TV raidījumi

un , snipiens, nevari tu ar savu alumīnija spiningu tā padžigot, n e v a r i .... :):), abet alumīnija spinings arī man bija, gala riņķis auklai skaidu ņēma labāk par ēveli :):) To NG-NG!

Es Tev vienkārši intereses pēc pajautāju par konkrētu izteicienu i u vsjo!
Te sākās ix viņ zin kas!:)
Raidījumu neesmu redzējis!
Par alumīnija spini atcerējos un vienkārši pieminēju...tagad man nav tā spiņa un es nedžigoju!Man ir galīgi pajāt ko kurš reklamē!
27.jūnijs 2013, 14:31 | links
 
:):):) labi, ka jūs ķerat ar lazdas kātiem, bez uzrakstiem, spoles grebjat no koka paši, auklas sienat no zirgu astes u.t.t., lai gan.... arī to taču kāds jums ierādīja, tātad reklamēja konkrētu lietu :):):)

ja nopietni, tad patīk jums vai nē, bet tieši sports, jebkurā jomā, ir tas, kur tiek izmēģināts un testēts viss jaunais, pietam šiem jauniešiem neviens naudu nemaksā, viņi ,arī es, esam pietiekoši pieauguši un patstāvīgi , lai varētu atļauties neiet pretī savai sirdsapziņai, bet ja viss ir kārtībā, tad kāpēc neapvienot patīkamo ar lietderīgo :):)

slikti ir , ja katru atpazīstama cilvēka vārdu uztver kā reklāmu, ja ievērojāt, tad šie jaunieši neiesaka makšķerēt ar sliktu vai lētu inventāru, lai gan tieši lētais inventārs tiek tirgots vis vairāk, viņi rāda un māca kā noķert zivi

un , snipiens, nevari tu ar savu alumīnija spiningu tā padžigot, n e v a r i .... :):), abet alumīnija spinings arī man bija, gala riņķis auklai skaidu ņēma labāk par ēveli :):)

bet kā jau te tautieši teica, visiem mums ir izvēle, varam skatīties, varam neskatīties :):):)
27.jūnijs 2013, 14:07 | links
 
Ko Jūs? Reklāmas raidījumus saskatījušies? Viņiem jau tas ir darbs reklamēt-par to jau maksā!Nav jau daudz tādu kuriem ir tā paveicies....apvienot patīkamo ar lietderīgo un saņemt atalgojumu!
27.jūnijs 2013, 12:21 | links
 
Starp citu par alumīnija spiningu...bija tādi savā laikā...universāls verķis!Spiningoju ar tādu(ķērās),grunteni metu(ķērās) un mencas līcī vilku nejēgā!!!Tā kā...!!!:)))
27.jūnijs 2013, 11:29 | links
 
p.s. Protams arī pufaika ir brends, pietam labs! :)))
27.jūnijs 2013, 11:15 | links
 
Pat teiktu,ka jau daudzi vairs nepazīst pufaikas...
Bet jā,arī man viens pīpis,pat teiktu-divi pīpji,norfin vai H.Boss!:)

avtt, 27.jūnijs 2013, 11:10

Par CITIEM tiešām vienis pīpis.. Bet par sevi gan domāju kad nav.. :)) Gribās jau tomēr arī uzvilkt ko labāku vai ne? Vismaz man tā ir.. Jo saprotams ir kad brends paliek brends.. Es šoreiz nemaz nerunāju par cenām..
27.jūnijs 2013, 11:14 | links
 
Pat teiktu,ka jau daudzi vairs nepazīst pufaikas...
Bet jā,arī man viens pīpis,pat teiktu-divi pīpji,norfin vai H.Boss!:)
27.jūnijs 2013, 11:10 | links
 
p.s. pirksti neklausa (par kļūdām) :))..
27.jūnijs 2013, 11:08 | links
 
Jā Snipiens zināju.. :))) Par to jau arī ir tā runa.. Vienkārši par pufaiku nav daudz ko strāstīt. Un daudziem jau ir zinām šis produkts... :))
27.jūnijs 2013, 11:06 | links
 
labāk taču skatīties uz večiem pufaikās, kuri lieto alumīnija spiningus un ķer zivis 3 reiz gadā :):) To NG-NG!

Vai uzskati ka tie ir zemākas ,,kārtas"!?

snipiens, 27.jūnijs 2013, 10:40
:)))) Nu tu te meklē kašķi.. Interesē kā tu pats domā par tām pufaikām, Brends nr. 1.?
Tā ir tikai metafora par tām pufaikām..
P.s. Raidījumu vēl nēesmu redzēsjis :)

mjuniors, 27.jūnijs 2013, 10:48

Kā Tu zini ko es meklēju...!?
Vienkārš jautājums uz kuru var vienkārši atbildēt!

snipiens, 27.jūnijs 2013, 10:54
Tāpēc, kad tavā jautājumā, manuprāt, jau ir provokatīvs zemteksts.. Un atbilde jau ir tāpat zināma..
Labs ir, miers.. :)))

mjuniors, 27.jūnijs 2013, 11:00


Man piemēram ir viens ,,pīpis" vai cilvēks pufaikā vai Norfinā!!!
Vai tādu atbildi zināji...!?:)))
27.jūnijs 2013, 11:03 | links
 
labāk taču skatīties uz večiem pufaikās, kuri lieto alumīnija spiningus un ķer zivis 3 reiz gadā :):) To NG-NG!

Vai uzskati ka tie ir zemākas ,,kārtas"!?

snipiens, 27.jūnijs 2013, 10:40
:)))) Nu tu te meklē kašķi.. Interesē kā tu pats domā par tām pufaikām, Brends nr. 1.?
Tā ir tikai metafora par tām pufaikām..
P.s. Raidījumu vēl nēesmu redzēsjis :)

mjuniors, 27.jūnijs 2013, 10:48

Kā Tu zini ko es meklēju...!?
Vienkārš jautājums uz kuru var vienkārši atbildēt!

snipiens, 27.jūnijs 2013, 10:54

Tāpēc, kad tavā jautājumā, manuprāt, jau ir provokatīvs zemteksts.. Un atbilde jau ir tāpat zināma..
Labs ir, miers.. :)))
27.jūnijs 2013, 11:00 | links
 
labāk taču skatīties uz večiem pufaikās, kuri lieto alumīnija spiningus un ķer zivis 3 reiz gadā :):) To NG-NG!

Vai uzskati ka tie ir zemākas ,,kārtas"!?

snipiens, 27.jūnijs 2013, 10:40
:)))) Nu tu te meklē kašķi.. Interesē kā tu pats domā par tām pufaikām, Brends nr. 1.?
Tā ir tikai metafora par tām pufaikām..
P.s. Raidījumu vēl nēesmu redzēsjis :)

mjuniors, 27.jūnijs 2013, 10:48


Kā Tu zini ko es meklēju...!?
Vienkārš jautājums uz kuru var vienkārši atbildēt!
27.jūnijs 2013, 10:54 | links
 
labāk taču skatīties uz večiem pufaikās, kuri lieto alumīnija spiningus un ķer zivis 3 reiz gadā :):) To NG-NG!

Vai uzskati ka tie ir zemākas ,,kārtas"!?

snipiens, 27.jūnijs 2013, 10:40

:)))) Nu tu te meklē kašķi.. Interesē kā tu pats domā par tām pufaikām, Brends nr. 1.?
Tā ir tikai metafora par tām pufaikām..
P.s. Raidījumu vēl nēesmu redzēsjis :)
27.jūnijs 2013, 10:48 | links
 
labāk taču skatīties uz večiem pufaikās, kuri lieto alumīnija spiningus un ķer zivis 3 reiz gadā :):) To NG-NG!

Vai uzskati ka tie ir zemākas ,,kārtas"!?
27.jūnijs 2013, 10:40 | links
 
man ar likās ļoti labs raidījums. plus beidzot vares nestāstīt cilvēkiem, Armands smuki visu parādija :)
27.jūnijs 2013, 09:40 | links
 
slikti, ja tu visur saskati reklāmas ..., lai gan puikas labas lietas stāstīja un rādīja...., apģērbs ir ikdienas copes apģērbs, kāds paredzēts līgumā ar komandas atbalstītāju, bet ko nu man tevi censties pārliecināt, labāk taču skatīties uz večiem pufaikās, kuri lieto alumīnija spiningus un ķer zivis 3 reiz gadā :):)
šie puiki zivis ķer daudz, ļooooti daudz un visur, cilvēki, kuriem viss dzīves veids ir pakārtots copei, no viņiem ir ko pamācīties
27.jūnijs 2013, 09:37 | links
 
aizgaaja reklaamas :(
26.jūnijs 2013, 20:13 | links
 
snipiens ;)
patīkami redzēt, ka mani citē :D

xoct, 10.jūnijs 2013, 17:14


Nekā personīga...vienkārši tas jau bija izrunāts reiz un tie citāti tam kā ,,lietiski pierādījumi"!!!:)))
10.jūnijs 2013, 18:06 | links
 
snipiens ;)
patīkami redzēt, ka mani citē :D
10.jūnijs 2013, 17:14 | links
 
Hei.

Kāds ir manījis tos Ohota/Ribalka raidījuma ciklus par LV , kurus filmēja pagājušajā rudenī? MN vēl bija tam veltīts raidījums https://vimeo.com/49406822 . Tur bija teikts, ka gaisā (kabelī) būšot aprillī. Būtu interesanti paskatīties, kas galu galā sanāca.

:)
Šodien bija viens sižets par copi Baltezerā.
kraft, 22.maijs 2013, 13:56

janis.a, 9.jūnijs 2013, 21:14


Aha, tad jau noteikti, viņu kautkur var atrast arī :)))
9.jūnijs 2013, 22:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager