TV raidījumi

Glamour-nedarbojas Norvegija lattelekom televizija
7.februāris 2013, 22:07 | links
 
cojs
Piesakies un izmēģini
7.februāris 2013, 20:43 | links
 
Ladiga, ņebujaņ
7.februāris 2013, 20:43 | links
 
Paldies, NG :) Man domāt ka mūsu dziļumiem tās bļitkas ir pa vieglu..
Eduk, veči dabū pa kādam zandartam, ķerot asarus parasti uz bļitkas. Ja tai lietai pieietu nopietni, es domāju rezultāti neizpaliktu :)
7.februāris 2013, 20:40 | links
 
a kaa lai es redzu to raidijumu?sheit kads video ieliks?
7.februāris 2013, 20:31 | links
 
Andzus69 - kā solīju nosvēru bļitkas 7-8 grami, tas ir pie garuma 9,5-10cm, platākajā vietā 1,8-2cm, BET redzētās bija līdz 15 cm garumā un līdz 2,5, ja ne 3 cm platākajās vietās, manām biezums ir ap 1-1,2 mm.
7.februāris 2013, 11:26 | links
 
Normi,es makšķerēšnu uztveru kā ļoti intīmu pasākumu bez masu skatiem.
Par zivīm.Jā, tiesa.Novēlu visiem gūt tādus lomus.
7.februāris 2013, 10:11 | links
 
Tiem kas visu sezonu pa Burtnieku vaalee,tas gps jau galvaa ir:)a tie kas nosiekalojushies pirmo reizi turp laizh,lai tik laizh
7.februāris 2013, 10:02 | links
 
Jā,protams veiksme.Katra zivs ir veiksme.Saki 4reizes.Uz šo pasākumu staigāju gadus 10 un priecājos par katru veiksmi.Šis kolchozs sākās jau pagājušo ziem.
7.februāris 2013, 10:01 | links
 
Bruni, tev acīm redzot ir kritiskās dienas uznākušas...., es nekad nerādu mazas upītes slepeno līkumu, Burtnieks ir tik milzīgs, ka nezinātājam atrast ziemā zandartus ir ļoti grūti, tas ir viens, ja tev, kā tu vienmēr uzsver viss ir skaidrs un zināms, tad 95% copmaņu redzēt to, ka no ledus ezerā tiešām var noķert zandartu ir kas jauns, arī man pašam šāda cope bija kas jauns.
Par ēsmas zivtiņas uzspraušanu ...:):):), tā viņas spraužu visu savu dzīvi un zini, ķerās....
Tā, ka vecīt, izpūt gaisu un nomierinies, es gana esmu redzējis tevis nogalēto zivju kaudžu bildes, lai sevišķi ieklausītos tavos nosodījumos ...., daru to ko uzskatu par vajadzīgu.
7.februāris 2013, 09:56 | links
 
Lbruno nu nav jau tik traki,to ka viņi dabūja tad 2 mēra zandartus,es teiktu,ka tā bija baigā veiksme.Nu neķeras jau viņi tik ļoti.Es pa 4 reizēm esmu dabūjis 1 zemmēru un 1 mēra zandartu.
Grūti jau trāpīt uz tās vietas kur viņš apakša ir un vēl grib paņemt.
Nedomāju ka tagad visi dzisies uz ezeru,ja ari atbrauks tad 2 reizes neredzes ne copi,nostaigās tos 10km pa kupenam un vēlme pāries. :)
Cope tur ir jociga,vienam paveicas un tas trāpa,tad saka,ka copes diena.A blakus 50m sānus pa visu dienu ne piesitiena.:)
7.februāris 2013, 09:40 | links
 
Paldies,Tev,Normi.Viens zelta cilvēks.Vai tas bija vajadzīgs.Kārtējo reiz tiks sačakarēta laba copes vieta.
Domāju,ka esat normāli džeki.Kā ne kā sportsmeņi.Bet nē.Izrādās prasti ūdenieki,kuri pat neprot galenieku uzlikt.
7.februāris 2013, 09:02 | links
 
Es arī domāju,ka nevar salīdzināt burtnieku piemēra ar Lubānu.Cits reljefs,cita grunts,bet zinu,ka šamie iekšā ir.Baigo ticību vajaga lai skraidītu pa mistiskajiem,cerību caurumiem,bet cerība mirst pēdējā!Visiem pacietīgajiem zanderniekiem ne asakas.
7.februāris 2013, 09:00 | links
 
andzus69
Andžu, teikšu pavisam godīgi, paskatoties Burtnieka raidījumu un paklausoties arī aculiecinieku (kas paši bija un ķēra) stāstus... Nu pie Burtnieka plēsīgo zivju bagātības, dziļuma un reljefa īpatnībām, protams, visu cieņu veču lomiem-smuki, Latvijas kopējā griezumā par 100% etalonu zandartu ziemas copei grūti nosaukt. Vienu vārdu sakot, Alūksnietī būtu jāmeklē pavisam cita pieeja...
Iespējams, ka Tavā lumpī zonders ziemā nakts režīmu ierubī, pilnīgi noteikti nav izslēgts :).
7.februāris 2013, 08:47 | links
 
andzus69;Ja nevari ar bleķiem tos flegmātiķus izvilkt,tad uz dzīvo!Saķer dzīvos,...uzsien džigu,raudiņu virsū(aiz nāss) un viss notiksies.Vietas Tev zināmas-vajag tikai urbt!
7.februāris 2013, 05:53 | links
 
aizmirsu pa tv noskatities raidijumu :( nezinat kur var interneta noskatities??
6.februāris 2013, 22:12 | links
 
Interesanti vai tās lielākās lielākā dziļumā arī strādātu? :) Zandarti tepat pie mājas ir, bet nu nemāku ziemā viņus noķert un īsti arī nezinu uz ko varētu :)
6.februāris 2013, 21:56 | links
 
CHesters- Tu to par ko runā? Kāpēc tāds naids tavā tekstā? Ja Tu par urbi, tad man un VLadislavam bija standarta oranžie bori ar sporta galvām :):):):), ačteles tevi māna...

Andzus69- rīt darbā nosvēršu, bet kā jau minēju raidījumā, man ir mazākās no tām ko redzēju lietojam, es tās ņēmu no Ritas Valmierā, uzliekot Owner āķi svars biki nāks klāt, bet arī tukšās copes būs mazāk
6.februāris 2013, 21:49 | links
 
Nez kuram no salmo tirgoņiem tas lētais jubilejas sarkanais ar melno galvu nejauši novīdēja burtnieku plašumos - varbūt arī savās bodēs ieliksiet ?
6.februāris 2013, 21:32 | links
 
Es arī noskatījos TV 7,arī mana ziemas copes sapņu zivs-zandarts,bet man vēl ir ko mācīties,nav ne viena taku ziņa,tā kā viss paša ziņā,un neziņā.
6.februāris 2013, 21:17 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager