām,vecais labais slinkums bija kur tālāk maukt,zinieties.Sāku pusē 4,vēl varēja dzirdēt disko bugi-vugi atskaņas no pilsētas estrādes.Jancīgi,no vienas puses man te daba mostās,a tur ļautiņi plosās mūzikas ritmos...
Koroče,pusotrstundas laikā vimbas tika vilktas uz nebēdu!Daudz!Cik?Cik paturēju?Atslābstiet!Cik bija ,tik arī bija.Varu jau pie krūts klapēt,un teikt,ka tika paturētas 5 vimbas.Jums no tā vieglāk būs?Nu tad tā lai arī paliek!;)
Copēju virs rumbas.Vecais labais standarta barojamais(vispār prasījās stiprāks,saldāks baroklis...),mērena straume,murmulītis+baltie un aiziet zuzīt,cope panesās!Bija tādas standarta-mēra vimbas,bet tādas īsti lielas(800gr-kg) nebija.Copes drošas,bieži murmulis bija iekš to rīkl'!
Te uz 5 atnāk vietējs onka.Šamais nostājās 50m lejāk.Mans tik velk!Onkam klusums.Mans tik velk!Hop,onka ir klāt!Ne labrīt,ne čau,bet nostājās metrus 5 no manīm.Tā jau nav,iebaro arī.Jau pēc plunkšķa var saprast ,ka tiek krāmētas kādasturnebūt biezputras pikas.A pats met savu pludu tieši tur ,kur manam ir copes,a nevis kur pats barojis!Ak,vecais rūdījums!Nu ko tu tādam padarīsi,ko tādam ko tur aizrādīt?
Izvilku vēl kādas tur nebūt.Eh,pietiek tokš,ķesele jau tā pilna,ka pašam vai neērti paliek!Pulkstenis turpat vai 6.Solniškins ar sāk spiest feisā,mans rīdā pingeli kopā.
Ko onka?Kas to lai zin.Kamēr vēl tur biju,tā arī neredzēju kauč vienu fišiņ' viņam izvelkam.
Mēnesi neesmu bijis pie die muter ciemā.Vot,tagad ņems un aizbrauks,iedos mamsam zuvīt,būs gardas kotletes(sory zaļie!)!
Ja nebūs rīt šance,tad vakarā,pēc futens fināla,derētu tā kā aizlaist kādu sūkātāju iztupēt,vai!

Nu labs'i,virpiniet visvari tur zem segas,a mans laiž pie māmuliņas!
Visu cieņu!
;)
11.jūlijs 2010, 07:10 | links
 
Ventā zandarti ir un izmēri arī iespaidīgi. Pats lielāku par 1.7kg noķēris neesmu, bet redzējis esmu 2.8kg. Ir dzirdēti stāsti arī par 6kg zandartiem. Protams mans stāsts ir posmu no Zlēkām uz leju. Varu piebilst, ka sezonas laikā ir biežas tādas reizes, kad zandarti pusūdenī ņem kā negudri, vienīgi tie pārsvarā ir zemmēri ar retiem izņēmumiem.
10.jūlijs 2010, 19:37 | links
 
Tas tavs hm, avt ir saistiits ar to, ka laizh nost Pakulju uudenskraatuvi. Tapeec drosh vien ir taas uudensliimenja izmainjas.
10.jūlijs 2010, 01:29 | links
 
pliksnis...skat "kā gājis copē"
10.jūlijs 2010, 00:56 | links
 
jonyzs....virs Zlēkām pa 4iem gadiem neesmu manījis...zem it kā esot, bet dabūts ir viskas, bet ne zanders...Un tad lejā esot....
10.jūlijs 2010, 00:55 | links
 
Pāris stundas atpakaļ nodžumpīju.Hm,līmenis ir atpakaļ-nokrities.Bikucīt pa virsu nes pa zāļu kušķim,a ūdens redzmība normaļukas!
Mans iet sust...
;)
9.jūlijs 2010, 23:23 | links
 
Kopš vakarrīta ,upē cēlās līmenis.Pēcpusdienā bija jau klāt kādi 15cm,likās ,ka turpināja celties.Redzamības un zāļu ziņā viss okey!Acīmredzot,ka ļeitukas-braļukas būs dabūjuši lietu!
Tas tā,možen kādam noder...
9.jūlijs 2010, 08:07 | links
 
nu riktiigaas zanderu upes ir Daugava un Lielupe.....par Ventas monstriem nav ipashi dzirdeets...
8.jūlijs 2010, 13:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager