Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
aakki,+-50cm klāt,ja ne pat vairāk!Rāmie līči pilni ar drazām.Nupat liekās,ka kāpums būs apstājies.
10.maijs 2010, 08:09 | links
 
avtt;kāds līmenis ?Man ūdens pļavās.
10.maijs 2010, 07:51 | links
 
Zogs, nesapriecājies par Bušiņiem...es pie mēra zivs vēl neesmu ticis:).Tas, ka 1. 8 niece, tas tiesa, paskaties manā albūmā.Tas gan bija manam kompanjonam.
9.maijs 2010, 20:39 | links
 
Būšniekā vismaz copes bija, gan 1ajā, gan 2ajā maijā....1ajā it kā 8niece, otajā leilākā laikam 3niece..
Venta izskatās vēl nav modusies (līdakām) un tas laiks, tas laiks...
7.maijs 2010, 21:04 | links
 
Būšniekā arī vēl līdakas pilnas, vismaz pa svētkiem bija...tomēr tas it kā seklāks, ātrāk uzsilst, bet kas tur var uzsilt, ja ārā +6 :(
7.maijs 2010, 20:41 | links
 
Pāāldies, kungi! Laikam jau Puze vai Būšenieks būs jāecē...
7.maijs 2010, 20:38 | links
 
Abavā nav ko līdakas mēģināt,duļķains,vietām jau pļavās ūdens.Zem rumbas jau varbūt labāk,krasti stāvāki un straume mazāka.
7.maijs 2010, 19:32 | links
 
Mans nezinaitis...Rīt brauks,tad redzēs!
7.maijs 2010, 18:39 | links
 
Ir jēga vispār spini mētāt? Kāds tas ūdens i? Caurspīdība...kāds var pateikt?
Ko dzird par līdakām? Ir sākušas rosīties? Nav man nekādas infas, a pa lieko skriet negribas....
7.maijs 2010, 18:34 | links
 
Esot 50cm klāt+vēl ceļoties...
7.maijs 2010, 10:07 | links
 
Mazliet uzlīst,zāle un pārējie slapjuma patērētāji nav saņēmušies-viss pa taisno upē iekšā.Vakar jau ar pie mums līņāja,auksts,drēgns,kur vēl ka ievas ziedēs!
6.maijs 2010, 08:11 | links
 
aakki,zinu,ka izklausās neticami,bet mans nav bijis Ventā kopš sestdienas!;)
Mjā,šorīt arī man teica,ka līmeņukas kāpjot augšup.Samērā reta parādība priekš šī laika!
6.maijs 2010, 07:40 | links
 
Kuldīdznieki!Jums arī ūdens līmenis kāpj?Abavā pa nakti kādi +40 cm.un joprojām nāk klāt.
5.maijs 2010, 18:12 | links
 
Šodie Ventā no Landzes līdz Ūdrandei no krasta spiningojot var teikt tukšums.Vienīgais secinājums Venta pilna ar lejup ejošām stintēm,kuras trāpījās aizķert ar vizuli.Un līdakas vel nārsto.Jāgaida vai jābrauc uz ezeriem.Ne asakas!!!
2.maijs 2010, 15:07 | links
 
Ventā virs Kuldīgas vakar paziņām pa trijiem 9 mēra līdakas uz dzīvo.Līdakas nav iznārstojušas,Abavā tas pats.Visas īsās resnās pilnas ar ikriem.Tāpēc vairums copmaņu reti pie kādas mēra līdakas tiek.Labi,lai mazāk izķer,tad drīz nebūs ko ķert!Pie tik zema līmeņa jau ķemē nenormāli,kā viens aiziet no vietas-tā nākošas sāk atkal mētāt-sevišķi vietās pie kurām viegli piebraukt.
2.maijs 2010, 09:20 | links
 
Nu tad atskaite: Vieta virs Zlēkām(vecā,kuri zin)...No 6iem līdz 12tiem pa diviem nevienas copes,isņemot stinti aiz anālās atveres kolēģim...Cik runāju ar citiem sezonas atklājējiem, arī pa 0ēm, izņemot no lejuppeldošas laivas infu par redzētu vienu nelielu lomu augstāk pa upi... 2/2,5km posmā copmaņu kādi 10/15(mainījās) kamēr redzes lokā arī pa 00ēm! Sastopot vietējos,izrunājām,ka nārsts ir redzēts, bet iespējams nav beidzies! Varbūt tas arī iemesls.
Pārmetāmies uz vienu, nelielu meža ezeriņu(dīķi?)...piecas copes pārstundlaikā, lieākās 2vas 40ieces...bij ar knapa 15niece...škiet tur lielāki eksemplāri nav, vai ir retums :(
Mājupbraucot noskatīju, ka pie Lečiem frikadeļu zupa...tik atsauksmju te neredz! Nu labi, puse tur noteikti RU....
2.maijs 2010, 01:17 | links
 
sviestmaize, skatoties no kura tilta! No Zlēku līdz Abavai, nevajag....no Kuldīgas ,vajag!
1.maijs 2010, 22:53 | links
 
:)), jau joprojām- labs salikums :)). Vajag, vajag vēl joprojām :)
1.maijs 2010, 15:41 | links
 
a ventaa no tilta liidz abavai jau joprojaam vajag licenzi spinim un pludam vai nee ?
1.maijs 2010, 11:20 | links
 
Ja to izdosies piemānīt ar mākslīgo ēsmu... iespējams :)
30.aprīlis 2010, 19:04 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager