TV raidījumi

Ko gribu to lieku, ja Tev kas sakams saki, mani tas netrauce1
30.maijs 2012, 21:53 | links
 
:)skaidrot kaadam,kas bildee zivis apakshbiksees,laikam jau esteetika ir kas ljoti,ljoti taals.Kjer,njem aiz aciim un eed,bet neliec te bildes un negaidi ka tevi slavees par to
30.maijs 2012, 21:49 | links
 
Šodien bij forš raidijums pīderistiem.Viss par pīderkātiem tika smuki izstāstīts.:)
30.maijs 2012, 21:37 | links
 
Ruu es nevaru saprast vai Tu esi pilnigs cirvis vai galigs amurs! Es tacu teicu ka nemu zivi aiz acim ja liela un taisos to est! palasi atpakal!
30.maijs 2012, 21:28 | links
 
spiningist a kaa tev vairaak saapeetu,ja tevi kaads aiz zhoklja pavilktu,vai ar diviem pirkstiem aciis?Un ja atlaizh liidaku,tad nu padomaa pats,vai zivij ar izdurtaam aciim buutu veel kaada dziive?
30.maijs 2012, 21:21 | links
 
Es nemaz netaisos taisnoties, tapec jau mes te esam lai izteiktu savu viedokli! Ari kritika ir laba lieta!
30.maijs 2012, 19:33 | links
 
Spinings25.Vienkārši neliec tādas bildes,lai šite nebūtu jātaisnojas,utt.Ne asakas.
30.maijs 2012, 19:31 | links
 
sk. paldies par atb. :)
30.maijs 2012, 19:21 | links
 
Zemmeru atkabinu turpat udeni,tam ir specialas stangas.
30.maijs 2012, 19:19 | links
 
Man ar jautājums :) tu zemmeru ar tāpat satver un tad laid vaļā!?
30.maijs 2012, 19:16 | links
 
Katram savi uzskati par to kas lielaks launums!
30.maijs 2012, 19:14 | links
 
Te nu tev var tikai piekrist, bet ja var izvēlēties mazāko ļaunumu, kāpēc to neizvēlēties?
30.maijs 2012, 19:10 | links
 
Man rodas jautajums! Vai zivi velkot ara ar to moderno satvereju aiz apakszokla, vinai sap mazak vai vairak neka es panemu aiz acu dobumiem. Jus varetu vinam pajautat! Vai tie kas ar tiem kukaniem staipa tas zivis visu dienu lidzi aiz laivas, redziet lai butu svaigas, vinam gan laikam tas dikti patik ne???
30.maijs 2012, 19:06 | links
 
Uh, ka esat piebļāvuši!:D copē man
šodien gāja nevisai, tā ka varētu arī te iebļaut.. bet palasot komentārus ir tomēr sakarīgi cilvēki, tātad vis kārtībā!:)
spiningist25- aizej pastaigāties un ieelpo svaigu ozonu, šeit tevi jau bez sāls ēd..
un Es ar esmu pie tā, kad nu zivīm acīs pirkstus badīt tiešām nav ētiski un cilvēcīgi..
30.maijs 2012, 18:55 | links
 
Man ļoti patika filma Avatars, tur arī copmanis var pamācīties kā jāizturas pret savu medījumu, tas nu tā lirikai...
30.maijs 2012, 18:45 | links
 
Nedaudz diskusijas asumam: spiningist, ja es esmu nolēmis tevi nogalināt, tad kāda starpība vai es tev pa nelielam gabaliņam griežu nost visus locekļus, vai vienkārši nošauju? Rezultāts tak viens un tas pats....
Kā tu domā, kas ir tas, kas liek līdakai palikt mierīgai, kad to paņem aiz acīm? Kaifs? Labsajūta? Var būt acis ir podziņas, kuras izslēdz līdaku uz laiku?
30.maijs 2012, 18:45 | links
 
Spining, Coridu arī atbalsti ?
30.maijs 2012, 18:36 | links
 
No ta ka, es panemu zivi aiz acim, kuru esmu nolemis paturet un apest, vinu mazak nepaliek!Un ja mes ieverosim MN tad ar zivim viss bus ok!
30.maijs 2012, 18:27 | links
 
Spining, ja reiz runā par demokrātiju, tad man atmiņā nāk gadi 5 atpakaļ.

Sēdējām viesistabā tāds bariņš un fonā tiešraidē iekš TV gāja pasaules čempis daiļslidošanā, kuru komentēja toļi Kreipāns, toļi Andersons ar vienu zinošu sievieti šai sfērā. Pienāca Rus kārta, ja nemaldos un kad žūrija bija salikusi punktus, tad tā komentētāja ieraugot to summu ēterā tā skaisti pateica M..ka, mēs visi saskatījāmies un uzdevām viens otram, vai tu arī dzirdēji, jebšu man izlikās, bet spriežot pēc klusuma brīža TV ekrānā un neveikliem Kreipāna vai Andersona mēģinājumiem kļūmi novērst, sapratām ka tā arī bija :) Demokrātija laba lieta, bet ja reiz esi TV seja, vai vienk''arši cilvēks uz kuru skatās kā uz zināma veida paraugu, tad nu TV gan vajadzētu tādu feinu noti uzturēt.
30.maijs 2012, 18:15 | links
 
Spining deelj taas vecteevu attieksmes arii to zivju tagad ir tik maz,tapeec taa kaa buutu laiks mainiit to atieksmi un ar ziviim buus viss kaartiibaa
30.maijs 2012, 18:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager