Burtnieks

Kā vislabāk atbraukt līdz Sedas laivu bāzei no Valmieras puses?
Moš kādam ir arī aizķēries Sedas laivu bāzes saimnieka mob.tel.?
23.aprīlis 2010, 11:56 | links
 
Laikam jau nekur pa taisno netiek?Es pagājušo vasaru braucu caur Oleriem,baigais līkums.
23.aprīlis 2010, 12:16 | links
 
Sedas laivu bāze-27874102
Var braukt arī caur Silzemniekiem, bet ceļš ir sūdīgs, ja vispār izbraucams. Tad labāk no otras puses caur Oleriem-tur kādi 60+ km no Valmieras
23.aprīlis 2010, 12:22 | links
 
Edgaa.Valmiera-Vecate-Sēļi-Rūnas tilts pār Rūju un sāc skatīties pirmo izbraucamo ceļu pa labi.Pa labi tek Rūja pa kreisi Seda.Pie bāzes gandrīz savienojas.
23.aprīlis 2010, 12:26 | links
 
Brusis
Tur nesanāk gadijumā vēl lielāks līkums?
23.aprīlis 2010, 12:37 | links
 
Tā jau ir,bet ja cilvēks nav bijis,vienkāršāk aizbraukt.
23.aprīlis 2010, 12:40 | links
 
Sedas laivu bāzē biju divas reizes (braucot pa Valmieras Rūjienas ceļu), bet kā blakussēdētājs mašīnā, un atceros, ka bija neliels čakars tur nokļūt, jo norādes nebija. šogad sezonu sanāks atklāt bez iepriekšējā šofera, tāpēc jautāju, jo pa tiem meža ceļiem agrā rīta stundā negribētos nomaldīties un nokavēt sezonas atklāšanu :) Cik saprotu, tad visērtāk ir braukt pa Valmieras - Rūjienas ceļu un pilsētā Oleri pa kreisi, un kā tur tālāk pa meža ceļiem? Kādām norādēm sekot?
23.aprīlis 2010, 13:23 | links
 
Burtniekā taču var ar iekšdedzes dzinēju no 1.maija,jeb esmu ko palaidis garām????
28.aprīlis 2010, 07:52 | links
 
 
Kādas ir izredzes spiningot Burtniekā, ja windguru sola vēju 7 m/s? Nav vējš par stipru? Kāds uz doto brīdi ir ūdens līmenis? Cerams, ka ir samazinājies kā pirms divām nedēļām, kad līmenis uz aci likās aptuveni 2,5m virs līmeņa.
30.aprīlis 2010, 14:21 | links
 
Līmenis ir augstāks ne kā parasti bet tas jau netraucē copēt un vēja ziņā būs pagrūtāk bet es braukšu...
30.aprīlis 2010, 19:54 | links
 
Tiko no ezera,viena 2,3kg lidaka,bet ta paša tika nokerta upē.Līmenis vienkarsi nereali augst,plus vēl tas vējš man pietika ar stundu ezera,lai saprastu ka tur nav arsana.Kolegiem lidzigi ar pa upi kadam kada mera lidaka tika dabuta,pa ezeru gruti,parak jau liels tas vejš.Bet nu sezona godam atklata :)
1.maijs 2010, 11:09 | links
 
Sezona atklāta! Celmu bedrēs viens mazmērs, pie "Saulītēm" piecu minūšu laikā vienā vietā 3 gab. -2.0, 1,7 un zemmērs. Divnieks laikam tikko pieņus nolaidis, vēl tecēja. Abas ņemamās nolipušas ar dēlem. Secinājumus izdarat paši.
1.maijs 2010, 20:28 | links
 
Mani novēlējumi piepildijās...jo pats netiku...vējš un bezkļovs:-)
Paziņas kuras apzvaniju, teicās ka lielāku par 3kg neesot redzējuši. Skaitā arī maz 0-3. Pārsvarā svars no 0.7-2.
Pa ātru, pa ātru. Ja paliks siltāks, tad pēc nedēļas būs īstais:-)
1.maijs 2010, 20:32 | links
 
..nu ta uz atklāšanu..cpoks.grrrr..
nezinu kā citiem,bet mumsim t.i laivas ekipāžai pa smuko..man abas uz māju a kolēgam visas(5-as)..un vēl katrs pa 4-ām atmetām..
..a tas viss vēja malā zem baznīcas!!
1.maijs 2010, 23:54 | links
 
1.maijā izvilkta 10,2kg, nosvērta, nobildēta un atlaista. 2.datumā lielāka par 4kg neesot bijusi, nu bet 3.maijā pārsvarā ķērušās tādas pusotrinecies.tie dati no Ezerpriedēm. dažas līdakas ar dēlēm, bet lielākajai daļai pa plicītim vēderā. ūdens līmenis nereāli augsts.vidū visi 5m, bet jau 500m no krasta 3-4m dziļums. ne asakas visiem!
4.maijs 2010, 09:20 | links
 
17-niece
Tu pats arī
Vai tikai pārējos izseko?>>.)))
4.maijs 2010, 16:03 | links
 
APsolos rītvakar atskaite būs:)
4.maijs 2010, 17:17 | links
 
Kāds nezin, kādā stāvoklī ir meža piebraucamais ceļš pie Sedas laivu bāzes? iepriekš paldies!
4.maijs 2010, 18:56 | links
 
Baltais: biju 3.maijā no 7-15. lidz plkst.9 divas pusotrinieces un velak vel viena, plus viena noravusies. prieks ZA veja un saules normali. vienai lidacinai deles pie vedera,bet parejam divam nelieli plicisi punci. ne asakas!
4.maijs 2010, 19:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager