Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Kas tur ir ar ledu?vel ir un staigajams?
14.marts 2018, 14:33 | links
 
rīt jau būs sals, varēsi pa vižņiem pērties
14.marts 2018, 08:48 | links
 
Virs Kuldīgas var vizinaties uz ledus gabaliem !
Gatavojamies garo kātu sezonai ! ;)
14.marts 2018, 08:32 | links
 
Uldiss22 [13.03.18]: Jancux [15:50]: Biju šodien uz ledus, ledus vēl labs, rit ar droši ka var! Varbūt ar tikšanu virsū var būt problemas, jo atpakaļ nākot ūdens lidz ceļiem bija! Cope-cope švaka, biju no 8-13.. lielie nebija, bet salasīt ko varēja.. lielākais 325 g.. mazie bij diezgan.Daudzi jau notinās ap 12:00, jo cik redzēju neviens neko īpašu nevilka.Kurā vietā biji? Kur tas ūdens?
Biju tārgalē. Ūdens krasta zonā, vrb uzspiež ledu augšā un būs Ok.Bet zābakus lūdz celim vajag!
13.marts 2018, 19:51 | links
 
Jancux [13.03.18]: Biju šodien uz ledus, ledus vēl labs, rit ar droši ka var! Varbūt ar tikšanu virsū var būt problemas, jo atpakaļ nākot ūdens lidz ceļiem bija! Cope-cope švaka, biju no 8-13.. lielie nebija, bet salasīt ko varēja.. lielākais 325 g.. mazie bij diezgan.Daudzi jau notinās ap 12:00, jo cik redzēju neviens neko īpašu nevilka.
Jancux, uzrakstīju PM
13.marts 2018, 18:28 | links
 
Jancux [13.03.18]: Biju šodien uz ledus, ledus vēl labs, rit ar droši ka var! Varbūt ar tikšanu virsū var būt problemas, jo atpakaļ nākot ūdens lidz ceļiem bija! Cope-cope švaka, biju no 8-13.. lielie nebija, bet salasīt ko varēja.. lielākais 325 g.. mazie bij diezgan.Daudzi jau notinās ap 12:00, jo cik redzēju neviens neko īpašu nevilka.
Kurā vietā biji? Kur tas ūdens?
13.marts 2018, 18:14 | links
 
Biju šodien uz ledus, ledus vēl labs, rit ar droši ka var! Varbūt ar tikšanu virsū var būt problemas, jo atpakaļ nākot ūdens lidz ceļiem bija! Cope-cope švaka, biju no 8-13.. lielie nebija, bet salasīt ko varēja.. lielākais 325 g.. mazie bij diezgan.Daudzi jau notinās ap 12:00, jo cik redzēju neviens neko īpašu nevilka.
13.marts 2018, 15:50 | links
 
Gribas mazliet iesmiet par to teicienu- kas māk, tas velk. Nu, nevar nepiekrist!
Sestdien bijām Ventā. Teica, pie konteinera riktīgi velk. Kas māk, tas velk. Man pa kādam sīkulim 100-150 gr. Skatos, sēž vietējie viens otram blakus. Domāju- iešu aiz muguras un arī ko izvilkšu. Nekā, pat nepieskaras. Sadūšojos, eju klāt (vai ta nu dumu sievišķi gluži ar biri sitīs nost) un vaicāju, kas un kā- kā to dara? Kāda mormiška u.t.t. Šie iesmej- mērc tik iekšā un tirini.
Lūdzu, lai parāda to slepeno mormišku. Ieraugot to, gandrīz biju beigta- 0,15 aukla, mormiška pus īkšķa lielumā, zelta pile. Šis man saka- a ko, ar tādu auklu es 7 kg varu izvilkt un straumē jau nemaz mazāka neturēs. Saprotu- straumē, bet tagad straumes nav.
Mēs te spriežam par 0.1 aukliņu, mini mormišku. Vajag tik mērkt un kratīt! Nez, kā lai iemācās?
Zivjumīle, kas iemērkt prot, bet kratīt nē :)

zivjumilis, 12.marts 2018, 17:02


Sen nav Ventā būts, bet nekas īpaši tai straumes copē jau nav mainījies, visdrīzāk. Jāsabalansē auklas biezums ar murmuļa svaru, bet tā, lai mormišku nedaudz straume nones, bet tas biežāk pie kaprīza asara. Tāpat sēju virs pamata murmuļa mikroskopisku mormiškiņu, tad bija copes 60/40 uz sīko. Neērtības tās, ka bieži, ja asaris uz apkašējo, tad augšējā mēdz ieķerties āliņģa malā un čuš- zive prom.
Bet nu tirināšanā arī roka jāpiešauj. Es piešāvos pie tāda sīka, sīka dribla ar biežu piesišanu pie grunts. Bet vimbu izšūpot tā arī neiemācījos. Bija man kaimiņš- vecs krievs, bieži kopā copēt braucām. Viņš uz balto zivi, es uz asariem. Bija dienas, kad asaris ne lūdzams neķērās, bet vecais vimbas velk. Tad nu bija tā- izurbām caurumus blakus, kaste pie kastes, mānekļi vienādi, cemtos kopēt tās viņa tirināšanas kustības, šis velk, man skuju... un tā ir bijis vairākas reizes. Parasti pēc laika nospļāvos uz to pasākumu un tinos meklēt asari...
13.marts 2018, 08:39 | links
 
kasix3331 [Vakar]: Ja gribas peldet,tad droshVai tad tiešām tik traki ir?? Peldēt negribas, bet zivi gan!

Jancux, 12.marts 2018, 22:42


Svētdien no rīta, ejot virsū, ledus bij ok, bet pa dienu bija labi plusi un virsējo kārtu pamatīgi kausēja. Vakarā ejot krastā jau bridām pa pamqatīgu pļuru. Ledus strauji paliek čaugans, lai arī tā biezums vidēji bija 15 cm, visrsējā kārta pārvēršas putrā un pie šitādiem plusiem tas ātri kļūs bīstams. Pavasarī pie šādiem apstākļiem ledus nav uz pusi tik drošs, kā daudz plānāks pirmais ledus!
Ne asakas!
13.marts 2018, 07:52 | links
 
kasix3331 [12.03.18]: Ja gribas peldet,tad drosh
Vai tad tiešām tik traki ir?? Peldēt negribas, bet zivi gan!
12.marts 2018, 22:42 | links
 
kasix3331 [12.03.18]: Ja gribas peldet,tad drosh
Ir tik drūmi jau??
12.marts 2018, 22:23 | links
 
Ja gribas peldet,tad drosh
12.marts 2018, 21:57 | links
 
Bet kas ar ledu vīri? Rit vel būs drošs?
12.marts 2018, 21:53 | links
 
Dažreiz lielas mormiškas nostrādā daudz labāk nekā mazas neatkarīgi no straumes-laikam tas bum-bum pa grunti asarim patīk.Vienmēr tā nav-eksperimentēt vajag.
12.marts 2018, 17:46 | links
 
zivjumilis [12.03.18]: Gribas mazliet iesmiet par to teicienu- kas māk, tas velk. Nu, nevar nepiekrist!
Sestdien bijām Ventā. Teica, pie konteinera riktīgi velk. Kas māk, tas velk. Man pa kādam sīkulim 100-150 gr. Skatos, sēž vietējie viens otram blakus. Domāju- iešu aiz muguras un arī ko izvilkšu. Nekā, pat nepieskaras. Sadūšojos, eju klāt (vai ta nu dumu sievišķi gluži ar biri sitīs nost) un vaicāju, kas un kā- kā to dara? Kāda mormiška u.t.t. Šie iesmej- mērc tik iekšā un tirini.
Lūdzu, lai parāda to slepeno mormišku. Ieraugot to, gandrīz biju beigta- 0,15 aukla, mormiška pus īkšķa lielumā, zelta pile. Šis man saka- a ko, ar tādu auklu es 7 kg varu izvilkt un straumē jau nemaz mazāka neturēs. Saprotu- straumē, bet tagad straumes nav.
Mēs te spriežam par 0.1 aukliņu, mini mormišku. Vajag tik mērkt un kratīt! Nez, kā lai iemācās?
Zivjumīle, kas iemērkt prot, bet kratīt nē :)
Arī nesaprotu šo metodi ar resnām auklām un ķieģeļ mormiškām.
12.marts 2018, 17:20 | links
 
Gribas mazliet iesmiet par to teicienu- kas māk, tas velk. Nu, nevar nepiekrist!
Sestdien bijām Ventā. Teica, pie konteinera riktīgi velk. Kas māk, tas velk. Man pa kādam sīkulim 100-150 gr. Skatos, sēž vietējie viens otram blakus. Domāju- iešu aiz muguras un arī ko izvilkšu. Nekā, pat nepieskaras. Sadūšojos, eju klāt (vai ta nu dumu sievišķi gluži ar biri sitīs nost) un vaicāju, kas un kā- kā to dara? Kāda mormiška u.t.t. Šie iesmej- mērc tik iekšā un tirini.
Lūdzu, lai parāda to slepeno mormišku. Ieraugot to, gandrīz biju beigta- 0,15 aukla, mormiška pus īkšķa lielumā, zelta pile. Šis man saka- a ko, ar tādu auklu es 7 kg varu izvilkt un straumē jau nemaz mazāka neturēs. Saprotu- straumē, bet tagad straumes nav.
Mēs te spriežam par 0.1 aukliņu, mini mormišku. Vajag tik mērkt un kratīt! Nez, kā lai iemācās?
Zivjumīle, kas iemērkt prot, bet kratīt nē :)
12.marts 2018, 17:02 | links
 
Ledus vēl labs Ventā pie Tārgales? Droši staigajams? Rīt gribās strīpainos pavilkt
12.marts 2018, 15:20 | links
 
Šodien no 8.00 līdz 17.00 pabūts Tārgalē. Mērķa zivs asars. Tautas daudz, kas mācēja ( tādu nebija daudz,bet bija), tie saķēra ļoti labi un smukus asarus. Es nemācēju, rezultātā 13 zivis, svarā ne mazāki par 300 gr, kuri mājās nosverot pārtapa par 120 līdz 200, un viens 285 gr. Viens breksis ar pirsingu aizgāja pie lunkas, bet tur bija bez variantiem, jo tā pat nebūtu viņu lunkā iestīvējis. Biku par lielu bija.
Bet bija atsevišķi indivīdi, kuri tiešām mācēja to zivi pierunāt un ķēra dikti labi un smukus asarus un pa kādai vimbai. Es sēdēju blakus un ne vella. Jāmācās.! Bet laiks super. Pirmos šī pavasara gulbjus un zosis redzēju. Ja tāds laiks pieturēsies pāris dienas, ledus var tapt bīstami čaugans. No rīta un vakarā, kā parasti, dikti daudz dzīvnieku gar ceļmalām tai pusē.
Ne asakas!
11.marts 2018, 20:56 | links
 
Vakar pabiju uz asariem,no 9.00 līdz 16.00 asari ņēma negribīgi 20 gab.lielākais 350 grami.pārējie 150-200 grami.
11.marts 2018, 13:38 | links
 
Nju taaa....
No riita stinte paveeraas uz 9.00 pa 1,5 h - 70 gb.
Ar asari suudiigi, kazaragi zadaolbalji, taa nav cope, bet mukshana no kazragiem, no 10 caurumiem , 8 njos kazarags, 2 - os pa asarim max 200 gr, pa reeeeeetam kaads normaals, bet ne man......
9.marts 2018, 16:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager