Venta, cope praktiskā

Rakstam par visu, kas notiek Ventā
Paldies, tiešām bildes skaistas!
7.aprīlis 2017, 12:46 | links
 
Labas bildes no Lido zivis Kuldīgā http://www.ventasbalss.lv/foto/726-lido-zivis-kuldiga-foto-aivars-kesteris
7.aprīlis 2017, 11:05 | links
 
6h ventā. Ne copes :D biju gan Docenta vietās, gan Klauzes ieteiktajā posmā. Bet nu vismaz beidzot redzēju arī citus laimes meklētājus. Kādiem 10 pa visu dienu apvaicājos kādi panākumi = 0. Retajam kāds līdacēns. Visi sūdzas ka ūdens par siltu un zemu. Laši jau devušies prom, bet spožie nenākot.
Vot i netieku tagad gudrs. Venta nav mana upe vai lasis nav mana zivs :D
Laikam jāgaida 1.05.

sragiagiaA, 6.aprīlis 2017, 18:12

6h ventā. Ne copes :D biju gan Docenta vietās, gan Klauzes ieteiktajā posmā. Bet nu vismaz beidzot redzēju arī citus laimes meklētājus. Kādiem 10 pa visu dienu apvaicājos kādi panākumi = 0. Retajam kāds līdacēns. Visi sūdzas ka ūdens par siltu un zemu. Laši jau devušies prom, bet spožie nenākot.
Vot i netieku tagad gudrs. Venta nav mana upe vai lasis nav mana zivs :D
Laikam jāgaida 1.05.

Par to ka līmenis par zemu varētu piekrist, bet ka devušies atpakaļ uz jūrinju diezvai. Lietu sola buus līmenitis augšā domāju, ka viss notiksies :)
sragiagiaA, 6.aprīlis 2017, 18:12
6.aprīlis 2017, 20:57 | links
 
6h ventā. Ne copes :D biju gan Docenta vietās, gan Klauzes ieteiktajā posmā. Bet nu vismaz beidzot redzēju arī citus laimes meklētājus. Kādiem 10 pa visu dienu apvaicājos kādi panākumi = 0. Retajam kāds līdacēns. Visi sūdzas ka ūdens par siltu un zemu. Laši jau devušies prom, bet spožie nenākot.
Vot i netieku tagad gudrs. Venta nav mana upe vai lasis nav mana zivs :D
Laikam jāgaida 1.05.
6.aprīlis 2017, 18:12 | links
 
Pats diezgan patālu tagad no Ventas... bet zvans no sen neredzēta copes kolēģa- "Klau, jau gandrīz pusdienu esmu novazājies gar upi (tieši zem Melnās kolkas), bet nā-ni! Ko darīt?
Pa telefonu iedevu navodkas. Tik sanāca bik pārorientēties uz otru krastu, jo pats parasti no kreisā maucu.
Manu bedri viņš tā arī neizprata, lai gan vispār reti kurš to saprot :) bet tur ir cerīgs posms vēl uz leju.
Pēc laika atnāk bilde ar skaistu 2-3kg taimīti.
Šad tad noder zvans draugam :)
A vo es Gauju nekā nevaru izprast :D Kolhoznieku vietas nepatīk, meklēju savas... it kā vietas ir, bet zivju nav...
4.aprīlis 2017, 09:36 | links
 
Visa diena gar ventu, no kolkas uz leju. Rodas sajūta, ka stāsti par spožajiem, laširm utt ir tukša diršana. Esmu šogad bijis reizes piecas pa 3-7h. Pa visu laiku esmu redzējis tālumā vienu spiningotāju. Vai nu jūs viņus ķerat virs Kuldīgas vai vienkārši dzenat hu**u. Pa 5 reizēm ir bijis galā viens lasis un šodien 3 līdakas.
Vimbotāji pilns, spiningotājs neviens.

sragiagiaA, 3.aprīlis 2017, 18:13

Ja nav bildes tad jā bet tavai sāpei varu piebilst:
Sestdien pa dienas vidu nepilnās trīs stundās, divi lasēni un viens taimiņš - tālu zem Kuldīgas . :)
Bildes albumā .
4.aprīlis 2017, 07:45 | links
 
Kamēr upmalā valdīs subjektīvais viedoklis par svina pļentakiem, lielām krāsainām mormiškām un pusgarnelēi uz āķa, tikām vimbām izmiršana nedraud. To arī tautai un zivīm novēlu.
o. :)

otinjsh, 3.aprīlis 2017, 10:16


Labs komentārs, tikai svina pļentakiem gan nav ne vainas, jo man ar tiem vimbu normu saķert nav nekādu problēmu :)
4.aprīlis 2017, 00:15 | links
 
Līdzīgs gadījums pirms padsmit gadiem.Sezonas pirmais brauciens uz Salacu. Pie Zirgakmeņa starp vižņiem viens cilājas.Metiens un kačā. Izvelku ,atnāk comrāds.Pa fufcikam,pa kafijai,palielìjies un kapā tālāk.Pāris metieni un kačā atkal! Mīkstais! Striķa gals plivinās! Tad ar sākās. Visa sezona pa tukšo. Pat nejutu! Kā saka Sula-Apkārt velk,bet tu sūkā.
Man Salacā kļička Hūtainais,tad arī večuki katru gadu smēja,ka Hūtainā sindroms pieklējis to un to!
Atvainojit,bisku ne par tēmu.
3.aprīlis 2017, 20:40 | links
 
Visa diena gar ventu, no kolkas uz leju. Rodas sajūta, ka stāsti par spožajiem, laširm utt ir tukša diršana. Esmu šogad bijis reizes piecas pa 3-7h. Pa visu laiku esmu redzējis tālumā vienu spiningotāju. Vai nu jūs viņus ķerat virs Kuldīgas vai vienkārši dzenat hu**u. Pa 5 reizēm ir bijis galā viens lasis un šodien 3 līdakas.

sragiagiaA, 3.aprīlis 2017, 18:13


Vai vai cik nepacietīgs :)) Man čoms savulaik neraudāja pat pēc 10 tukšiem braucieniem, un pilnām dienām no rītausmas līdz vakara krēslai nevis smieklīgām "3-7h" :)) Man savulaik bija 8 tukšie braucieni pēc kārtas, visi apkārt vilka, arī kolēgas manu acu priekšā, bet man nikuja, tik pāris shodi. Nevajag jau arī iespītēties, vajag paņemt pauzi, aizbraukt citās zivīs. Es toreiz aizbraucu līdakās, izvēdināju galvu, noņēmu stresu (jo vairāk tukšie braucieni jo vairāk nervozē, bet jo vairāk nervozē jo sliktāk ķeras) un nākamreiz Gaujā jau dabūju pāris taimēnus.
Otrkārt īstās vietas ir krietni zem Kuldīgas. Cik man stāstījuši Ventas matadori, jo pats nekā nerubīju no tās upes, paspiningoju tur pa retam ar vairāku gadu pauzēm.
3.aprīlis 2017, 19:55 | links
 
Skaidrs :) Savādāk izklausās, ka kāds upes sajaucis :D
3.aprīlis 2017, 18:57 | links
 
Gar Ventu no Kolkas uz leju :D OK. Kur tas atrodas?

Jurcik, 3.aprīlis 2017, 18:41


Melnā Kolka
15 m augsta krauja ar iežu atsegumiem Ventas krastā ārējā līkumā ir iecienīta piknika un atpūtas vieta, neskatoties uz mežonīgo apkārtni.
3.aprīlis 2017, 18:53 | links
 
Tas nu ir tāds ģeogrāfisks brīnums, iespējams tikai Kuldīgā.
3.aprīlis 2017, 18:52 | links
 
Gar Ventu no Kolkas uz leju :D OK. Kur tas atrodas?

Jurcik, 3.aprīlis 2017, 18:41


Pie Kuldīgas
3.aprīlis 2017, 18:51 | links
 
Gar Ventu no Kolkas uz leju :D OK. Kur tas atrodas?
3.aprīlis 2017, 18:41 | links
 
Visa diena gar ventu, no kolkas uz leju. Rodas sajūta, ka stāsti par spožajiem, laširm utt ir tukša diršana. Esmu šogad bijis reizes piecas pa 3-7h. Pa visu laiku esmu redzējis tālumā vienu spiningotāju. Vai nu jūs viņus ķerat virs Kuldīgas vai vienkārši dzenat hu**u. Pa 5 reizēm ir bijis galā viens lasis un šodien 3 līdakas.
Vimbotāji pilns, spiningotājs neviens.
3.aprīlis 2017, 18:13 | links
 
Vakardien ar špini izvilku sistēmu..... pamata pītā aukla uz tās vimbu pludiņš ar svinu un štopariem,karabīnei klāt cita pītā ap 40cm kurai galā gumijas zivs uz 10-15cm ar ofsetnieku !
3.aprīlis 2017, 13:25 | links
 
Tās jau ir odziņas, ko Otinjsh aprakstīja. Ziediņi izskatās šādi:
Vēl skaistāk ir, kad vimbu ķer uz tipisko jūras sistēmu ar veselām vārītajām garnelēm uz āķa.
Un kāpēc mums neķeras? )))))))
Labi, ka ir tādi copmaņi, zivīm un upei par to prieks.
3.aprīlis 2017, 13:10 | links
 
Kamēr upmalā valdīs subjektīvais viedoklis par svina pļentakiem, lielām krāsainām mormiškām un pusgarnelēi uz āķa, tikām vimbām izmiršana nedraud. To arī tautai un zivīm novēlu.
o. :)
3.aprīlis 2017, 10:16 | links
 
Biju arī aizšāvis pamētāt spini,rezultāts 1 spožais 1,5-2kg un līdaka neiznārstojusi.
Mājās bez zivis atgriezos.
Cik noskatījos no citiem tad Ventā darbojas ķer un aprij! Kad atlaidu spožo, tad vietējais teica, ka tādus jau visi patur.....
3.aprīlis 2017, 10:14 | links
 
Šodien aiz Zlēkam - gan vimba,gan breksis, gan rauda uz fīderi. Varu piekrist, ja ir barotava ar paiku, ņem daudz reiz labāk ne kā tikai svins plus ēsma! Vairāki copmaņi bija ar spini un viens pat mazizmēra spožo maišelē uz autiņu nesa. Cik es saprotu likumīgi ķert drīkst, bet paturēt nē? Vai var kāds iekomentēt? Paldies jau iepriekš!

dair, 3.aprīlis 2017, 00:04
3.aprīlis 2017, 10:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager