Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Sveiciens, muļķīgs jautājums zinātājiem, kā ir ar zandartiem Ventā, reti sastopama zivs vai arī ir pietiekošā skaitā, vai vispār nav?
8.jūlijs 2010, 13:18 | links
 
Labrīt, Brālīti un avtt!
Šeit ir pazuduši vairāki sarakstes elementi- laikam vainīgs lielais negaiss Rīgā, jo nebija tajos nekas tāds, dēļ kā adminim būtu bijis jāšķērē.
Mans jautājums Jums- vai dabūjāt (paspējāt) izlasīt manus klepus uz Jūsu postiem? Ja nē, dodiet ziņu- mēģināšu atgremot privātajā pastā.
Ne asakas!
8.jūlijs 2010, 08:36 | links
 
P.S. aizmirsu piebilst- tai pašā laikā vienmēr priecājos par labu un sakarīgu kompāniju!
6.jūlijs 2010, 07:54 | links
 
Ventā kaut kā parasti neveicās(Ventspils pusē), izņemot kā dažas līdakas uz spiningu, neko citu nesanāk tur noķert.
5.jūlijs 2010, 14:15 | links
 
Vai Ventā pie Nabes ezeriem ir iespējams dabūt brekšus, ir kāds speciālists šinī jautājumā ?
5.jūlijs 2010, 13:55 | links
 
Sagittario - radās iespaids ka dzimtajā Latvijā atgriezies no trimdas kur visu mūžu sapņoji par Ventu.:)) Otrs variants - vecums nāk ar sentimentālismu :) Trešais - esi sācis copēt nesen un tik tagad sāc izprast to burvību :))
Tā normāla latviska kritiska filozofija bet uzrakstīji skaisti.
Tev vēl rudenī jāatbrauc uz vēdzeļu copi - jādod dzert būs tev,,, citādi emocijas pārplēsīs tevi :)))
5.jūlijs 2010, 13:54 | links
 
vienu reizi laivojot ar plostu pa ventu netalu no abavas vakara izkapjam krasta izvaram est un ta talak. noeju lidz udenim skatos nak burbuli no udens netalu no manis. ipasi nepieversu uzmanibu.
paskatos velak un domaju kapec no udens tvaiki nak un no tas vietas kur burbulo udens
5.jūlijs 2010, 11:55 | links
 
Līdzīgs piedzīvojums kā sagittario, tikai otrajā krastā uz Kuldīgas pusi, tiesa arī cope nekāda dižā nebija, asareļi sapalēns un viss, bet dabas skati pat ļoti ok, arī laivotājus redzēju, viennozīmīgi atgriezīšos vēl kādu reizi. Priecēja arī labie skati kad lielie sapali vai meženes (nezinu) braslā leca pakaļ tauriņiem un spārēm kas lidinājās gar ūdens virsu, pricipā viss ūdens kā dzīvs, breksēni rakās, kaut kas sīkos dzenāja, pirmai reizei iespaidi pāri pārēm. Nākamreiz jāmēģina tikt pie kāda cienījama loma :D
5.jūlijs 2010, 11:10 | links
 
Vai ne?
;)
5.jūlijs 2010, 09:01 | links
 
Njā Venta spēj atmiņu kladē ierakstīt spilgtus notikumus un piedzīvojumus! Tā spēj pārsteigt ne tikai ar saviem skatiem, bet arī zivju trofejām!
5.jūlijs 2010, 08:54 | links
 
Paldies, zogs! Lai tev izdodas un ne asakas!
4.jūlijs 2010, 22:18 | links
 
sagittario! Nu tev rakstnieka talants! Lasīju ar aizrautību!
Lai dzīvo Venta! Es provēšu tršdien.....
4.jūlijs 2010, 22:10 | links
 
Šodien atgriezos no Ventas- lai dzīvo Kurzemes pērle Venta!!!
Patiesībā stāsts ir par sapni.
Tas aizsākās garajos ziemas vakaros, spaidot peli un klejojot pa Ventas krastiem ar baltikmaps palīdzību, līdz vakardien ap pusdienlaiku sapratu- ja tūlīt kaut ko nedarīšu lietas labā, tas tā arī paliks tikai sapnis...
Izprintēju sev interesējošo rajonu, atzīmēju iespējamos piebraucamos ceļus un vietiņas, atzīmēju, kuras no tām ir LVM pārziņā, fiksi sametu mašīnā makšķerēšanas rīkus, telti, guļamos un uzņēmu kursu uz Skrundu mīt savu robinsona taku.
Lai gan sākotnēji biju iecerējis sākt ar labo krastu, likteņa roka mani aizveda uz kreiso (vienkārši vajadzēja pārtikas veikalu Skrundā :))) ). Kad jau, tad jau!- sākšu ar kreiso! Vēlreiz, cīnoties ar satraukumu, laidu caur smadzenēm domu, ka noteikti prātīgāk būtu bijis iepriekš uzjautāt avtt vai juliusam par savu ceļamērķi, bet, kas nu nav izdarīts, tas nav un ko nu vairs...
Tālākie notikumi norisa kā filmā. Nevarētu teikt, ka tajā pusē savā dzīvē nebūtu nācies būt, bet tik intīmi ar vietējiem ceļiem un celiņiem iepazinos pirmo reizi.
Rezultātā ieraudzīju Ventu no neredzētiem skatu punktiem- vienu par otru skaistākiem, tikai man vajadzēja īstenot trīs ieceres- novietot auto, uzcelt telti un pacopēt, tādēļ tēloju neapmierināto Tomu un turpināju savus meklējumus. Manas pūles nepalika nepamanītas un "sistēmas operators" man ierādīja vietiņu, ko var droši nosaukt par "dieva ausi". Un bija arī pēdējais brīdis, jo pulkstenis jau rādīja astoto vakara stundu- tik vien bija palicis laika, lai iekārtotos, sarūpētu malku ugunskuram, jo vēl jau gribējās arī paslīcināt slieku un kādu mākslīgo zivi.
Par lomiem šoreiz neko nestāstīšu, jo nav jau ko īpaši stāstīt. Tik vien pateikšu, ka cepšanai ugunskurā sanāca un, kā teiktu Mārtiņš- "kas var būt labāks par šo!!!"
Rīta pusē vareni iepriecināja divi skati.
Pirmais- pīļu rīta krosiņš vārda tiešā nozīmē pa ūdens virsu un pietam- riktīgs gargabalnieks!
Otrais- jautru un dzīves garšu baudošu copmaņu laivojums katram savā gumijas pūslī. Tas bija to vērts- C vitamīns visai dienai!
Copes gan nekādas. Varbūt tāpēc, ka divas saules spīdēja, varbut nemācēju :), toties ūdens kā piens.
Pateicis paldies vietiņai un paķēris līdzi gan savus, gan iepriekšējo copmaņu sadzīves atkritumus, devos mājup. Doma tāda- tālāk par Skrundu to šmuci nevedīšu. Un nevedu arī, jo pie domes autostāvvietas stavēja vecā parauga atkritumu konteineri un nebija nekāda vajadzība maisu atstāt uz ļovenēm :). Ar apziņu, ka arī es esmu piedalījies Lielajā Latvijas sakopšanas talkā un esmu kļuvis ar jauniem iespaidiem bagātāks, rullēju mājup.
Lai dzīvo Venta! Gaidi- es atgriezīšos! Varbūt citā vietiņā, bet atgriezīšos.
4.jūlijs 2010, 21:50 | links
 
Biju 2dienu braucienā pa Ventu un rezumē 10 asari (cimdiņi) - 1 mēra līdaka - 3 vimbas (viena uz roteri, divas fīderējot)! Karstums galīg nepatīk zivtiņām! Posms bij garš - tapēc secinu, ka zivtiņas gausi ņem, jāgaida vēsums, būs izsalkušas!
2.jūlijs 2010, 09:03 | links
 
Bebr!
Hm,a vajadzēja būt...Tur derētu 4 no rīta startēt-copēt!
2.jūlijs 2010, 08:17 | links
 
Avt
Vakar pusotru stund' vēl nocīnijos, vienu tik dabūju
2.jūlijs 2010, 08:11 | links
 
Tā..pārnedēļas nekur nesanāca paganīties...Vakar vakara copē un šorīt no rīta ,vecajā vietā (Zlēku apkaime) ,galīgs tukšums, ja neskaita dažus asareļus un divus mazmērus no zaļsvārcēm.... (spinis)
30.jūnijs 2010, 22:53 | links
 
Copēja baigi piesardzīgi. Man uz fīderi vimba un divas riktīgi labas raudas + dažas nelielas, kolēģim uz pludu 2 vimbas un čupiņa ar normālām raudām.
P.S.Vakarā kāds gribēja nokost fīdera barotavu. Copes beigās izdarīju trīs metienus ar spiningu un šamējo piemānīju - 2.9kg.
26.jūnijs 2010, 09:43 | links
 
Vimba vēl nav iznārstojusi, vakar 3 gab, visas raupjas, vienai pieņi tek kā no krāna. Juliuss, kā Tev gāja?
26.jūnijs 2010, 09:31 | links
 
Man ir amerikāņu buldogs, esmu ņēmis uz copi Ventā - apcirtēji tuvu nelien :)
19.jūnijs 2010, 11:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager