TV raidījumi

nekad nau intreseejis redzeet raidijumos ka baigi velk zivis,galvenais ir redzeet kaa citi piiet tai lietai,un smelt no taa visa sev vajadziigo informaaciju.jo jebkuram makshkerniekam ir skaidrs ka nekeraas katru dienu, lai arii kads spets tu buutu
21.decembris 2012, 23:45 | links
 
Kritiķi, pasakiet kur ķeras, es laižu uz turieni !!!
To jautai pašā NG raidījumā varēja redzēt, ka čaļi lec no dienas uz dienu, bet zivi po...i .

Sāksies ķera, i dzekiem TV būs ok.
21.decembris 2012, 23:24 | links
 
Kam interesē, var paskatīties,ja jau raidījumi bijuši ne visai1
21.decembris 2012, 22:30 | links
 
Nu šodienas Zveja ne ar ko nebija labāka.Aizbrauca ar dēlu izklaidēties un svētku galdam foreles paņemt:)
21.decembris 2012, 22:18 | links
 
nja,Olte galiigi slinks palicis
21.decembris 2012, 12:08 | links
 
Kārtējais bēdīgais Oltes raidījums :( Nav jau ko rādīt,domāju ka nevarētu būt attaisnojums šoreiz.Ledus jau ir ka minimums 2 nedēļas. Bedīgi,bēdīgi.
20.decembris 2012, 20:28 | links
 
Būtu labi, ja Edgars ieliktu ātrāk video, lai var redzēt raidījumu:)
13.decembris 2012, 12:46 | links
 
:))
-es tak vēl nav 'apgraižījies'...:)))!
13.decembris 2012, 10:02 | links
 
Eh Toni , Toni , nu kas Tu par zhiidu , jaa saveejos taa noliec .
13.decembris 2012, 09:40 | links
 
Pie Ginta satikties bīstami...,-ar 'bulamoru' iedzirdīs,naudiņu nolaupīs, tur pat dārzā noraks un pliku kapakmeni uzstādīs...:))
13.decembris 2012, 09:15 | links
 
Sveiks Zacep !
Da mani tie paargudrie tirlinji vienmeer ir kaitinaajushi ar savu paargudro uzbaaziibu .
Kaa Tev iet , vai juuraa shogad sanaaca ko iemeerkt ? Vai uz Riigu netaisies ? sen neesi redzeets . Vajadzeetu taa ka satikties .
13.decembris 2012, 08:49 | links
 
manuprāt tik tolerantu puiku kā Grabovskis vispār grūti sameklēt, brīnos reizēm kā viņam pietiek pacietības un spēka visiem atbildēt , taisīt tos raidījumus, sportot un vēl šeptēt pa Salmo. Bet gandrīz katru reizi kādam kaut kas ne tā - te zivis par maz rāda, te par daudz, te kamera ne to fimē, te zivis par mazu te par lielu, te kapēc neatlaida, te reklāma par daudz, ... protams ir viegli sēdēt pie TV klusi pušķinot sofā un kritizēt to kurš kautko dara
13.decembris 2012, 08:20 | links
 
Gulbis ,Zīlonis,Mežniecības utt.,Mordangas pusē pilni ar tiem mazajiem asareļiem kā mudž.Tur izravēt nevar ar copenēm!!
13.decembris 2012, 08:10 | links
 
Usmā vēl nevar Bail būt par upuri Moricam :DD es nedaudz vēlāk, kad piekniems pa riktīgo :DD
13.decembris 2012, 08:01 | links
 
Nu tak netālu no savām mājām,Tu jau zini ,kur man vasarā laiva stāv.
13.decembris 2012, 07:57 | links
 
Bums,starp citu,kā rādās Usmā ar ledu,vai esi bijis palūkot,vai tik raujies ar darbiem,ka nav laika?Es jau te lasu un saprotu tā,ka Tu taisies ekspedīcijā pie ziemeļu kaimiņiem ar visu femilī?
13.decembris 2012, 07:55 | links
 
Kur tad tu tā ravēji :DDD?
13.decembris 2012, 07:53 | links
 
Bums,ne 150 svarā,bet skaitā ap 150 zupņiku.
13.decembris 2012, 07:52 | links
 
Zacep 150 tas ir jau liels 50-70 gr pati sula :DD
13.decembris 2012, 07:49 | links
 
Čau Gint,ku Tu tik dusmīgs no paša rīta:)Tādi gudrie jau parasti ir tie,kas no copes neko daudz nerubī,tikai gudri pļurina,nav ko ņemt vērā.Es atceros copi uz pirmā ledus vienā Kurzemes ezerā,ezera pārvaldnieks mūs ar brālēnu vēl paslavēja,ka bijām gar zālēm savilkuši katrs ap 150 sīko asareļu.Viņš teica:tā nezāle te pa pillam,izrij citu zivju ikrus,paši neko lieli neizaug.Tīrīšana gan bija smars darbs,ne vairs atpūta,toties sacepti bija īsta delikatese.Gaidu ledu,šogad atkal braukšu vilkt tos sīkaļas.
13.decembris 2012, 07:47 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager