TV raidījumi

Eglītis tikko Zvejas šovā normālus asarus Dūnī spridzināja. Kurš rīt brauc uz Dūņezeru?! :)
15.marts 2013, 22:06 | links
 
Sorry...atkal te ,,saenterizējos"ņe po ģelu,bet gan jau sapratīsiet!!!:)))
13.marts 2013, 08:20 | links
 
Tur līdaka nav zivs, arī atsevišķos Zviedrijas reģionos līdakas ja ķer, tad vai nu met krūmos vai kaltē kā suņu ziemas barību, pats esmu redzējis krūmos samestus lielu līdaku skeletus .....

Negribas jau tā teikt, bet mēs esam ļoti badīga tauta, ņemam no dabas cik varam paņemt, mums vajag liegumus, vēl ilgus gadus vajadzēs .... Diemžēl.....

Zviedrijā vimbas arī netiek uzskatītas par vērtīgu zivi...vismaz tur,kur es reiz biju!Vietējais ķerot asarus no krasta ar spini izvilka palielu vimbu un tā ,,ņebrežna"pār plecu nometa uz moliņa tipa kā mēs ķīšus vārnām!:)Kad es uzprasīju ko tā...saņēmu atbildi,ka tā tak nekur neder,kam viņa vajadzīga!:)No asariem arī savāca tikai fileju...pārējais atpakaļ upē un miers mājās!!!:)))

NG-NG, 12.marts 2013, 23:06
13.marts 2013, 08:18 | links
 
...un aizurālos ar līdakām krāsnis ziemā kurina...
13.marts 2013, 08:18 | links
 
Amerikā ar karpām dārzus mēslojot...
13.marts 2013, 06:42 | links
 
Ari Somijas z-os lidaku par vertigu zivi neuzskata, mes kad keram un krasta tirijam, uz mums loti divaini skatijas...
12.marts 2013, 23:30 | links
 
Tur līdaka nav zivs, arī atsevišķos Zviedrijas reģionos līdakas ja ķer, tad vai nu met krūmos vai kaltē kā suņu ziemas barību, pats esmu redzējis krūmos samestus lielu līdaku skeletus .....

Negribas jau tā teikt, bet mēs esam ļoti badīga tauta, ņemam no dabas cik varam paņemt, mums vajag liegumus, vēl ilgus gadus vajadzēs .... Diemžēl.....
12.marts 2013, 23:06 | links
 
nu laiz jau gan atpakal
12.marts 2013, 21:14 | links
 
Bet viņi taču pārsvarā laiž atpakaļ,tad jau nevajag liegumu.
12.marts 2013, 21:06 | links
 
shobrid skatos Norvegijas pirmaja kanala makskernieku raidijumu,ka kert lidakas ar mushu narsta laikaa,viniem laikam tadi liegumi te nemaz nepastav,vajpraats.velk araa lidakas mammu un lidzi lidz pasham makshkerniekam nak lidak papus
12.marts 2013, 21:00 | links
 
Būs gan, nākamnedēļ būs otrā daļa šai copei :):):), zivuki arī būs :):):), vienā raidījumā viss nesalīda
7.marts 2013, 19:10 | links
 
Nebij slikt , tik mais un mais to barīb a rezultātu galīgo kas parādīs ? varbūt otrā daļa uz to mazo baltazar būs ?
6.marts 2013, 23:20 | links
 
NG, neķer kreņķi, nav dēļ kā.
6.marts 2013, 22:54 | links
 
Imantsk- ieskaites rūpīgāk un .... pamēģini citus nemērīt pēc savas mērauklas :):), pie reizes izstāstīt kā 2 āliņģos var vienlaicīgi pacopēt ar 4 makšķerītēm :):):):)
Vari man neticēju, man ir pie kājas, tie, kas mani pazīst zin, ka es principā neparkāpju MN, pat tad, ja to neviens neredz ....., jo sevi taču apmānīt nevar :):):)
6.marts 2013, 22:44 | links
 
neesmu vēl redzējis :)
6.marts 2013, 22:16 | links
 
neaizmirstam Edgaru :)
6.marts 2013, 22:06 | links
 
Grūti ir ziemā!:)
6.marts 2013, 21:48 | links
 
Tiko noskatijos copi ar Grabovski par brekšu makšķerēšanu un es pievērsu uzmanību ,ka viņa kolēģim bija četras makšķerītes!Kā ,tad ir ziemā?
6.marts 2013, 20:39 | links
 
Jā, ja nebūtu mūsu vietējo zēnu raidījumu, tad arī nebūtu kur paskatīties copi, kāda ir pie mums. Kas attiecas uz LTT pārraidi Outdoor par copi un medībām, tad jāsaka ka tur vairāk par vienu vai pāris reizēm nav ko redzēt. Cope Amerikas ūdeņos uz lielajiem tunčiem okeānā, vai briežu medības briežu dārzos ar loku. Žēl, bet nekā vairāk nav ko redzēt.

valdis687, 28.februāris 2013, 14:18


Paskatoties copi tur, redz,ka arī tur mēdz būt ,,kolhozi"...!!!:)))Kad tur sabrauc uz (tarponiem,varbūt kļūdos)un laiva pie laivas.Tā kā ne jau tikai LV kas tāds notiek...!!!:)))
28.februāris 2013, 14:45 | links
 
Jā, ja nebūtu mūsu vietējo zēnu raidījumu, tad arī nebūtu kur paskatīties copi, kāda ir pie mums. Kas attiecas uz LTT pārraidi Outdoor par copi un medībām, tad jāsaka ka tur vairāk par vienu vai pāris reizēm nav ko redzēt. Cope Amerikas ūdeņos uz lielajiem tunčiem okeānā, vai briežu medības briežu dārzos ar loku. Žēl, bet nekā vairāk nav ko redzēt.
28.februāris 2013, 14:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager