Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Bet vai pie tilta tai stinšu copes vietā var justies daudz maz droši? Nav ekstrēmi?
Taisos sestdien uz Ventspili uz stintēm, bet ja tur tādi vaļēji ūdeņi, tad vai tas ir to vērts?!
15.februāris 2018, 15:32 | links
 
Pie šķūņa stinti noķert varētu būt problemātiski ;).
Stinti šobrīd copē pie tilta, ledus ap 10cm, bet ir liels lāsums ar vaļēju ūdeni.
15.februāris 2018, 15:11 | links
 
Rit braucu no Talsiem un Ventspili uz stintim!Ir brivas vietas masina!PM
15.februāris 2018, 13:43 | links
 
Kas ar ledu Ventspilī pie šķūņa? Doma rītdien aizbraukt stintēs.
15.februāris 2018, 13:24 | links
 
martix91 [14.02.18]: Šodien pirmo reizi te stintēs.Tīri ok, trijatā ap 250 gabalām, bet tas uz visu dienu ar pāris uznācieniem.Labāk ņēma no rīta un pēcpusdienā.Ledus v ēl ok, ja tāds laiks būs, tad pēc pāris dienām būs cauri.
Vēl jāpiebilst, ka paralēli apelsīnsar brakonjeru cīnījās asaru frontē, bet tik dažus izdevās piemānīt.
14.februāris 2018, 22:50 | links
 
Šodien pirmo reizi te stintēs.Tīri ok, trijatā ap 250 gabalām, bet tas uz visu dienu ar pāris uznācieniem.Labāk ņēma no rīta un pēcpusdienā.Ledus v ēl ok, ja tāds laiks būs, tad pēc pāris dienām būs cauri.
14.februāris 2018, 20:50 | links
 
Sogad jau mazas upites rada brinumus zivis ir un ari izmers ir loti labs.
14.februāris 2018, 18:59 | links
 
Pagaidām viss iet uz to, ka šosezon tā arī Ventā lašu cope nebūs. Atkal sola salu un sniegu, tas nozīmē, ka pat pie labiem apstākļiem, ātrāk par pus martu nekas nenotiks, kas, savukārt, nozīmē, ka viss jau pa lielam arī būs beidzies.
Ibio, kur lai es tagad savus Timonus, Smitus un Cobalt grūžu? :))

Aigarsbergs, 14.februāris 2018, 16:16


pie Lečiem posms bija galīgi vaļā. Tā kā gan jau arī zemāk ir vietas, kur nav ledus!
14.februāris 2018, 18:27 | links
 
Asariic shvaki, ledus tiiri ok
14.februāris 2018, 18:25 | links
 
Ka ventspils puse ar ledu?? Un ka ar asariti??
14.februāris 2018, 18:14 | links
 
Ka ventspils puse ar ledu?? Un ka ar asariti??
14.februāris 2018, 18:04 | links
 
Mērcē vaļējos ūdeņos,nevis stāvi pie ledus un skumsti.:)))

akmens, 14.februāris 2018, 17:28


Aha, vismaz manas iecienītās vietas šoziem tā arī vēl nav aizvērušās ne reizes.
14.februāris 2018, 17:37 | links
 
Pagaidām viss iet uz to, ka šosezon tā arī Ventā lašu cope nebūs. Atkal sola salu un sniegu, tas nozīmē, ka pat pie labiem apstākļiem, ātrāk par pus martu nekas nenotiks, kas, savukārt, nozīmē, ka viss jau pa lielam arī būs beidzies.
Ibio, kur lai es tagad savus Timonus, Smitus un Cobalt grūžu? :))

Aigarsbergs, 14.februāris 2018, 16:16


Sakarini pie mammas ābelē :D
Nekas nekur nebūs beidzies, ja vien nesasals ledus, kas ar paliem visu kā buldozers nostums uz leju...
Tālu man tagad līdz Ventai, bet esmu pārliecināts, ka posmi ir vaļā un var copēt... :)
14.februāris 2018, 17:31 | links
 
Mērcē vaļējos ūdeņos,nevis stāvi pie ledus un skumsti.:)))
14.februāris 2018, 17:28 | links
 
Pagaidām viss iet uz to, ka šosezon tā arī Ventā lašu cope nebūs. Atkal sola salu un sniegu, tas nozīmē, ka pat pie labiem apstākļiem, ātrāk par pus martu nekas nenotiks, kas, savukārt, nozīmē, ka viss jau pa lielam arī būs beidzies.
Ibio, kur lai es tagad savus Timonus, Smitus un Cobalt grūžu? :))
14.februāris 2018, 16:16 | links
 
Pie Riežupes, smilšalām pāris dienas atpakaļ.
14.februāris 2018, 15:29 | links
 
Tādā gadījumā man arī interesē, labprāt beidzot aizbrauktu.
14.februāris 2018, 13:25 | links
 
Aigarsbergs [14.02.18]: rkvk1992 [10:34]: Kas labs notiek Licencētā posma? Pa brīvdienām varēs kādu vobleriti pamētāt?Noteikti nē, līmenis šausmīgs. Ja nu vienīgi virs rumbas.
Spriežot pēc meteo.lv liekās ka error. Ir jau gadijes ta ka rāda nenormālu līmeni bet taj pašā laika ta diagramma uzzimēta tāda dīvaina ""salauzta"" (ka patreiz rāda zem rumbas). Aizbraucot uz vietu secinājām ka līmenis ideāls, parādījās saliņas,akmeņi utt,kuri pie labā līmeņa ir bijuši zem ūdens vai knapi saskatāmi. Secinājums ka uz pašu datčiku uzstumās ledus gabali vai kas līdzīgs.
Jautājums vai patreiz zem rumbas ir "šķidrs" ūdens vai tomēr ledus?
14.februāris 2018, 12:21 | links
 
rkvk1992 [14.02.18]: Kas labs notiek Licencētā posma? Pa brīvdienām varēs kādu vobleriti pamētāt?
Noteikti nē, līmenis šausmīgs. Ja nu vienīgi virs rumbas.
14.februāris 2018, 11:22 | links
 
Kas labs notiek Licencētā posma? Pa brīvdienām varēs kādu vobleriti pamētāt?
14.februāris 2018, 10:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager