TV raidījumi

fīderu - grunteņu tēma slēgta.

Ja svētdien ikškilē būs zive, tad uzrakstīšu scenāriju un aizsūtīšu NG, lai urmass beidzot noskatās vienu raidījumu un saprot gruntenes atšķirību no fīdera :D
19.augusts 2010, 13:31 | links
 
19.augusts 2010, 13:29 | links
 
urmass, fīderis ir gruntene, tikai tehnika atšķiras. Grunteni iemet un pusstundu gaida, kas būs. Ar fīderi gaida minūtes 5, un tad iemet vēl barību iekšā.
Ar kadiķi arī var fīderēt,tikai stipri neērtāk. Tāpat kā landcruisers no zapara ar būtiski neatšķirās, tikai ar nozīmēm un izmēriem.
19.augusts 2010, 13:28 | links
 
da gruntenes ir visas 'tāda tipa uzpariktes, tik kura ir feināka un rezultatīvāka, labprāt blakus pacopētu un salīdzinātu kam būs labāki rezultāti. pie nosacījuma vienādas barības un ēsmas.
19.augusts 2010, 13:28 | links
 
eerglis
atkal aplams spriedums.sataisi paiku kādu vajag un starpības nebūs nekādas.ar fīderi varbūt ej TIKAI mazās skalpēt???
:)))
19.augusts 2010, 13:26 | links
 
tas ir 20 - 30 ir ārpus ūdens. un lai attiecību uzlabotu ir fīdera kāts kur spice precīzāk parāda zivs aktivitāti.
19.augusts 2010, 13:26 | links
 
ar feederi var labaak piebarot, liidzarto labaak zivis piesaistiit.

Bet nu sen neesmu ar parasto grnteni copeejis, katraa zinnaa man taa sskkiet rupjaaka un neinteresantaaka nodarbe, ar feederi proces patiikamaaks.
19.augusts 2010, 13:26 | links
 
Sory atradu
19.augusts 2010, 13:25 | links
 
sienaazis
ja fīderim nelieto zvaniņus knaģus un vēl hvz ko.tad tas nenozīmē ka fīderis nav gruntene!!!!!!!!!!!!!!
:)))
19.augusts 2010, 13:25 | links
 
tāpēc, ka grunteni gaida lielo zivi, nepārmet tik bieži un rupjāki verķi, lai sīkie nenoskrubina un ēsa ir ilgāk ūdenī. ar fīderi ir tā, ka ēsma vismaz 20-30% (pēc manas pieredzes) ir ārpus ūdens (vai nu tiek vilkta pie krasta, vai ir krastā), gruntenei tā attiecība ir stipri savādāka.
19.augusts 2010, 13:24 | links
 
ja tu nelieto zvaninnu, knaggi vai veel kautko, tad tev tas pats feederis vien sanaak :)
19.augusts 2010, 13:23 | links
 

it kā viss ir skaisti ,bet pareiza un rezultatīva sistēmas izsvarošana naf Patika kā Grabis noteica -pēc pluda uzvedības -kāda zivs ir pie āķa.
19.augusts 2010, 13:23 | links
 
sienaazis
kurš tev ir teicis ka gruntenei obligāti jālieto zvaniņs???
:)))
19.augusts 2010, 13:21 | links
 
Da vienkārši, gruntenēm vajag zvaniņus, vairāk darbības, feederim ar vienu roku ielaadee bariibu, uzspraud taarpu iemet un nostiep, vairaak laika copei un zivju piecirssanai.
19.augusts 2010, 13:19 | links
 
eergli
kur teikts ka gruntenei jāliek rupjāki verķi galā???
:)))
19.augusts 2010, 13:17 | links
 
Usis
Tu visu esi piefiksējis.tik kāpēc man vēlreiz jāatkārtojas-ES ZIVIS NEĒDU.mņe doktor mjaso propisal!!!
:)))
19.augusts 2010, 13:16 | links
 
urmass es nesaku ka tā ir, bet izteicu to varbūtības formā. Gruntenēm parasti ir lielāks kumoss, lielāks āķis, rupjāka aukla, lai sīkie nelīstu nemaz klāt, vismaz Daugavas grunteņotājiem tā ir. Ar fīderi barības daudzums pievilina vairāk sīkzivis, gruntenei, tā barība ir stipri mazākā apjomā tāpēc tik ļoti sīkaļas nepievilina, bet lielais kumoss gaida lielo zivi.
Man šogad ir bijis tā, ka es ar fīderi velku pličus, turpat netālu grunteņotājs velk brekšus (copes stipri retakas gan).
19.augusts 2010, 13:15 | links
 
NG....
SORRE.negribēju nevienu aizvainot.bet nu ir kā ir.
19.augusts 2010, 13:15 | links
 
urmas, tu esi materiālists. nu tipa gaļenieks, lai būtu saprotams:)))
19.augusts 2010, 13:13 | links
 
urmaas, es tevi apkkerssu ar feederi, ja copeesi ar parasto grunteni :)
19.augusts 2010, 13:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager