TV raidījumi

Man raidījums patīk! Un jārēķinās, ka būs LJ reklāma, jo....

Raidījumu bīda NG, tas saistīts ar Salmo, Salmo ar LJ.... :)

Par LJ:

Nu samierinieties, tas ir ķīņietis. Labs, bet ķīnietis. Tāpēc tas nemaksā 15Eur, bet gan 9EUR.
Bet teikt, ka tas ir slikts vai nekvalitatīvs - nevar!
18.septembris 2014, 16:09 | links
 
Par izkritušo aci voblerim, jā laba situācija. :))Man vinu apēda asaris tuvu 2kg, brīdī, kad savi 700 kilo jau bija izvilkti. Vobleris ilgdzīvotājs. Izturēja Volgas deltas ugunskristības. Un ker joprojam :))
18.septembris 2014, 15:32 | links
 
Vakar bija raidījums kā raidījums. Paldies tiem, kas par to maksā! I par copi pastāsta i var novērtēt vietējās produkcijas kvalitāti. Kuram vēl māneklim acs krīt ārā?

Vispār, ņemot vērā copes popularitāti Latvijā, jābrīnās, ka tikai Salmo ir gatavi maksāt par šādiem raidījumiem. Bez reklāmas neiztikt, ar to jārēķinās. Līdz šim vismaz šajā raidījumā viss noticis normas robežās.
18.septembris 2014, 14:34 | links
 
No raidījumiem pārslēgties uz metodēm un vēl pamanīties kādam fiksi sabraukt augumā - CL meistarklase.

Runājot par raidījumu - makšķerēt ar LJ tagad ir patriotiski. Izvēlies Latvijas Veci :))
18.septembris 2014, 13:23 | links
 
kādas pavadas ieteiktu pret līdaku zobiem prieks 0.6 PE?
18.septembris 2014, 12:44 | links
 
GG.
Ja tu par Daugavu, tad tur vispār ko lielāku par 1,5 ir samērā grūti dabūt, var, bet ne bieži.

Gribi teikt kad ar bļitku no laivas esi regulāri vilcis lielākus zandartus par 1,5 kg Daugavā ?
18.septembris 2014, 12:20 | links
 
p.s.
LJ=Light Jig, nevis Laimīgais Jānis(Lucky John). ;)
18.septembris 2014, 12:03 | links
 
Kā vienmēr kādam kaut kas nepatīk un raud taka mazas meitenes :D
18.septembris 2014, 11:58 | links
 
GG. Par izmēriem būtu grēks sūdzēties. lielākā ir bijusi 9,800 līdaka, niekojoties uz asariem ar 2" gummi. :)
p.s.
Es jau "zvērināts" DeSotājs. LJ tik tā sporta pēc šad tad izmantoju.:)
18.septembris 2014, 11:52 | links
 
GG. DS nekur nav aizgājis. Zinu daudzus kuri vēl līdz šodienai ar to jemās. ;)
p.s.
DS šoruden stabili kabina iekšā MJ un vai LJ. :)

urmaas, 18.septembris 2014, 10:39


Urmaas , kabināt ta kabina , es pats ar DS šad tad niekojos , bet es runāju par izmēru , uz DS nekad , neko lielāku par 1,5 kg neesmu dabūjis , uz bļitku no laivas pat stabili esmu iekabinājis DSam , nemaz nerunājot par šūpiņiem un vobleriem .
18.septembris 2014, 11:13 | links
 
Vari neiespringt,mani arī nesaista :D
18.septembris 2014, 10:54 | links
 
Uz tavu bildi jau nun toč kāds dračī...:DD

Tonis, 18.septembris 2014, 09:12

Toni, i neceri... mani vīrieši nesaista... :-)
bet speciāli priekš Tevis varu uztaisī un nosūtīt lielāka formāta un "mitrum"izturīgo... ;-)

Bet ja par tēmu, tad uzskatu, ka raidījumā būtu jārāda un jāstāsta plašāka un OBJEKTĪVAKA informācija, lai copmaņiem būtu iespēja saprast, salīdzināt un izvēlēties... Svādāk būs kā kaimiņzemē ar Žiguļiem kā sāka 70-tajos tā i pa šai dienai neko citu nepazīst. Nemaz nerunāju par to, ka tā ir sabiedriskā (nevis privātā) televīzija un raidījums vismaz daļēji tiek finansēts no valsts (t.sk. Zivju fonda) līdzekļiem
18.septembris 2014, 10:47 | links
 
GG. DS nekur nav aizgājis. Zinu daudzus kuri vēl līdz šodienai ar to jemās. ;)
p.s.
DS šoruden stabili kabina iekšā MJ un vai LJ. :)
18.septembris 2014, 10:39 | links
 
Laikam palieku vecmodīgs, jo šīs dienas raidījums mazliet krita uz nerviem.. Reklāma un vēlreiz reklāma!!! nezinu kā ir ar to patiesību mazi voblerīši utt, bet nu spraust ekrānā vienu un to pašu vobleru pusraidījumu!?

mjuniors, 17.septembris 2014, 22:31
Izskatās, ka veči drīz dročīs uz to Lucky John (varbūt pat jau to dara)... ;-)
Var padomāt, ka vairs neeksistē citi mānekļu ražotāji (starp citu arī potenciālie sponsori)...
...laikam jau nacionālajā televīzijā kāds labi iebarots no LJ puses...

L_John, 18.septembris 2014, 09:08


Viss ļoti vienkārši , apniks večiem ķert sīkos asarīšus un zemmēra līdaķeles un tās gumijas aizies aizmirstībā , kā jau bija ar dropšotu , otvodnoj povodok utt , un atgŗiezīsies veči atpakaļ pie klasikas , pie šūpiņiem un vobleriem , kuri ir strādājuši visos laikos .
18.septembris 2014, 10:33 | links
 
Mauc pie manis uz Zviedriju...
18.septembris 2014, 09:23 | links
 
Raidījuma tēma un uzstādījums bija -ko ezers mums spēj dot un ko spējam dot tam pretī. Vasaras beigas... Ar šo tēzi arī sākām. Ar ko ķersim un kādi mānekļi izrādīsies rezultatīvākie konkrētos apstākļos, to pirms iebraukšanas ezerā pateikt vai prognozēt bija grūti. Rezultātā vienīgie 4līdakmēri un čupiņa mazākie tika pieveikti tieši uz Anira49, par kuru tad arī tapa konkrētais materiāls. Zivi jau viņš ķer ļoti labi :) Kas attiecas uz raidījumiem kopumā, veči, kopējas lietas un attīstības vārdā, neturam sveci zem pūra un rādam ko kurš spēj? Ir kāds, kurš ir gatavs kopā ar mani filmēt nākamo raidījumu jūsu ūdeņos??? :)
18.septembris 2014, 09:21 | links
 
Uz tavu bildi jau nun toč kāds dračī...:DD
18.septembris 2014, 09:12 | links
 
Laikam palieku vecmodīgs, jo šīs dienas raidījums mazliet krita uz nerviem.. Reklāma un vēlreiz reklāma!!! nezinu kā ir ar to patiesību mazi voblerīši utt, bet nu spraust ekrānā vienu un to pašu vobleru pusraidījumu!?

mjuniors, 17.septembris 2014, 22:31

Izskatās, ka veči drīz dročīs uz to Lucky John (varbūt pat jau to dara)... ;-)
Var padomāt, ka vairs neeksistē citi mānekļu ražotāji (starp citu arī potenciālie sponsori)...
...laikam jau nacionālajā televīzijā kāds labi iebarots no LJ puses...
18.septembris 2014, 09:08 | links
 
Vakar vakara raidījums ok! Tomēr papildus voblerīšu pārilgajai reklamēšanai bija arī dažs labs padoms un pieredzes atrādīšana, piemēram, par pavadiņām. Un tas viss uz praktiskās copes fona! Patīkami skatīties uz Dabas draugiem!!
18.septembris 2014, 09:05 | links
 
Raidījumu neskatījos,bet salīdzinoši LV vēl tie raidījumi ir labi. Nav kā Ohota i ribalka,laiž pa visam muļķi,...vienu un to pašu maļ uz riņķi-kā vecu plati uzlikuši. Reti ka kāds jauns parādās!
18.septembris 2014, 09:00 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager