TV raidījumi

Uzmanīgāk lasot instr. sanāca.
Paldies!
21.februāris 2013, 10:30 | links
 
ZEBASTERS
Es tagad te skatos Ohota i Rybalka

Glamour, 15.februāris 2013, 16:39


Es mēģināju skatīties, bet diemžēl.........nesanāca
21.februāris 2013, 10:26 | links
 
Man nepatīk TV raidījums "Outdoor"līdzšinējā "Ohota i ribalka" (OIR) vietā. Rakstīju LTT kāpēc tā, pienāca atbilde ka ka tā esot nobalsojuši skatītāji, jo esot bijis par daudz atkārtotu raidījumu. Nezinu kur/kad bija balsošana, un vai vispār bija, es tādu infu nekur neredzēju. Ja arī bija, nezinvai šiem balsotājiem ir interesanti tagad skatīties nemitīgi atkārtojošos raidījumus par baltastu uc briežu, un lāču medīšanu ar loku/arbaletu, vēl jo vairāk, ka Latvijā joprojām šāds medību veids ir aizliegts. Tāpat atkārtojas regulāri sižeti par džipu pārbūvi. Tas mani nekādi nesaista. Būšot it kā jauki raidījumi par copi, tikai pagaidām redzu copes okeānos un eksotiskās zemēs. Teikšu tā - Ja nav tad nav!!!
21.februāris 2013, 10:23 | links
 
Ziemas fīderis!
Atkusnī jau labi,var ķēpāties ar barību visu laiku.Pašam rīkam jūtība nekad nebūs tik laba -kā ar mormišku.Ja tur baltā zivs daudz,tad jau nepārbaros,bet ja bariņš neliels,tad ātri tas paēdīs.Barotavu es liktu uz pusi mazāku.Vienīgais ja lielo brekšu bars apakšā-tad tie notiesās.Kaut gan tie plēsīgie pliči/bars arī daudz var norīt.Nekad nav bijuši pliči man uzmanības lokā! Balto zivju pasīvai makšķerēšanai ideja laba-sēdi un gaidi.Tagad Lielupes vimbotāji sāks ar fīderiem...Ha! Vismaz cemerus pametīs malā!!Tas tāds "muļķa" mierinājums!!!
21.februāris 2013, 07:23 | links
 
labs raidījums
20.februāris 2013, 21:33 | links
 
laba štelle,vajadzēs pavasarī uz brekšuku paprovēt!
20.februāris 2013, 21:23 | links
 
Labs raidījums šovakar , paldies Normund .
20.februāris 2013, 21:06 | links
 
Ohota i Rybalka
15.februāris 2013, 16:46 | links
 
Par Outdoors Channel - man viņš neliekas sliktāks par OiR. Pat brīžiem patīk vairāk. Ar izņēmumiem, protams.
Bet, cik zinu, Lattelecom to neizslēdza skatītāju dēļ, bet gan tāpēc, ka OiR viņiem nepagarināja līgumu un lika izslēgt
15.februāris 2013, 16:42 | links
 
ZEBASTERS
Es tagad te skatos Ohota i Rybalka
15.februāris 2013, 16:39 | links
 
Nez, kuri bija tie skatītāji, kuriem nepatika Ohota i ribalka? Vai Lattelecom kādam copmanim vai medniekam vispār prasīja? Nu pēdējais dranķis tas Outdoor!!!
15.februāris 2013, 14:28 | links
 
Paldies Zvejam par ekskluzīvo raidījumu :),nākamo lūdzu no Upesciema :) :)
9.februāris 2013, 11:32 | links
 
karpa
piekrītu
9.februāris 2013, 07:20 | links
 
SŪDS tas Outdoor TV.
9.februāris 2013, 07:18 | links
 
Mēs varam uztaisīt savu aptauju?
Ohota i Ribalka pret Outdoor TV.
9.februāris 2013, 07:14 | links
 
„Outdoor channel” piedāvā satura daudzveidību par medībām un makšķerēšanu, kā arī jaunas tehniskas iespējas, piemēram, šim kanālam būs pieejama valodu izvēle krievu un angļu valodās. Valodu uzvēli ITV skatītāji var novērtēt jau ar 1.februāri, savukārt VTV lietotājiem valodu izvēle būs pieejama nedaudz vēlāk, par ko VTV klienti tiks informēti atsevišķi.

Kanālu nomaiņa tika veikta, ievērojot klientu ieteikumus, tādējādi uzlabojot esošo piedāvājumu.
9.februāris 2013, 07:12 | links
 
Lattelecom atbilde.

Kur palika TV kanāls Ohota i Ribalka?

Lēmums par kanāla „Ohota i Rybalka” nomaiņu pieņemts, ievērojot daudzos klientu iebildumus par raidījumu biežu atkārtošanu šajā kanālā.

http://idejas.lattelecom.tv/forums/110383-lattelecom-idejas

Un kur mēs skatīsimies šo?
9.februāris 2013, 07:10 | links
 
Kurš zin, kāpēc Zvejam liek makšķerēt? Vispār nav redzams raidījumu gaitā, ka viņam pajāt, par copi. Bet ja nopietni tas ir skumji, ka cilvēks pārdodas....
8.februāris 2013, 23:43 | links
 
2 gadus atpakal taa bij,tagad kautkadas autortiesibas
8.februāris 2013, 06:58 | links
 
cojs
Man likās, ka interneta TV var skatīties jebkurā vietā.
8.februāris 2013, 06:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager