TV raidījumi

Raidiijums bija super , diemzheel , kaa vienmeer , uzrodaas kads dunduks kursh piedirsiis visu zupu ar savu paargudriibu . Tachu laid kaut vai kazaragus valjaa , kursh tev praucee , bet neuzmaacies citiem virsuu ar savu stulbumu .
13.decembris 2012, 07:32 | links
 
Tā nu laikam ir ar tām sievām Manai arī tos kimlakus var pat uz mājām nenest :DD mazps sprīdīšus tos gan Un kad pannā sačurkstina ,kā sāmuškas -pats klāt varu nenākt Tāpēc parasti asari tiek cepti 2 piegājienos
1.mazie eļļā sgrauzdēti lai astītes būtu čipsu veidolā
2. riktīgi pannenieki -tie man -miltos un olā
Tāda lūk ir tā dzīves īstenība un kulinārās izvirtības :DD
13.decembris 2012, 07:06 | links
 
Es neredzēju to raidījumu!Bet es arī katru reizi paņemu kādus 10it mazos(zem 100gr.),jo manai sievai tie garšo viss labāk.Viņa lielajiem ne skarās klāt.Vajag vēl kārtīgi sacept brūnus!Un pašam arī labāki tādi līdz 175gr.Un asaru pietiek,ir ezeri kur to ir kā mudž.Ja viena asaru mamma izlaiž ~200000 ikru-cik tad viens makšķernieks gadā izķer!!!!
13.decembris 2012, 06:58 | links
 
tos mazos pa zālēm ravēt vajag - zupa laba sanāk, sacepti arī labi kraukšķ - tā jau man liekas ka NG ne vienmēr vietā visas zivis laiž vaļā - es nestu uz kūpinātavu - silta kūpināta zivs, kas var būt vēl gardāks
13.decembris 2012, 00:00 | links
 
jaakaunaas buutu njemt taadus paari kilo:)bet mazos,eljljinjaa sachurkstina un priimaa:)un ja veel tie ir sezonas pirmie asari:)uiii
12.decembris 2012, 23:47 | links
 
Ne visos dīķos asars izaug liels,jo pietrūkst barības,tādēļ nav kauna lieta tos paravēt...
No mazajiem iznāks faina zivju zupa.
12.decembris 2012, 23:11 | links
 
shimano- pļerdak :D esi redzējis cik NG ir zivis laidis vaļā, ka tagad pārmet viņam! Es ar labprāt ņemu citreiz / ne vienmēr/ nelielus ašukus, jo pareizi pagatavojot ir ļoti garšīgi! Pie tam praktiski visās ūdenstilpnēs ašku ir pa pilno ;)
12.decembris 2012, 23:01 | links
 
Man nav kauns panemt reizeem pa kaadai saujai smalkos asukus, man vini garso.
Saki luudzu, apziniigais tautieti, par ko man vajadzeetu kauneeties ????
12.decembris 2012, 22:33 | links
 
kur nemat tik daudz mazuljus? NG u kompanijai nav kauns?
12.decembris 2012, 22:25 | links
 
Skaidrs...taalaak ar Teho jaatirinaas.....
12.decembris 2012, 20:57 | links
 
Raidījumā redzamie kātiņi ir Carrot Stix un vēl dažu ļoti skaļu japāņu brendu rūpnīcā režotie Team Salmo ziemas kātiņi. Šīs ziemas katalogā to nemaz nav, jo tie šobrīd tiek testēti kā nākamās ziemas jaunumi. Bet ļaudis ir acīgi... tas gan!
12.decembris 2012, 20:56 | links
 
Jerk. Tie bij Salmo razhojuma ? Katalogaa taadus neredzu...
Iisteniibaa jau paars gadus mekleeju normaalu grafiita ziemas kaatinju...ar normaaliem rinjkiem...nevis taadiem kaa no Catanas 270MH...
12.decembris 2012, 20:50 | links
 
Un kādas ir šo kātiņu cenas?
12.decembris 2012, 20:40 | links
 
Tiessi gribeeju jautaat par kaatinniem, ap cik taadi naak ? Loti iepatikās....

Savilka puiši smuki, pat neticami smuki.....
12.decembris 2012, 20:40 | links
 
Ja par St.Croix Extreme sēriju varam runāt, kā par supersausiem spiningiem, tad šie Team Salmo ziemas kātiņi ir no līdzvērtīgas kategorijas. Tiešām bauda ar tādiem copēt.
12.decembris 2012, 20:38 | links
 
asari gan riktīgie nēģeri gadījušies :D
12.decembris 2012, 20:34 | links
 
Diriģenta zižļi :DD Visu rudeni runājam ka kātiem bļitkojot jābūt cietiem :DD
12.decembris 2012, 20:31 | links
 
Kas NG un Veikinam par kaatiem bij ?
12.decembris 2012, 20:28 | links
 
Atkal vakar aizmirsu noskatīties - tagad laiciņš būs jāgaida, kamēr šeit izliks :(...
6.decembris 2012, 09:47 | links
 
Par ko NG vakar rādija?

DavisSe, 1.novembris 2012, 11:27

Vēdzeļu copi.
1.novembris 2012, 11:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager